Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Най новият влог в КТБ

Публикувано от PER0 
Re: Най новият влог в КТБ
29-09-2014 - 11:42:15
Аз ще си взема 100-те хилки от КТБ и ще си ги преместя в чужбина, да му мислят тия които ще изплащат новият държавен дълг под формата на увеличен данък НИ и под формата на новите тарифи за ток +15/20% от 1-ви януари. spinning smiley sticking its tongue out *angel*
Re: Най новият влог в КТБ
29-09-2014 - 12:04:33
лелеее аз бил оптимист за поскъпването на тока: хората искат поскъпване с 50%
[www.investor.bg]

Ето как ще се съберат парите за нашите гарантирани депозити. След година-две може и пак да намалят цената с 5-10%. :]
Re: Най новият влог в КТБ
29-09-2014 - 12:51:10
ето хората вече са се примирили, че ще трчбва заем за да ни върнат гарантираните депозити в КТБ. :]spinning smiley sticking its tongue out Честито на всички имотковци с новите данъци и такси върху НИ.

[www.investor.bg]
Re: Най новият влог в КТБ
22-10-2014 - 00:15:30
avatar
Чудя се дали пък българския редови депозитар не е решил да позамени депозита на лихва с 3% с нещо друго маааааааалко по-сигурно, че и май вече по-доходоносно като жилищенце в София smiling smiley Какво ли е накарало тези 5000 души да си купят имот в София само за периода юли-септември?[forum.imoti.net] Е те са си обичайно по толкова, но според мен най-интересното предстои когато все пак по някое време се изтеглят "гарантираните" до 100 000 евро депозити от ктб. Според мен изплащането ще започне най-рано около коледните празници, а покупките на имоти ги очаквам от февруари-март най-рано.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-10-22 00:18 от Продавач.
Re: Най новият влог в КТБ
22-10-2014 - 10:11:56
В блока на майка ми се продаваха 3 апартамента, двата повече от година, а третият - повече от две /1-ви етаж, северозападно изложение, почти на земята/. Откакто затвори баМката се продадоха и 3-те - факт. Не вярвам да е случайност. Брокитата удариха джакпота, паметник трябва да му направят на мустакатия измамник някои хора. smiling smiley
Re: Най новият влог в КТБ
22-10-2014 - 10:23:21
И какво от отва? Временно положение. Помисли за последиците обаче "инвеститорите" в тухли и панели ще пуснат "инвестицията" под наем, къде ще отидат наемите? После когато дойде време пак за продажба, пак същите "инвеститори" (овце) ще тръгнат да се състезават да продават, цените ще отидат къде?, Банките ще замразят кредитирането, а на свой ред и депозитите в тях ще пресъхнат (доверието е изгубено), и така всичко тръгва по спиралата надолу. Аз на ваше място не бих се радвал на това което става в БГ. Гледам ви отдалече и ви чиня сеира, иде времето на 149 (тази цена за м2 е гарантирана)

Quote
Продавач
Чудя се дали пък българския редови депозитар не е решил да позамени депозита на лихва с 3% с нещо друго маааааааалко по-сигурно, че и май вече по-доходоносно като жилищенце в София smiling smiley Какво ли е накарало тези 5000 души да си купят имот в София само за периода юли-септември?[forum.imoti.net] Е те са си обичайно по толкова, но според мен най-интересното предстои когато все пак по някое време се изтеглят "гарантираните" до 100 000 евро депозити от ктб. Според мен изплащането ще започне най-рано около коледните празници, а покупките на имоти ги очаквам от февруари-март най-рано.
Re: Най новият влог в КТБ
23-10-2014 - 05:16:26
Quote
HarryPotter
И какво от отва? Временно положение. Помисли за последиците обаче "инвеститорите" в тухли и панели ще пуснат "инвестицията" под наем, къде ще отидат наемите? После когато дойде време пак за продажба, пак същите "инвеститори" (овце) ще тръгнат да се състезават да продават, цените ще отидат къде?, Банките ще замразят кредитирането, а на свой ред и депозитите в тях ще пресъхнат (доверието е изгубено), и така всичко тръгва по спиралата надолу. Аз на ваше място не бих се радвал на това което става в БГ. Гледам ви отдалече и ви чиня сеира, иде времето на 149 (тази цена за м2 е гарантирана)

Гусин тъпото, пожелавам ви по скоро да си вземете парите от КТБ-то, защото изглежда сте престанали да си взимате предписаните медикаменти, което се е отразило на вашето психично здраве, надявам се там където сте да има добри психиатри. Ако паричките не ви стигат за хлебец обадете се, ще ви дам някой лев да си купите, за да не продължавате да се влошавате.
Re: Най новият влог в КТБ
23-10-2014 - 21:15:48
avatar
Quote
Продавач





Аз съм пак на пазара. От 2009г. не съм купувал имот. Сега си сметнах, че с 20% самоучастие от депозита в КТБ влизам да купя апартамент в Люлин на добра цена с три стаи, без хол. Банята и едната стая са за ремонт, но при всички положения е по-добре отколкото на депозит. Кредита от 80% мисля да го разсроча безкрайно много за да ми е изгодна разликата между вноската и наема СЕГА. Пожелай ми успех Хари Потър! Въпреки, че не е сигурно, че ще има сделка.
Чудя се дали пък българския редови депозитар не е решил да позамени депозита на лихва с 3% с нещо друго маааааааалко по-сигурно, че и май вече по-доходоносно като жилищенце в София smiling smiley Какво ли е накарало тези 5000 души да си купят имот в София само за периода юли-септември?[forum.imoti.net] Е те са си обичайно по толкова, но според мен най-интересното предстои когато все пак по някое време се изтеглят "гарантираните" до 100 000 евро депозити от ктб. Според мен изплащането ще започне най-рано около коледните празници, а покупките на имоти ги очаквам от февруари-март най-рано.

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Re: Най новият влог в КТБ
23-10-2014 - 21:17:08
avatar
Quote
САХИБ 31

















Аз съм пак на пазара. От 2009г. не съм купувал имот. Сега си сметнах, че с 20% самоучастие от депозита в КТБ влизам да купя апартамент в Люлин на добра цена с три стаи, без хол. Банята и едната стая са за ремонт, но при всички положения е по-добре отколкото на депозит. Кредита от 80% мисля да го разсроча безкрайно много за да ми е изгодна разликата между вноската и наема СЕГА. Пожелай ми успех Хари Потър! Въпреки, че не е сигурно, че ще има сделка.
Quote
Продавач





Аз съм пак на пазара. От 2009г. не съм купувал имот. Сега си сметнах, че с 20% самоучастие от депозита в КТБ влизам да купя апартамент в Люлин на добра цена с три стаи, без хол. Банята и едната стая са за ремонт, но при всички положения е по-добре отколкото на депозит. Кредита от 80% мисля да го разсроча безкрайно много за да ми е изгодна разликата между вноската и наема СЕГА. Пожелай ми успех Хари Потър! Въпреки, че не е сигурно, че ще има сделка.
Чудя се дали пък българския редови депозитар не е решил да позамени депозита на лихва с 3% с нещо друго маааааааалко по-сигурно, че и май вече по-доходоносно като жилищенце в София smiling smiley Какво ли е накарало тези 5000 души да си купят имот в София само за периода юли-септември?[forum.imoti.net] Е те са си обичайно по толкова, но според мен най-интересното предстои когато все пак по някое време се изтеглят "гарантираните" до 100 000 евро депозити от ктб. Според мен изплащането ще започне най-рано около коледните празници, а покупките на имоти ги очаквам от февруари-март най-рано.

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Re: Най новият влог в КТБ
24-10-2014 - 23:26:55
Такаааа,
[dif.bg]съобщение-до-медиите-и-общественостт/
фондът се подготвя да бъде опразнен от нас вложителите. Държавата ще трябва да си изкупи обратно книжа за 1/2 милиард и да стане гарант за още 1,7 милиарда. След като фонда бъде опоскан и дори оставен в дългове, то годишните му постъпления от банките следва да бъдат завишени, което банките от своя страна ще прехвърлят на кредитополучателите. Държавните заеми пък ще трябва да се връщат (с лихвата) от данъкоплатците. Така като гледам данъците върху НИ има още мнооого накъде да ги вдигат без това да се усети от собствениците. Отделно не е зле да се позатегне контрола върху сделките с НИ и прехвърлянето на имоти да бъде обложено с доста по-високи данъци и такси, а брокерските агенции да внасят ДДС и данъци и такси предварително на минимална база примерно 20 сделки за година.

Не е ли чудесно моето предложение?

П.С. От хората които ще си получат парите от КТБ досега не съм чул да имат намерение да ги влагат отново под каквато и да е форма в БГ. Замислете се над това, колко ли капитали ще изтекат идните зимни месеци извън БГ???
Първият сняг май вече забръска, а цените на копторките накъде ли ще са???
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход