Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

не са ли малко скъпички имотите в София?

Публикувано от garfild61 
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
05-05-2015 - 22:01:45
какъв ви е на всички зора да се ръгате у центъра, ни има места за паркиране, ни спокойствие, ни чист въздух, даже и хранителен магазин няма наблизо.
Има само 2 стайчета за 70к евра. Еми сега е модерно къща на село. Да не излезе като хвалба но аз 70к за стайчета не бих дал и пистолет да ми опрат в главата като мога да си взема за тези пари къща на 3 етажа с 5-6 спални, таван, мазе и гараж, 500+кв двор.
На това отгоре се отива до работа (бизнес парка) всеки път за 30-35 мин, а не според задръстването м/у 20 и 100 мин, да не говорим за нервите при градския трафик
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
06-05-2015 - 13:00:44
на село става след като изучиш децата.
Иначе - ни детска градина, ни училище, ни поликлиника
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
06-05-2015 - 13:22:03
Ето това е трагедята на Циганистан, че хората са принидени да съществуват като скотове в панелните коптори, само защото наблизо има супер, детска градина или поликлиника. (то не, че обрзованието и здравеопазването си заслужават де, но на средния копторообитател дотам му стига акъла) Ето Тинки (Щирлиц) е 100% пример. Такова е мисленето - такъв е целия катун на Циганистан.
Quote
Щиpлиц
на село става след като изучиш децата.
Иначе - ни детска градина, ни училище, ни поликлиника
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
06-05-2015 - 15:49:42
Не ме мисли мене - нито съм в коптор, нито живея като скот - виж за теб не знам.

П.С. 2000 година ми предлагаха да се преместя в немския офис.
Сметката да ти кажа не узлизаше - след като си сметнах заплата, данъците, наема и т.н. в България и Германия ми излезаше по-изгодно да си живея тука.
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
07-05-2015 - 15:36:33
avatar
Quote
bota156
какъв ви е на всички зора да се ръгате у центъра, ни има места за паркиране, ни спокойствие, ни чист въздух, даже и хранителен магазин няма наблизо.
Има само 2 стайчета за 70к евра. Еми сега е модерно къща на село. Да не излезе като хвалба но аз 70к за стайчета не бих дал и пистолет да ми опрат в главата като мога да си взема за тези пари къща на 3 етажа с 5-6 спални, таван, мазе и гараж, 500+кв двор.
На това отгоре се отива до работа (бизнес парка) всеки път за 30-35 мин, а не според задръстването м/у 20 и 100 мин, да не говорим за нервите при градския трафик

Бота не си модерен братле ........ кой ти строи вече къщи на по 3 етажа. Това е ancient history .. вече се строи модерно на 1 етаж разлято или пък на два етажа, за да имаш и хубава панорамаsmiling smiley

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
08-05-2015 - 15:57:51
Аз ще позачакам някой месец .Няма начин да не поевтинеят .Тъкмо и на брокерчетата в форума ще им покапят носовете.*angel*
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
11-05-2015 - 10:48:56
avatar
Да поевтинеят - съмнително. По-скоро май тенденцията е към леко поскъпване. Ама щом искаш почакай *pardon*

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
11-05-2015 - 17:40:41
Верно е че е м.Май.....ха,хааа*angel*
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
15-05-2015 - 11:16:47
Quote
Щиpлиц
на село става след като изучиш децата.
Иначе - ни детска градина, ни училище, ни поликлиника

То па щото има детски градини из Софията - ходи поразпитай родителите колко и какви рушвети дават. И частната детска е 600-2000лв МЕСЕЧНО, бавачка 300-800лв. Ходете и се врете в центуро и децата да ви дишат мръсния/КАНЦЕРОГЕНЕН въздух, да са през седмица болни.
Аре Вие сте си сложили главата в торбата и сте бита карта но за здравето и бъдещето на децата си не мислите ли?
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
15-05-2015 - 14:36:40
avatar
Quote
bota156
......... Ходете и се врете в центуро и децата да ви дишат мръсния/КАНЦЕРОГЕНЕН въздух, ......

Така е, не проумявам този стремеж за апартамент в центъра. Най-разумно е живеене в периферните квартали. Печелиш от простор с междублоковото пространство, свобода за паркиране, повече детски площадки и градинки. За еднакви пари обитаваш значително по-голямо жилище спрямо центъра.
По-заможните обичайно предпочитат вила/къща след околовръстното.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход