Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Есента чука на вратата, а след това и зимата ще се развихри с пълна сила...

Публикувано от HarryPotter 
Re: Есента чука на вратата, а след това и зимата ще се развихри с пълна сила...
25-08-2014 - 13:53:54
Най-големият купувач на НИ в България - руснаците, започват да се изтеглят от пазара. Корекция 15-20% надолу ми изглежда все по-вероятна в следващите 1-2 години. Освен ако не дойдат на тяхно място марсианците winking smiley
Re: Есента чука на вратата, а след това и зимата ще се развихри с пълна сила...
25-08-2014 - 14:21:01
Е сега ако ми обясниш как точно руснаците влияят на цената на панелките в София - цена нямаш.

Няма как жилище, което задоволява потребностите на семейство за живеене, да се продава на цената на Дачия.
Re: Есента чука на вратата, а след това и зимата ще се развихри с пълна сила...
25-08-2014 - 15:08:22
след като в Атина има жилища на цената на Дачия, защо в София да няма на цената на стара Лада? [paper.standartnews.com]

Quote
Щиpлиц
Е сега ако ми обясниш как точно руснаците влияят на цената на панелките в София - цена нямаш.

Няма как жилище, което задоволява потребностите на семейство за живеене, да се продава на цената на Дачия.
Re: Есента чука на вратата, а след това и зимата ще се развихри с пълна сила...
25-08-2014 - 16:07:21
Quote
Щиpлиц
Е сега ако ми обясниш как точно руснаците влияят на цената на панелките в София - цена нямаш.

Няма как жилище, което задоволява потребностите на семейство за живеене, да се продава на цената на Дачия.

Много е просто, ето как:
Аз съм строител и съм спретнал една кооперация има-няма 30 апартаманта. Себестойността ми е 400 Евро/м2, но понеже съм тарикат продавам на 800Евро/м2. Идват ми руснаците или някои други, на които парите им са повече от акъла и ми купуват 15 апартаманта. Така останалите са ми без пари и мога да си ги продавам още 15-20 години, без да имам проблеми.
Ама ако ги няма тях - банката ме натиска, а продажби няма. Тогава свалям цената на 500-550 Евро/м2. Този с панелката, ще не ще - сваля и той.
Re: Есента чука на вратата, а след това и зимата ще се развихри с пълна сила...
25-08-2014 - 16:16:36
В София не съм видял руснаци да купуват жилища за живеене.

Бъркаш неща в които хора (в случая руснаци) влагат "излишни" пари в "излишни" неща (ваканционни имоти) и им е все тая какво става с тях, с хора които купуват за да живеят в жилището, а не за да играят на "имотна рулетка".
Re: Есента чука на вратата, а след това и зимата ще се развихри с пълна сила...
25-08-2014 - 16:31:42
Е как ще видиш...,то там от село нещата изглеждат другояче май ?
Re: Есента чука на вратата, а след това и зимата ще се развихри с пълна сила...
26-08-2014 - 10:56:16
Quote
Щиpлиц
Блажени са верующите и тяхно е Царството небесно. Там може и без пари да ги дават имотите, ама тука на Земята ...
Събуди се.....

[paper.standartnews.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-08-26 10:57 от paio.
Re: Есента чука на вратата, а след това и зимата ще се развихри с пълна сила...
26-08-2014 - 13:11:47
*angel*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-08-26 13:13 от paio.
Re: Есента чука на вратата, а след това и зимата ще се развихри с пълна сила...
26-08-2014 - 20:18:33
Някаква реална оферта можеш ли да извадиш? Тамън на един депозит му идва падежа, да взема да напазарувам в Атина.
Re: Есента чука на вратата, а след това и зимата ще се развихри с пълна сила...
26-08-2014 - 21:55:33
...Депозит.....идва му падежа.......аз да ти дам оферта?....*ok*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход