Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ръст в броя продажби на имоти в големите градове - в столицата той е 6,9%, в Пловдив - 10,2%, във Варна - 39,2%, а в Бургас - 53,8%...

Публикувано от Продавач 
Добро утро весо, харесва ми да се събуждам с усмивка и като погледна тук и хоп, ти пак си намерил начин да ме накараш да се усмихна още повече.Че нямаш дъщеря нямаш, че не помниш кога какво лъжеш е ясно, ама защо прехвърляш от болната глава на здравата , кой е тъпия, този,който написа, че има дъщеря ВЕСИЛЕНА, а сега ми представя дъщеря си ВАСИЛЕНА, или аз ? Освен това няма нито ред по темата, ще вземат пак да те изтрият. Има ли ръст ,или не ?
Quote
sasho2
Напротив, грешиш. И на мене ми се ще м2 да е по 2-3К евро и банките да раздават кинти кат алтави, щото хем имотките ни ще са по-скъпи, хем банките ще ни дават по 10-12% лихвички, ма реалностите са съвсем други, че и с розови очила да ги гледаш, пак нищо добро с не види. Дет се казава, а дано. Ама надали... айде за новия бум, че има много РЗП за разтоварване, наздраве

Quote
Продавач
Quote
брокер съм си
Начин на живот. Не им завиждам,тя злобата мори повече тях.

От днес започват фазите на отричането..."не е възможно"..."това не може да е истина"..."сигурно нещата скоро ще се променят към по-зле" и т.н.

Далеч си от реалностите...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Близо 90% от българите са със собствени жилища и демографският срив в много градове ще ги обезцени или поне ще окаже силен натиск върху цената на този основен актив.
[www.investor.bg]
Quote
morski
Близо 90% от българите са със собствени жилища и демографският срив в много градове ще ги обезцени или поне ще окаже силен натиск върху цената на този основен актив.
[www.investor.bg]

Морски добре е, че цитираш линка от подписа ми обърни внимание на втората половина от заглавието - До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души и все пак това е ако се запази тази тенденция, а тя има и други възможни сценарии, но при всички сценарии и при негативните и при позитивните София ще расте като население.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Саше значи да четеш отчети които са публична информация е гнусно . а да лъжеш хората да купуват апартаменти които знаеш че нема да се построят е почтено.така ли.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-09 10:48 от nradev.
а да лъжеш хората да купуват апартаменти които знаеш че нема да се построят е почтено.така ли.

------------------
Нещо по-умно няма как да измислиш нали ? Толкова са ти възможностите.
Quote
nradev
Саше значи да четеш отчети които са публична информация е гнусно . а да лъжеш хората да купуват апартаменти които знаеш че нема да се построят е почтено.така ли.

Айде стига вече с тази история, че ми омръзна вече кой какво продал и кой какво декларирал... Или пишете по темата или следва спазването на правилата на форума аз съм толерантен както знаете, но не трябва да се прекалява.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Току що гледам икономическите новини в Холандия: ръст на продажбите 20%, спад на усреднената цена за м2 -2%, те. въпреки повечето сделки цените на НИ все още са надолу и ализаторите очакват този тренд да се задържи още година-две. Е, питам аз с какво свинарника е по-добър за инвестиции от Холандия, че там спад в цените да няма? Както вече писах, колкото повече и по-бързо паднат цените в Свинарника, толкова повече сделки ще има, това е икономическа закономерност за равновесието и баланс между цени, доходи, безработица, демография, икономически растеж. Всичко друго са пльокерски мантри.
Quote
sasho2
Е, питам аз с какво свинарника е по-добър за инвестиции от Холандия, че там спад в цените да няма?

В Амстердам цената на кв.м. за апартамент е около 3.000 евро.
Мои клиенти продадоха във Варна 100 кв. апартамент и с получените пари купиха във Франкфурт едностаен 17 кв.м. без тераса на 15 етаж (като затворническа килия).
Всеки има свободата на избор.
Не е по-добър свинарника, но просто с парите за двустаен в центъра на свинарника, коптория, шопландия, бегето и т.н. епитети давани от едни достойни българи ще можеш да си купиш боксониера в гето в предградие на Амстердам или във Франция в Париж в гетата където полицията влиза само с бронирани бтр-и и хеликоптери, а линейките ходят с охрана с калашници. Там ще бъдеш със съседи каквито нашите мангали от факултета или от столипиново ще ти се видят едни много разбрани същества.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход