Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Eto ja kartinkata

Публикувано от kuku987 
Re: Eto ja kartinkata
03-05-2007 - 16:53:38
Куку, като гледам ти четеш доста повече български вестници от живеещиет в Българияsmiling smiley
Освен това хората в България също съвсем законно избягват данъчно облагане - г-н Иванов вместо да наема на трудов договор г-н Петров за лепене на плочки се уговаря той да лепи плочки на приятелска основа, а пък господин Иванов го почерпва, като поради динамиката на съвременния живот направо му дава някой лев да си избере сам почерпката.
Re: Eto ja kartinkata
03-05-2007 - 16:55:16
Тъкмо ще комуникират и с други културиsmiling smiley Ама големи сте расисти западняцитеsmiling smiley
Re: Eto ja kartinkata
03-05-2007 - 18:04:28
4ovek,

Ti samo si mislish che izbjagvash danyzite...
Ot njakoj danyzi njama bjagane (DDS naprimer).

Bylgaria kato zjalo e edno ot stranite s naj-goljamo danychno breme za obiknovenite horiza/balamurnizi v sveta...

Kakvo poluchavash sreshtu tezi danyzi ti si prezeni...

A inache t.nar. business (chengeta, mutri, nashi hora...) se oblagat s minimalen danyk pechalba. Zatova sega revat che evropejskija sjuz iska uvelichavane na danyzite pechalba v Bylgaria... Gledaj koj reve (vsichki politizi, psevdobusinessman-i) i prochee...
Che shte im bryknat v dgoba... A govedoot Bogidar Danev iska da obuva naroda s novi danyzi...

Tova si e chist parazitizym, problemyt e che organizma/naroda kojto izhranva tezi paraziti veche byrzo i sigurno umira... Da mu misljat parazitite... Che ziganite za doene ne stavat...

Ja vnosete malko kitajzi i filipino che da stane pylen panaira....

Kogato vidish kitaez da raboti za bylgarin ela da mi seobadish...
Vsyshnost bylgarite rabotjtat za kitajzite po Ilianzi...
Re: Eto ja kartinkata
03-05-2007 - 18:18:40
Куку, ти кога ще вденеш, че проблемът на политико-икономическия елит в България е точно, че НАРОДЪТ НЕ ПЛАЩА ДАНЪЦИТЕ КОИТО ТЕ ИСКАТ ДА УСВОЯТ?
Навсякъде по света най-големия данъкоплатец е средната класа , а богатите намират начин да платят толкова, колкото решат - било чрез изнасяне на печалбата в страни с по-ниски данъци, било по други начини
Re: Eto ja kartinkata
03-05-2007 - 18:33:35
Quote

Tochno zatova normalnite hora se iznasjat ot Bylgaria, kydeto bydeshteto prinadlegi na ziganite.

Dali ti haresva ili ne tochno ziganjaita shte e sredata v kojato shte givesjat dezata i vnuzite ti.

ти пък като човек живеещ точно в Канада, звучиш малко не на място с подобни изказвания

Китайците не са ли ви асимилирали още? Във Ванкувър все още ли може да си поръчаш нещо в магазина на английски?
Re: Eto ja kartinkata
24-05-2007 - 10:11:18
За три месеца хиляди българи са се преселили във Великобритания



http://evropa.dnevnik.bg/show/?storyid=342413

След последните събития ми се струва, че желанието за емиграция още ще нарастне. Хората търсят не само добри доходи. Търсят сигурност, държавност за защита на нацията, а чуват само празни приказки и откровени лъжи.
Country of no tomorrow, поне за няколко поколения напред.

Колкото до азиятците, трябва да си безкрайно заблуден да си мислиш ,че те ще решат проблема.Ще изпаднем в положение на "Умно село".
Осем години съм прекарал в Азия и знам ,че ние живеем в различни светове. Ако искаме работници от Азия ни трябва силна държава, строги, действащи закони, сплотено българско общество и строг режим за пребиваване.Трябва ни авторитет./Ние нямаме нищо от това/ В противен случай може да внесем само азиятска престъпност.
Друг проблем е, че да са черноработници за бели съвсем не е в културата им.
Re: Eto ja kartinkata
24-05-2007 - 22:28:14

Картинката е такава, ама само за живеещите извън България. Всичко това е суха статистика за заблуда на вярващите. И ако средната кола в България е под една нова Дачия незнам какво е положението в Канада и Щатите при положение, че кола за 50000 USD и нагоре си е направо рядкост за тях. Да не говорим, че там коли, къщи и дрехите им сигурно са на кредит.
Re: Eto ja kartinkata
29-05-2007 - 09:04:54
Чудна работа е това журналистиката - аз пък по същия повод четох , че САМО 6000 българи и румънци от очакваните 200000 са отишли да работят в Англия.
Да не говорим, че дори и в тази апокалиптична статия пише, че КВОТИТЕ НЕ СА ЗАПЪЛНЕНИsmiling smiley
Явно всеки пише според политическите си възгледи. Оноре, що не се пробваш да береш ягоди във Великобритания - още има свободни местаsmiling smiley Или ти са на мнение, че всички освен теб умират за работа в селското стопанствоsmiling smiley
Много ми е интересно как някой, който е виждал мотика само в етнографски музей си въобразява, че в България е пълно с хора,на които мечтата им е да работят в селското стопанствоsmiling smiley
Re: Eto ja kartinkata
29-05-2007 - 09:24:19
Хи, хи, имам весели спомени за английските ягоди.

Лятото на 1991 бачкам като общак на обект в Англия - работа скатана и ленива.
В същото време двама колеги на бригада за ягоди. След 2 седмици ми звънят - викат давай намери нещо друго, че тука голям чанч. Е, обясних им системата, намериха си работа момчетата и останаха доволни.
Та ягодите наистина не са за всеки и да не правим общи изводи от ягодите.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-05-29 09:30 от nihonjin.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход