Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНА КОЕ Е ВЯРНО???

Публикувано от najnaj 
Re: НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНА КОЕ Е ВЯРНО???
07-03-2007 - 17:22:06
Аз също съм в изчаквателна позиция. Аз търся имот, но не за да го ползвам, а заради инвестиция. При мен специално, кредитите на банките не ми въздействат за покупка. Има един елемент, който е притеснителен, и това е очакването за по-нататъшно надуване на цените. Мисле си, че в момента е "време-разделно". За това говори и ножицата между цените на продавачи и купувачи. Може това и да е сугестия и да ми се иска в моите прогнози да изляза права. Но , аз винаги мога да се лиша от тази покупка, защото за мен тя не е жизнено важна.
Re: НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНА КОЕ Е ВЯРНО???
07-03-2007 - 17:45:23
avatar
Пазарите са 2 вида - умните,т.е двупосочните и еднопосочните
НИ са еднопосочен пазар-т.е. печели се само от повишение на цените
УМНИТЕ пазари се движат ПРЕДИ новините , останалите,в т.ч. и НИ са след новините,т.е. първо НИ казват какво да правим и ние след това повтаряме като папагали
ето най-простата схема за създаване и надувани на балони !!!!!!!
мина доста време от 1996 год-банковия балон !!!
сега е време за нов балон - този път с НИ

------------------------------------------------------------------------[
както казва един приятел-БЪЛГАРИНА ПОМНИ САМО ОНОВА,КОЕТО МУ ХАРЕСВА !!!
Re: НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНА КОЕ Е ВЯРНО???
07-03-2007 - 17:54:03
Моля АВРАМ обясни това - сега е време за нов балон този на НИ , Какво точно щесе случи и кой ще пострада ?
Re: НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНА КОЕ Е ВЯРНО???
07-03-2007 - 17:58:05
avatar
ето приятелю отговора - http://www.10-44.co.uk/tenfore/uk_markets.htm?symbol=PX1p
когато разбереш това - ще ти е ясно всичко , в т.ч. и НИ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Re: НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНА КОЕ Е ВЯРНО???
07-03-2007 - 18:00:07
avatar
ще пострадат всички , които не са в правилната посока
Re: НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНА КОЕ Е ВЯРНО???
07-03-2007 - 22:11:31
Аврамчо,голям философ се извъди!Много неща каза-ама нищо не каза! confused smiley confused smiley
Re: НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНА КОЕ Е ВЯРНО???
08-03-2007 - 09:52:37
В края на краищата ЦЕНИТЕ НА ИМОТИ в момента РЕАЛНИ ЛИ СА ?
Re: НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНА КОЕ Е ВЯРНО???
08-03-2007 - 11:02:45
Ръстът на ипотечните заеми в Европа и ценовият бум на имотите в Европа може да приключат съвсем скоро, но не знаем дали приземяването ще е твърдо или по-плавно, се посочва в годишния доклад на Европейската ипотечна федерация - "Хипостат" (Hypostat). "Купувачи на жилища в Европа, внимавайте", предупреди и анализ на Ройтерс. "След като в САЩ бумът на цените спря, идва ред на Стария континент и моите изследвания показват, че обикновено ефектът се усеща от нашата страна на Атлантика след 18 до 24 месеца", обяснява Даниел Грос, икономист в Центъра за европейски политически проучвания в Брюксел. Колегата му от ОИСР Пол ван ден Ноорд е стигнал до приблизително същите заключения и прогнозира ефектът да се усети още по-скоро....
Re: НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНА КОЕ Е ВЯРНО???/Европейската ипотечна федерация - "Хипостат" (Hypostat
08-03-2007 - 11:37:06
avatar
защо трябва някой да Ви КАЗВА какво да мислите ??????????????????????????
писах Ви вчера - мислете преди НОВИНИТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ако не разбирате - консултирайте се с ПСИХОЛОГ - не психеатър !!!!!!!!
ТРЯБВА ВИ ИНФОРМАЦИЯ !!!!!!
хората се делят на 3 ВИДА :
оптимисти , песимисти и МИСЛЕЩИ !!!!!!
бъдете от третия вид !!!!!!!!!!!!!
Re: НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНА КОЕ Е ВЯРНО???
08-03-2007 - 11:50:44
Joan,

ако мога да перефразирам твоето мнение
"Сега явно се пробва друг "скок", а дали пазарът ще "го преглътне" и купувачите ще се примирят с новите нива, или ще се оттеглят да чакат по-добри времена, не знам "


Балонът на цените се надува, защото купувачите го духат, преглъщайки високите цени winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход