Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отново за АДСИЦ

Публикувано от 4ovek 
Отново за АДСИЦ
27-09-2006 - 16:43:26
Това ми се стори интересно:
[burgas.dir.bg]
Междудругото еднат оферта ( хотелът в Черноморец за 220 евро на кв.м.) сме я коментирали във форума с някой, заедно с един хотел за 300 евро на кв.м. в Златни пясъци.
Освен това сме коментирали тези АДСИЦ и мисля, че втората сделка - тази в Созопол точно показва, че горе-солу сме си били прави.
Занич АДСИЦ реализира дев сделки - едната много добра - за 330евро на кв.м. получаваш хотел. Взимаш по 8-10 евро за нощувка (продаваш за 450-500 или раздробяваш на апартаменти ако трябва...) и показваш среден пръст на тези дето са купили за 1000 евро на кв.м. и пак взимат по толкова. А другата странна - дето е за около 900евро на кв. м.? Моята информация (наистана не потвърдена) е, че Феърплей са били инвеститори на комплекса Света Марина. Дано не съм прав ама схемата много ми прилича на това дето го коментирахме - как без никакъв проблем да печелим от безперспективни проекти посредством АДСИЦ.
Re: Отново за АДСИЦ
27-09-2006 - 17:05:43
Коя е за 900 е/кв? Втората пише, че е "2.34 млн. евро с обща разгъната застроена площ 3887 кв.м в курортното селище “Санта Марина“ край Созопол. ", т.е. за 600 е/кв.
Re: Отново за АДСИЦ
28-09-2006 - 09:09:22
Видях, ама късно. Обаче остава още един въпрос - защо се крие кой е строил комплекса и, че всъщност това не е точно сделка, както я разбират простосмъртнитеsmiling smiley
ЗА тази сделка минавам в лагера на "има нещо гнило в медиите". Чете си човек и си казва - уха, продават се имоти та пушек се вдига. А то от единия джоб в другия.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход