Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво стана с имотите за 149, че нещо съм в потрес?

Публикувано от ivoradev 
Какво стана с имотите за 149, че нещо съм в потрес?
19-03-2019 - 23:03:01
Какво стана, наистина? Къде са имотите за 149/топлокейшън? Къде е срутването на имотния пазар? Какво се случи с онези, които държаха парите си на влог и се надяваха доживотно да плащат наемите си с получаваните лихви, а когато пазарът се срути - да си купят по три апартамента от по 100+ кв.м. на опашката на коня с парите за гарсониера в Люлин, които и иначе щяха да ги хранят вечно? Какво, похвалете се, тарикати!
Re: Какво стана с имотите за 149, че нещо съм в потрес?
24-03-2019 - 18:05:29
Странно, страннооооооо - къде ли са изчезнали инвеститорите в банкови депозити?.....Какво стана с бултраповете, лихвите от по +10% месечно, задаващата се лавина от жилища на ниски цени?...
Няма кой да обясни...*pardon*
Re: Какво стана с имотите за 149, че нещо съм в потрес?
28-03-2019 - 09:34:36
Аз всяка сутрин ставам в 4 часа, и отивам до вестникарските будки без да се прибирам в пълна готовност, за да може като излезнат вестниците с продавам на 149 евро топ локейшън да съм първи, да скокна да превардя всички и да купувам, купувам....Даже си нося цялата пара за апартаментите в горния десен джоб....Ама нищо не излиза, вече 10 години, та взех да се чудя дали не ни излъгаха с тия 149 евро. Ще почакам още 10-20 години, да видим ...

Абе и аз се чудя кво стана с тия инвеститори в банкови влогове дето си продадоха имотите и сложиха парата на дебела лихва.. сигурно са на околосветски пътешествия да харчат лихвата и нямат време да отговорят....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход