Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

с три пъти са намалели инвестициите в имотки, ЗАЩО ли?

Публикувано от HarryPotter 
с три пъти са намалели инвестициите в имотки, ЗАЩО ли?
04-12-2014 - 22:07:00
[www.investor.bg]

Аууу, уж битката за имоти предстои, защо ли инвеститорите още не са се усетили???
Re: с три пъти са намалели инвестициите в имотки, ЗАЩО ли?
05-12-2014 - 01:27:53
Според последни проучвания България ще бъде разделена на 2 - източна за турция, а западна за нов Израел тъй като в Близкия Изток става горещо.
На този фон купуването на недвижим имот, който ще бъде отнет е тъпо....
Re: с три пъти са намалели инвестициите в имотки, ЗАЩО ли?
05-12-2014 - 08:30:15
Инвестициите в строителство, а не в имоти.
Какво слева от тука - на пазара нови имоти няма.
Значи "читавото" скоро ще свърши, така че хващай самолета и на опашка пред банката smiling smiley
Re: с три пъти са намалели инвестициите в имотки, ЗАЩО ли?
05-12-2014 - 13:24:00
Тези от баМката я купят 20000 имота, я не. Само в София има 50000 празни за продан. Голямата интрига са руснаците и техните бивши републики - те имат 320000 НИ в България. Там може да стане много интересно - само едно законче трябва да вкара батюшка Путин, нещо като контрасанкции за ЕС.
Re: с три пъти са намалели инвестициите в имотки, ЗАЩО ли?
05-12-2014 - 16:45:06
http://dnes.dir.bg/news/menda-stojanova-danatzite-izbori2013-17965778?nt=10

готви се ново преизчисляване на такса смет,като знам че в западна европа тоя данък е един от най високите свързан с имота между 100 и 200 евро,мисля че е справедливо в бг да се плаща по 100лв на апартамент месечно,така хем в бюджета ще влезнат пари,хем ще се пооправи инфраструктурата
Re: с три пъти са намалели инвестициите в имотки, ЗАЩО ли?
05-12-2014 - 17:31:15
Quote
portokal

нищо нема да влезе в бюджета това е местен данък
http://dnes.dir.bg/news/menda-stojanova-danatzite-izbori2013-17965778?nt=10

готви се ново преизчисляване на такса смет,като знам че в западна европа тоя данък е един от най високите свързан с имота между 100 и 200 евро,мисля че е справедливо в бг да се плаща по 100лв на апартамент месечно,така хем в бюджета ще влезнат пари,хем ще се пооправи инфраструктурата
Re: с три пъти са намалели инвестициите в имотки, ЗАЩО ли?
05-12-2014 - 21:29:27
avatar
Quote
portokal
http://dnes.dir.bg/news/menda-stojanova-danatzite-izbori2013-17965778?nt=10

готви се ново преизчисляване на такса смет,като знам че в западна европа тоя данък е един от най високите свързан с имота между 100 и 200 евро,мисля че е справедливо в бг да се плаща по 100лв на апартамент месечно,така хем в бюджета ще влезнат пари,хем ще се пооправи инфраструктурата
Хубавото на нечии мечти е, че може би няма да се случат преди кончината на мечтателя:]

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Re: с три пъти са намалели инвестициите в имотки, ЗАЩО ли?
27-12-2014 - 20:11:01
Ми...Портокалски...от кога викаш, ще ги правят по 100 лева.Че сега моята е нещо бая над тая сума...
Re: с три пъти са намалели инвестициите в имотки, ЗАЩО ли?
02-01-2015 - 22:27:31
avatar
Аз предлагам да не инвестираме в имоти, а да "инвестираме" в депозити - [www.imoti.net] буахахахахахахахаха :} Много инвеститори се опариха от ктб, защото там много форумни спецове изчислиха, че е далеч по-изгодно да "инвестираш" вместо да купиш имот и да го дадеш под наем е...има ли смисъл да коментираме от тук насетне кое ще е по-предпочитаната инвестиция?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2015-01-05 21:42 от Продавач.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход