Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Останаха ли живи брокери?

Публикувано от HarryPotter 
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 23:47:48
avatar
Quote
nradev
какво значи според теб краен срок. договора нямаше начален или краен срок а точно дата и името на нотариуса при който ще се изповядва. това че ти ги пишеш типови договори едни и същи не значи че всички договори са такива. крайния срок в случая е 17,00 часа на уговорената дата

По-добре пиши по някакви други теми тук си много далеч... Прочети си двете изречения, които току що написа цитирам те:

"договора нямаше начален или краен срок"
"крайния срок в случая е 17,00 часа на уговорената дата"

Сега незнам измисляш ли си, пиян ли си или нещо друго по-лошо...но мисля, че няма смисъл да се опитваш на мен точно да ми казваш кое е типово и кое не е...ако така ги правиш тези 13 сделки значи ще ти трябват още 113 да се научиш по метода проба-грешка как е правилно да се случват нещата.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 23:48:18
avatar
Quote
nradev
Ганьовци сте вие брокерите дат само вие всичко знаете . особено ми е смешно кат започнете да се правите на юридически грамотни

И това го казваш ти...*bow*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 23:48:46
протоколче за оглед ще подпиша ако искам. ама аз не искам
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 23:49:31
avatar
Quote
nradev
протоколче за оглед ще подпиша ако искам. ама аз не искам

Не подписваш протоколчето и не виждаш имота winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 23:52:05
ами здраве да е . имоти бол
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 23:53:04
avatar
Quote
nradev
ами здраве да е . имоти бол

Точно така важното е да сме живи и здрави smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Останаха ли живи брокери?
19-08-2016 - 23:57:11
ами не знам кой метод да се използва е добре ама при мене нещата стават. а когато е без брокер по-лесно.ти кат си толкоз напред с материала я се похвали колко сделки имаш като купувач или прадавач а не като брокер



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2016-08-20 00:13 от nradev.
Re: Останаха ли живи брокери?
20-08-2016 - 00:14:50
имало е случаи в които не подписвам протоколчето и пак виждам имота
Re: Останаха ли живи брокери?
20-08-2016 - 03:08:36
не си чел какво съм обяснил.казах че купувача се покри.всъщност той чакаше кредит но по неясни за мен причини го бавеха, и тая грешка в договора му дойде дюшеш. иначе ако датата беше наред да е изгорял с капарото
Re: Останаха ли живи брокери?
20-08-2016 - 20:04:25
Ле-ле, кой го казва, нрадев, срам нямаш ли ?! Та ти си най-неграмотния човек,когото съм срещал тук, ама обичаш да се правиш на знаещ , начетен, можещ ! Господи, колко мъка има на този свят !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход