Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

не са ли малко скъпички имотите в София?

Публикувано от garfild61 
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
09-04-2015 - 10:53:06
Рано или късно глупаците ще свършат.Две стайчета -едното -18кв с дупките за кухнеския бокс ,другото 14кв за спалня 4кв баня и 6кв коридор ,тераска 4кв само за скромните 70К .Евтинияяяяяя.Колкото и да ги смятам са си 46 кв колкото една гарсониера *pardon*
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
09-04-2015 - 10:55:28
Като ти е скъпо ,не си купувай. А да наричаш хората,които могат да си позволят да купуват е повече от тъпо.
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
09-04-2015 - 14:01:39
И аз мога да си позволя ,но ще изчакам да мине треската на лудия народ .spinning smiley sticking its tongue out
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
09-04-2015 - 17:29:47
Кое наричаш треска ? Цените не мърдат, търсенето превишава предлагането ,а знаеш ли какво означава това ? Ако не знаеш ,да ти кажа - повишение на цените.
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
09-04-2015 - 21:51:32
Пазара определя цената. Колегата над мен е обяснил как стоят нещата. Всичко зависи от търсенето и предлагането.

рокли online | свищов
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
10-04-2015 - 03:17:09
Гусин garfild61, абе тук имаше един друг гусин -хари потър, та той имаше нещо по сеемсе-осемсе лв на квадрат, що не го питате ? Знайте ли колко квадрати моете да купите с ваште сеемсе хиляди ?! Освен ако гусин потър вече не ги е изкупил де, ам се мое да ви пусне нещо на аванта.
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
24-04-2015 - 18:53:25
Quote
брокер съм си
Кое наричаш треска ? Цените не мърдат, търсенето превишава предлагането ,а знаеш ли какво означава това ? Ако не знаеш ,да ти кажа - повишение на цените.
Търсенето превишава предлагането?..... Бравос!.....
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
27-04-2015 - 11:48:38
avatar
Quote
paio
Quote
брокер съм си
Кое наричаш треска ? Цените не мърдат, търсенето превишава предлагането ,а знаеш ли какво означава това ? Ако не знаеш ,да ти кажа - повишение на цените.
Търсенето превишава предлагането?..... Бравос!.....
Paio, форума трябва да е полезен на потребителите.
Не трябва като кози на мост да стоим на дадена позиция и да упорстваме.
Темата е за София, но да кажа как стоят нещата във Варна.
Вече 6 месеца цените на апартаментите /панелни и тухлени/ не падат.
Аз очаквах панелите да паднат още много, но съм грешал.
Всички панели с най-ниски цени се изкупиха.
Строителите се активизираха и има обекти в строеж на дупка.
Строителите ще продават на цена над 700 евро кв.м. по БДС.
700 евро с общите части, реално 850 евро чиста площ на кв.м.
Може би дъното го опряхме миналото лято и сега идва повишение.
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
29-04-2015 - 13:46:43
avatar
Братле като са ти скъпички купи си имот на село. Не е срамно :] Даже ше си модерен - са всички бЕгат по селата. Освен това кви са тия 70 К евро за две стайчета само ти си знаеш. Аз такива цени НЕ знам! Дори У София НА центъра ..........spinning smiley sticking its tongue out

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: не са ли малко скъпички имотите в София?
29-04-2015 - 15:17:59
Братле на мен не са ми скъпи ,ама те това не са ли две стайчета -едното 18кв ,другото 14 кв и една тъмна стайчка за "кучето" за 69К [bazar.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход