Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

масово българина копува имоти в чужбина !

Публикувано от portokal 
Re: масово българина копува имоти в чужбина !
04-01-2015 - 19:42:30
Quote
portokal
ако някои иска да придобие недвижима собственност в Германия да се обръща към мен !

Здравейте гусин мандарин, т.е. портокал ! По вашите постове виждам, че Вие сте БРОКИ. Знам един гусин тук, който много обича да контактува с брокита, това е гусин nix. Доколкото знам, гусин nix делеше обща квартира с гусин Тъпото, Хари Потър, Сашо2, но явно нямаха пари за интернет, затова деляха. Та, гусин nix е вашия човек !!
Re: масово българина копува имоти в чужбина !
05-01-2015 - 09:18:41
avatar
Quote
portokal
да знаеш че познаваш само един-мен , и аз отдавна сам спрял да се чудя какво и как да го правя ,едно време се чудехме в българия winking smiley

Човека, който познавам е малко по-големичък от теб и е доста по-грамотен winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: масово българина копува имоти в чужбина !
07-01-2015 - 01:15:44
имайте предвид че българия няма да я има още дълго,и ако инстинкта за самосъхранение не ви е напуснал-дайте шанс на себе си и децата си за едно реално бъдеще в Германия !
Re: масово българина копува имоти в чужбина !
07-01-2015 - 08:06:22
Май е крайно време да прочетеш
"Аз съм Българче" на Иван Вазов
Re: масово българина копува имоти в чужбина !
07-01-2015 - 16:48:30
в същност сега в българия има нужда от брокери повече от всякога!за да могат хората да изпродадат каквото имат на каквато и да е цена и да се спасят по света...имайте предвид че по добре е да земете 10% от нещото отколкото 100% от нищото! на доста места в софия вече циганите посред бял ден отмъкват металните врати на домовете! Хора спасете себе си и децата си от геноцида в българия!
Re: масово българина копува имоти в чужбина !
08-01-2015 - 03:23:20
Quote
portokal
в същност сега в българия има нужда от брокери повече от всякога!за да могат хората да изпродадат каквото имат на каквато и да е цена и да се спасят по света...имайте предвид че по добре е да земете 10% от нещото отколкото 100% от нищото! на доста места в софия вече циганите посред бял ден отмъкват металните врати на домовете! Хора спасете себе си и децата си от геноцида в българия!

В същност сега БЪЛГАРИЯ има нужда такива като тебе да се разкарат завинаги, и повече никога да не стъпят в БЪЛГАРИЯ !! Нямаме нужда от тъпи швабски брокита ! А циганорите са вече в Германия !!

ПС: Тук си написал БЪЛГАРИЯ 2 пъти с малко "б", Затова: На май...! Два пъти !!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2015-01-09 09:38 от chronos.
Re: масово българина копува имоти в чужбина !
27-01-2015 - 11:58:07
avatar
През 2014 г. населението на Германия е 81 млн. души
През 2014 г. са придошли в Германия 470 000 повече, отколкото са напуснали.
През 2014 г., родените в Германия са с 212 000 по-малко хора, отколкото са починали.
Всеки пети немец е или имигрант или роден в семейство на имигранти, което е повече от 16 млн души.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2015-01-27 12:06 от TZARS.
Re: масово българина копува имоти в чужбина !
27-01-2015 - 12:25:47
Германия не е цвете, но в сравнение с България е в пъти по-добре. Всичките ми колеги, които поназнайват немски се изнесоха натам, някои даже се заселиха трайно.
Re: масово българина копува имоти в чужбина !
27-01-2015 - 21:49:16
ами аз Имам познат които има посредническа агенция за намиране на работа в Германия и казва че на ден обработват по 100 молби на желаещи да заминат за Германия
Re: масово българина копува имоти в чужбина !
28-01-2015 - 08:53:56
И аз виждам това около мен. Затова твърденията за програмисти, които ще се избият да купуват имоти в София ми звучат малко като "Приказки под шипковия храст". Средно добър програмист на Java или C# с 1000 думи немски почва на 50-60к Евро в Германия. Добрите, като понатрупат опит и понаучат повече немския, отиват в Швейцария за 100-150к швейцарски франка и нагоре годишно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход