Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Очаква ли се бум в цените на имотите в с.Горна Малина?

Публикувано от stoyan 
Очаква ли се бум в цените на имотите в с.Горна Малина?
06-11-2006 - 16:14:55
Колеги,
Бих желал да чуя мненията на тези от Вас, които са запознати с пазара на имотите в с.Г.Малина. Селото е само на 30 км. от София, с изградена инфраструктура, сред невероятна природа и с очакван строеж на новия киноцентър, който щял да осигури работа на 800 човека. Има тенис корт, училища и детски градини, а предлаганите имоти са на цени дори по-ниски от тези в другите села около столицата. Смятате ли, че там цените ще скочат напролет и с колко?
Re: Очаква ли се бум в цените на имотите в с.Горна Малина?
09-11-2006 - 15:19:57
Там цените ще скочат след 1 до 2 века smiling smiley
Re: Очаква ли се бум в цените на имотите в с.Горна Малина?
09-11-2006 - 17:07:05
dzver, в голяма грешка си. Цените на всички имоти около софия ще се покачват. С това строителство блок до блок в столицата без каквато и да било планировка, имотите около столицата ще стават все по-предпочитани. В момента цените около Горна Малина не са толкова ниски - цените за 500 м2 с порутена къща започват от 20 000 евро.
И помисли само - навремето Симеоново, Драгалевци и т.н. са били села около София. От баба ми знам, че това са били села, в които никой не е искал да живее, а виж сега какво става, цените са грандиозни, а дори канализация няма. В повечето села около столицата поне има мръсен канал.
Re: Очаква ли се бум в цените на имотите в с.Горна Малина?
09-11-2006 - 18:16:53
Ако имаш частен самолет, може и да идеш в Горна Малина. В пръстена около София от изток и запад има все още много свободни квадратни километри, за да се заселват хората на север и то точно в Горна Малина. Защо никой не ходи да живее в Богров например или в Яна?
Re: Очаква ли се бум в цените на имотите в с.Горна Малина?
09-11-2006 - 19:43:49
Ми че Горна Малина си е точно на изток, какъв север? smiling smiley
Re: Очаква ли се бум в цените на имотите в с.Горна Малина?
11-11-2006 - 17:48:38
Бе на никой не преча, нека си бие жената 1-2 къщи у главата в Горна Малина, ако иска :-) Бил съм там достатъчно време, за да ми е адекватно мнението, но може и да бъркам и Горна Малина да стане новото Банско.
Re: Очаква ли се бум в цените на имотите в с.Горна Малина?
11-11-2006 - 21:50:33
istinata e taq - kakwoto kupish dnes za 10 lewa utre e 15 osobeno w raioni koito tepurwa se razwiwat , cenite rastut wseki den zashtoto ima i shte ima tursene .
Re: Очаква ли се бум в цените на имотите в с.Горна Малина?
12-11-2006 - 20:49:35
Не ели по-добре 10те лева да ги вложиш в това, от което разбираш (професията ти) и да ги направиш 30? Или смяташ, че в България се печели само от спекула с НИ?
Re: Очаква ли се бум в цените на имотите в с.Горна Малина?
14-11-2006 - 21:28:38
Да влагам ги в туризъм,строителство и НИ , това правим в ......
Re: Очаква ли се бум в цените на имотите в с.Горна Малина?
15-11-2006 - 09:33:26
Според мен за бум на цените в близките няколко години ще е трудно да се говори вече - не само за ГМ а за където и да е. smiling smiley Но въпреки това инвестицията си заслужава - определено ще се повишава интереса към Софийските села.

ПП - дзвер, огромна е разликата между Богров, Яна и Горна Малина.
Разходи се натам и ще видиш за какво говоря.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход