Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За наемите и цените и други наоколо

Публикувано от vtashkova 
Re: За наемите и цените и други наоколо
17-05-2007 - 21:45:29
Аз също имам наематели, които си плащат през фирмата.Такав документ не са ми искали.Првеждат ми наема по банков път - това е достатачно доказателство при отчет на фирмата.А и при това положение наемодателят не може да си скрие дохода.
Re: За наемите и цените и други наоколо
18-05-2007 - 15:35:44
И аз отскоро имам наематели. Трябва ли да се регистрира договора за наем? И къде? Какви документи са ми необходими на мен за доказване на доход от наем?
Re: За наемите и цените и други наоколо
18-05-2007 - 16:34:20
Да, ако превеждат парите по банков път е така. Аз получавам на ръка и затова давам разписка. А за регистрацията на договор ми казаха в данъчното, че вече не е нужно. Само си вписвате сумата в данъчната декларация.
Re: За наемите и цените и други наоколо
18-05-2007 - 17:13:00
Да,така е,само си го вписваш в дан. декларация.И ако се превежда по банков път също не е необходимо да се регистрира.
Re: За наемите и цените и други наоколо
21-05-2007 - 22:08:23
po dobre da se obqvi,v edin moment ,6te ima problemi
Re: За наемите и цените и други наоколо
21-05-2007 - 22:16:20
naema ne e pe4eliv6 vse o6te.samiqt fakt 4e e izmislen ,ozna4ava 4e e vremenno ,a tova ozna4ava zastrahovka.1/30%po visok zaradi zagubite,danaka i t.n.2/obqven v ob6tinata.3/zastrahovka na apartamenta.4/depozit 5/protokol zaimu6testvoto.6/zapisna zapoven za eventualno daljani pari.7/kopiq na li4ni danni. i nai ve4e 4ove6ko otno6enie,za6tot zagubite sa zadaljitelni..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход