Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колеги ,нека отново да коментираме цените на имотите във Видинския регион

Публикувано от najnaj 
Колеги ,нека отново да коментираме цените на имотите във Видинския регион
26-10-2006 - 14:48:47
Измина една година от дискусията на тема ЦЕНИТЕ НА ИМОТИТЕ ВЪВ ВИДИНСКО /когато имах желание да ви обърна вниманието върху удачна инвестиция в този регион/.
Интересно ми е какво е вашето мнение след като мина една година от дискусията и КОЙ СЕ ОКАЗА ПРАВ В ПРОГНОЗИТЕ ЗА ПАЗАРА НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ.
Очаквам КОЛЕГИТЕ,които ме оспорваха тогава, с голям интерес да вземат отношение по същата тема,ако имат желание разбира се .
И освен това отново да се опитаме да прогнозираме къде в България отново ще продължи тенденцията на покачване на цените на имотите.......!
spinning smiley sticking its tongue out
Re: Колеги ,нека отново да коментираме цените на имотите във Видинския регион
26-10-2006 - 19:26:41
Поздравления за прогнозите. smiling smiley Но все пак ми се струва,че в момента тези цени са малко височки - за сравнение,по-високи са от Ямбол и Добрич,които все пак са по-големи градове,с по-добри икономически и демографски показатели.
Re: Колеги ,нека отново да коментираме цените на имотите във Видинския регион
26-10-2006 - 21:35:43
По данни на НСИ най-висок ръст има в Смолян и Благоевград (очаквано); За първите 2 тримесечия първи бяха Русе (1то) и Габрово (2рото).

Като цяло се вижда, че (Централна) Южна България има много добър ръст, може би покрай магистрала Тракия и новите гранични пунктове с Гърция. Централна северна изостава, но все пак позициите на Русе, Търново и Плевен са в 10-ката.

Възможно е във Видин някой да направи по-голяма печалба, въпросът е доколко си струва риска -- пътуването до останалите части на страната е много по-дълго, за демографията мога да си представя.

Уважавам желанието ти да привлечеш интерес към Видин, но го прави като представяш положителни вести от областта - нови заводи, нови туристически атракции, т.н. Печалбата трябва да е следствие от новостите, а не самоцел и сляпо залагане.

Аз лично бих заложил на по-големите градове в Централна България.
Re: Колеги ,нека отново да коментираме цените на имотите във Видинския регион
27-10-2006 - 18:14:32
Първо да се върнеме на темата,става въпрос за това което коментирахме миналата година за пазара на имоти в видинския регион.Прогнозите се оказаха вярни ,нали така.Следователно никой няма основание да ме упреква ,че преигравам защото гоня лични интереси,става въпрос за ПРОГНОЗИ.
Исками се да обърна внимание на всички КОЛЕГИ от бранша върху следния факт;
1.преди години си говорехме за Слънчев бряг,за моя радост и там се оказах прав,а сега вече всички продават там.
2.миналата пролет коментирахме Банско,също така съм радостен от факта ,че и там прогнозите ми не ви подведоха.
3.миналата есен ви обърнах внимание върху софииския пазар,че просто преигравате и пазара в столицата е прегрял/даже ви обърнах внимание върху факта ,че ми е доста интересен момента да не се взима комисион от купувачите/,отново ми се присмяха колегите от някои агенции.
4.та ставаше въпрос и за видинсккия пазар/даже имаше някакви съзтезания кой град е повелик и т.н./а става въпрос за движение на цените и за моя радост отново съм прав.
Е драги КОЛЕГИ,за какъв интерес става въпрос,че просто не ми го побира главата,когато е от ЯСНО по ЯСНО следното;
Иска ли ви се или не -ДУНАВ МОСТ 2 е ФАКТ!
И точно поради тази причина защото е най-големия инфраструктурен проект в България цените в региона още ще се повишават,а не заради моето желание.
И освен тази причина ще изтъкна още само едничка-в северозападния регион и особено във Видин тепърва ще се случват хубави неща по отношение на инвестициите поради факта че е време и в този регион да се завърти колелото,освен това и парите от ЕС се насочват за равномерно развитие на държавата ,а не само на столицата и т.н.
Пазара затова е интересен защото всеки инвестира където пожелае,а отново ще разговаряме догодина щом отново залагаш на големите градове драги / Peter_K/
Аз не залагам ,а се старая да анализирам и да прогнозирам.
И за моя голяма радост всичките тези неща се случват,.....ама трябва и време, за да ми повярвате,затова съм спокоен и не се притеснявам от тези които само се заяждат във форума.
НА всички инвеститори -пожелания от сърце и УСПЕХИ!
на колегите-МНОГО СДЕЛКИ!
Re: Колеги ,нека отново да коментираме цените на имотите във Видинския регион
13-11-2006 - 11:10:36
Колеги,защо се умълчахте??///// clap:
Re: Колеги ,нека отново да коментираме цените на имотите във Видинския регион
14-11-2006 - 19:44:36
преситихме се от тази тема.
Re: Колеги ,нека отново да коментираме цените на имотите във Видинския регион
16-11-2006 - 09:42:09
Добре,
DIKOBRAZ!
СЛЕД КАТО СИ СЕ ПРЕСИТИЛ,КОЕ НЕ Е ТАКА ОТ СПОРОВЕТЕ С ТЕБ ПРЕДИ МЕСЕЦИ?
Re: Колеги ,нека отново да коментираме цените на имотите във Видинския регион
21-11-2006 - 18:02:34
was
Re: Колеги ,нека отново да коментираме цените на имотите във Видинския регион
21-11-2006 - 18:24:14
najnaj, тъй като очевидно си се подготвил и предполагам, че си разучил какво става с най-големия двигател на Видинско - Дунав Мост 2, можеш ли да споделиш нещо за развитието на тоя прословут проект. Какво става с моста - чух, че строителя ще изготвя и проекта си; кога ще се започне горе долу; какви са изгледите за приключване; какво става с приходящата инфраструктура и т.н. ... Ще съм ти благодарен ако имаш нещо интересно по това и го споделиш smiling smiley

А по темата: не съм специалист точно по продажбите на недвижимите имоти, но все пак съм горе-долу в сектора и моето мнение за Видинско, изключая цените на имотите, е че предвид на трансконтиненталния коридор, който ще мине от там и това, че България ще стане погранична държава на EU, според мен Видин може да се превърне в голям логистичен център не само за България, но и за балканите. Инфраструктурата в района със сигурност значително ще се подобри вследствие на Дунав мост 2, което е много важно за логистиката.
Това засега от мен, че нямам много време за писане smiling smiley
Re: Колеги ,нека отново да коментираме цените на имотите във Видинския регион
21-11-2006 - 19:41:39
отново стоя на позицията си че цените на имотите там за мен са надценени но пазара е определящ, така че щом има сделки на тези цени е добре за някои. не за мен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход