Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще паднат ли цените на имотите

Публикувано от pepo 
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 12:13:53
Какво то обърнахте тука на Горубляне, човекът си говори колкото да не заспи.

Купувам Голф-4 до 3500 лева, спешно. Продавам Голф-3 - 1200 лева.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-19 12:14 от Imotko.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 12:49:12
avatar
Quote
Imotko
Какво то обърнахте тука на Горубляне, човекът си говори колкото да не заспи.

Купувам Голф-4 до 3500 лева, спешно. Продавам Голф-3 - 1200 лева.

Много си тъп, Imotko *pardon* Тъп си като манастирска гугутка.*yes* Като те чета ,разбирам, че понякога природата е много жестока.:cry:
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 12:57:29
Природата наистина е жестока, иначе нямаше да създаде сривльовците, та цял живот да се мъчат недоволни и недооценени.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 13:42:21
avatar
Иванов е патологичен лъжец, от молове и хотели на морето стигна до 20 лева на ден и голф с всички екстри, за неговия пасат знам от 3 години той още тогава си беше на 5-6 години, разбирайте 7-8 smiling smiley
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 13:53:37
Др. Иванов очевидно говори за нов, което ще рече поне 60-70 000 лв за що годе прилична конфигурация. 40-50К са базовите модели на Шкода Сюпърб например, а той е по-евтин.
Не съм фен на Фолксваген, но комплекси очевидно проявявате вие а не той, с тия Мерцедеси и Аудита дето размахвате. За мен е по-разумно нов Фолксваген ако не можеш да си позволиш нов Мерцедес. И под не можеш да си позволиш нямам предвид - да не можеш да вземеш на лизинг или със заеми, половината пишлемета го могат това.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 15:41:29
Quote
Boby
Др. Иванов очевидно говори за нов, което ще рече поне 60-70 000 лв за що годе прилична конфигурация. 40-50К са базовите модели на Шкода Сюпърб например, а той е по-евтин.
Не съм фен на Фолксваген, но комплекси очевидно проявявате вие а не той, с тия Мерцедеси и Аудита дето размахвате. За мен е по-разумно нов Фолксваген ако не можеш да си позволиш нов Мерцедес. И под не можеш да си позволиш нямам предвид - да не можеш да вземеш на лизинг или със заеми, половината пишлемета го могат това.

Боби и ти си в час колкото Иванов на тема коли.

Суперба и Пасата са на супер еднакви цени. Единствената разлика е няколкото безплатни екстри на Шкодата. Много бъркаш, ако си мислиш, че е по-евтин.

[www.volkswagen.bg]
[www.skoda-auto.bg]

Хвани най-популярните.

Passat 2.0 TDI, 6МТ, 140кс - HIGHLINE - най-високото ниво- 48 190лв
Superb 2,0 TDI, 140 к.c., DPF, 6M - ELEGANCE - най-високото ниво - 51 780лв

Е как така Пасата е по-евтин.

Абе и с имотите сте такива специалисти като и с колите.
И един съвет не бутай Ауди в лигата на Мерцедес и БМВ.
Те още не знаят кои колела трябва да задвижват колата.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 16:02:01
Quote
javcho
И един съвет не бутай Ауди в лигата на Мерцедес и БМВ.
Те още не знаят кои колела трябва да задвижват колата.
Хаха това ми хареса *ok* Друго си е 4x4 технологията *yes* ама това е тема на др. разговор.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 16:30:29
avatar
Quote
Imotko
Природата наистина е жестока, иначе нямаше да създаде сривльовците, та цял живот да се мъчат недоволни и недооценени.

*beer*

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 18:14:19
*beer*
4х4, определено, а за БГ-климата и пътните реалности- задължително. Ако позволите - Мерцедес.
Re: Ще паднат ли цените на имотите
19-05-2011 - 18:47:54
Момчета не ме разбрахте изобщо.

Единственото правилно задвижване на кола е задното.

Това 4x4 къде го бутате и него незнам.

Марка за ценители с предно няма.

И да знете, че има само 4 марки за истински ценители, като всяка има отличаващо я от всички останали предимство.

При топ марките Porsche и Ferrari

При нормалните BMW и Mercedes

Който не е карал, поне по един модел от четирите марки, поне 10 000 хиляди километра не е хубаво да си мисли, че разбира от коли.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход