Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НСИ отчете ...

Публикувано от Щиpлиц 
Re: НСИ отчете ...
19-03-2015 - 02:36:42
Quote
HarryPotter
PER0, що не си завреш 1-то евро там където не огрява слънце? Мисля че така ще имаш по-голям кеф, отколкото отчаяните ти опити да напишеш нещо остроумно във форума.


Quote
PER0
Quote
HarryPotter
Важното е какво бих дал за нещо което съм оценил за 149. демек толкова бих дал.

Гусин HarryPotter , ТЪПОТО , nix , mix и там се таквиз подобни , разбрах, че нещо сте оценили за 149, бихте ли ми го дали за 150 евро ? Печелите по 1 евро на квадрат, с което можете да си купите топла супичка, което никак не е малко за човек като вас !

Гусин Потър, защо се нервирате, та аз съм ваш потенциален купувач !! А както знаем, купувача казва колко дава, а аз ви давам 150 Е, и нито цент повече ! Та кога мога да видя имота и да преценя дали си струва да си дам парите ! Побързайте, защото утре имотите ще са по 149, но не евро, а лева ! И аз може да съм този, който ще ви отърве от имота ви !!
Re: НСИ отчете ...
20-03-2015 - 12:37:19
Намерил се шушляк да ме оттървава от имоти?!? Това ли остана в БГ? Тъпи селски тарикати и нищо повече?

Quote
PER0
Quote
HarryPotter
PER0, що не си завреш 1-то евро там където не огрява слънце? Мисля че така ще имаш по-голям кеф, отколкото отчаяните ти опити да напишеш нещо остроумно във форума.


Quote
PER0
Quote
HarryPotter
Важното е какво бих дал за нещо което съм оценил за 149. демек толкова бих дал.

Гусин HarryPotter , ТЪПОТО , nix , mix и там се таквиз подобни , разбрах, че нещо сте оценили за 149, бихте ли ми го дали за 150 евро ? Печелите по 1 евро на квадрат, с което можете да си купите топла супичка, което никак не е малко за човек като вас !

Гусин Потър, защо се нервирате, та аз съм ваш потенциален купувач !! А както знаем, купувача казва колко дава, а аз ви давам 150 Е, и нито цент повече ! Та кога мога да видя имота и да преценя дали си струва да си дам парите ! Побързайте, защото утре имотите ще са по 149, но не евро, а лева ! И аз може да съм този, който ще ви отърве от имота ви !!
Re: НСИ отчете ...
30-03-2015 - 05:30:51
Quote
HarryPotter
Намерил се шушляк да ме оттървава от имоти?!? Това ли остана в БГ? Тъпи селски тарикати и нищо повече?

Гусин потър, ама не се нервирайте. Разбирам, че сте беден човек, и всяка стотинка ви е ценна. Имам един стар шкаф в мазето, като дойде време да обзавеждате обадете се, ще ви го дам без пари, само го изкарайте от там !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход