Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ceni na vakancionni apartamenti - balonat se puka!!!

Публикувано от dpopov 
Ceni na vakancionni apartamenti - balonat se puka!!!
17-02-2007 - 12:07:22
Балонът с надутите цени на апартаментите по морето започва да се пука:

Вижте тези съобщения от www.@#$%&:

530 EUR

Местоположение:
област Бургас, гр.Приморско
Перла

Данни:
Квадратура: 65
Етаж: 3-ти
Допълнителна информация:
Rазпродажба на апартаменти в луксозна новострояща се жилищна кооперация на 5 етажа в к-с Приморско, до Перла, на 250 м от морето.

Цена:
550 EUR
Местоположение:
област Бургас, гр.Поморие
Данни:
Квадратура: 57
Етаж: 2-ри

До два-три месеца се очаква цените окончателно ще се срутят: за бога братя КУПУВАЙТЕ!
Re: Ceni na vakancionni apartamenti - balonat se puka!!!
17-02-2007 - 13:18:42
Като станат 300 Е/м2 тогава ще купувам.
Re: Ceni na vakancionni apartamenti - balonat se puka!!!
17-02-2007 - 14:53:32
Елате купете место по 70-100 евро на кв после платете в общината инфраструктота 50-60 000 лева , дайте 10-20 000 за планове и разпоредби , стройте с хиляда ядове ,перипети и скъпи цени на стр материали за региона - калкулирайте всичко това и накрая продайте на 300 евро - такъв филм няма smiling smiley
Re: Ceni na vakancionni apartamenti - balonat se puka!!!
17-02-2007 - 15:05:01
Да добавя сделки се сключват на цени 500-550 с исключения зависещи от разположение на имота , качество и завършеност до 650 евро на кв . това е няма 800 или хиляда .
Re: Ceni na vakancionni apartamenti - balonat se puka!!!
22-02-2007 - 01:59:48
И аз така си бях казал преди 2 години - абе защо да им давам по 550Е, като сам мога да си го построя за 300?
Ама като дадеш за земя, проект, за ВиК и ток да ти пуснат, за въвеждане в експлоатация и какво ли още не, трябва да ви кажа, че не ми е излязло по-евтино.
Сега ако трябва да продавам, няма да искам под 500-550Е - нямам ипотека, не съм на зор, като няма добра цена - да седи и толкова.
И повечето обекти, гледам, са финансирани чрез продажби на зелено, собствени средства и т.н. така че могат да кажат - абе да си седи там докато не му се вземе добра цена.

Ако има някой с ипотека и бърза на всяка цена да продава, може да пусне и под 500, но мисля, че те са мнозинството и няма да окаже голямо влияние.
Re: Ceni na vakancionni apartamenti - balonat se puka!!!
22-02-2007 - 14:01:20
Само не си мислете че под 500 евро ще получите качество ,редовни документи акт 16 и всичко останало . Може за тия пари някой да ги пребере и да духне с тях - а на поляната да остане да стърчът само арматура от основите и компютърна снимка на кооперацията .Успех на евтино закупилите и накрая дане ви струва и по 1000 евро на кв а за срока несе знае - я 2010 год.
Re: Ceni na vakancionni apartamenti - balonat se puka!!!
26-02-2007 - 09:23:05
Като се сключват на 500-550 за какъв балон се говори? При тези цени не виждам голям смисъл да се строи освен да се развива дейност в очакване на по-добри времена.
Re: Ceni na vakancionni apartamenti - balonat se puka!!!
26-02-2007 - 18:19:17
Първо трябва да започнем от там - колко е себестойноста на 1квадрат ново строителство .После един много важен въпрос - ако примерно излиза 250 евро на квадрат себестойност , с колко може да натоварваме крайната продажна цена - къде и колко е регламентирано . Или всеки иска максимума като гледа кумшията той за колко продава . Иначе цена 550 евро има имот който е бил започнат 2005 с краен срок 2007 с калкулирани цени за тези 250 евро и една печалба от още 250 евро е добре дошло. Само че от януари 2007 вече себестойноста надхвърля 300Е , по тая логика строителя ще си тури още 300 Е и етоти 600Е крайна цена - догодина 800е и така .
Re: Ceni na vakancionni apartamenti - balonat se puka!!!
26-02-2007 - 18:52:20
ЗА 300 евро на квадрат нищо различно от селска къща-самоделка не можеш да построиш. И то при яко експлоатиране на неграмотна работна ръка.Лично аз не бих се занимавал да строя на морето за да удовлетворявам надеждите за имот на бедняци.
Re: Ceni na vakancionni apartamenti - balonat se puka!!!
26-02-2007 - 19:03:47
Прав си но с колко се натоварват отгоре имотите над себестойноста , по принцип питам . Инак имали допустим регламент в % който никой не спазва .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход