Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: НСИ отчете ...
16-03-2015 - 14:43:56
На Сашо пльокито няма да му е за сефте да продава на зелено. Аз лично съм купил имот в сграда където той е продавал на зелено, а сградата все още няма А.16 и в близките 20 години няма и да има. Що само през него са изгорели понаучих само в тази сграда, а за строителите за които е работил имат недовършени поне 5-6 сгради. Единия от строителите наскоро беше в медиите - убит. Но прав е Сеира, докато има балъци, ще има и тарикати.

Quote
Seira
Почнаха се пак номерата със "зеленото". Що народ има да изгори - направо не ми се мисли. Ама докато има говеда, ще има и касапи.
Re: НСИ отчете ...
16-03-2015 - 17:28:39
Само да добавя за протокола: във въпросната сграда купих за цена 149 за м2. (толкова ми излиза сметката), но това е защото сградата е само на А.14 (въпреки, че е почти 70% обитавана) Така, че 149 в София имаше и дори не изключвам отново да има, верно не е на жълтите, но пък е на сивите павета Цар Борис |||.

Quote
HarryPotter
На Сашо пльокито няма да му е за сефте да продава на зелено. Аз лично съм купил имот в сграда където той е продавал на зелено, а сградата все още няма А.16 и в близките 20 години няма и да има. Що само през него са изгорели понаучих само в тази сграда, а за строителите за които е работил имат недовършени поне 5-6 сгради. Единия от строителите наскоро беше в медиите - убит. Но прав е Сеира, докато има балъци, ще има и тарикати.

Quote
Seira
Почнаха се пак номерата със "зеленото". Що народ има да изгори - направо не ми се мисли. Ама докато има говеда, ще има и касапи.
Re: НСИ отчете ...
16-03-2015 - 19:48:17
Смешник, пак ти се привидяха 149 за м2,а, на кого ги разправяш бе балък ? И още - сградата има акт 15, ама ти и това не знаеш.
Re: НСИ отчете ...
17-03-2015 - 09:50:37
Абе пльоки нещастно, аз имам имот в тази сграда (купил съм защото мога да си го позволя), а ти нещастнико само си гледал отстрани как хората вадят пари и сключват сделки. Усещаш ли разликата?

Quote
брокер съм си
Смешник, пак ти се привидяха 149 за м2,а, на кого ги разправяш бе балък ? И още - сградата има акт 15, ама ти и това не знаеш.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2015-03-17 09:51 от HarryPotter.
Re: НСИ отчете ...
17-03-2015 - 14:58:45
Явно засега можеш да си позволиш само недовършено и неузаконено жилище.
Дерзай!
Re: НСИ отчете ...
17-03-2015 - 16:15:28
Това какво мога да си позволя не ти е писано да знаеш Тинки-тъпунки. Важното е какво бих дал за нещо което съм оценил за 149. демек толкова бих дал. Дано някога проумееш разликата въпреки, че е доста невероятно това да се случи. На вас брокитата там в БГ ви стига акъла само до там, че да си мислите, че хората купуват само доколкото могат да си позволят. Е затова сте и на тоя хал. Ти не си виновен такива са остатъците - толкова си можете..


Quote
Щиpлиц
Явно засега можеш да си позволиш само недовършено и неузаконено жилище.
Дерзай!
Re: НСИ отчете ...
17-03-2015 - 19:02:07
Аз пък какво общо имам с брокерите???

А иначе Левон Хампарцумен го каза преди години: хората купуват когато имоти имат нужда и могат да си го позволят.
Ти ни нужда имаш ни можеш да си го позволиш, затова и купуваш безумия
Re: НСИ отчете ...
18-03-2015 - 03:18:26
Quote
HarryPotter
Важното е какво бих дал за нещо което съм оценил за 149. демек толкова бих дал.

Гусин HarryPotter , ТЪПОТО , nix , mix и там се таквиз подобни , разбрах, че нещо сте оценили за 149, бихте ли ми го дали за 150 евро ? Печелите по 1 евро на квадрат, с което можете да си купите топла супичка, което никак не е малко за човек като вас !
Re: НСИ отчете ...
18-03-2015 - 09:44:17
Ти и Левон имате едно общо с брокерите. Еднакво разбирате от финанси, икономика и сте точно толкова тъпи.

Quote
Щиpлиц
Аз пък какво общо имам с брокерите???

А иначе Левон Хампарцумен го каза преди години: хората купуват когато имоти имат нужда и могат да си го позволят.
Ти ни нужда имаш ни можеш да си го позволиш, затова и купуваш безумия
Re: НСИ отчете ...
18-03-2015 - 14:19:35
PER0, що не си завреш 1-то евро там където не огрява слънце? Мисля че така ще имаш по-голям кеф, отколкото отчаяните ти опити да напишеш нещо остроумно във форума.


Quote
PER0
Quote
HarryPotter
Важното е какво бих дал за нещо което съм оценил за 149. демек толкова бих дал.

Гусин HarryPotter , ТЪПОТО , nix , mix и там се таквиз подобни , разбрах, че нещо сте оценили за 149, бихте ли ми го дали за 150 евро ? Печелите по 1 евро на квадрат, с което можете да си купите топла супичка, което никак не е малко за човек като вас !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход