Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ръст в броя продажби на имоти в големите градове - в столицата той е 6,9%, в Пловдив - 10,2%, във Варна - 39,2%, а в Бургас - 53,8%...

Публикувано от Продавач 
за това не им излизат сметките с цените на имотите, защото цифрите, които смятат не са тези
--------------------
Ама ти наистина ли мислиш,че тези хора смятат каквото и да е ?! Не колега, те нямат идея от случващато се на този пазар, нищо не смятат, стъпили на накърненото си самочувствие следствие от собствените им неудачи единствено злобеят и под формата на прогнози всъщност ни разказват сънищата си. Нали няма нужда да ти напомням поредицата от апокалиптични "прогнози" на зайо-пайо например, които даже имат краен срок за изпълнение ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-08 21:18 от брокер съм си.
не според мен а според отчета
нрадев, ако имаше мъъъничко потенциал, щеше да разбереш, че самият факт, че ровиш в чужди отчети е гнусен, ама ти нямаш, а всъщност какво пише няма никакво значение за никого, само за дребни душици,които нямат друго занимание, освен да злобеят ,опитвайки се да си избиват комплексите.
Quote
брокер съм си
за това не им излизат сметките с цените на имотите, защото цифрите, които смятат не са тези
--------------------
Ама ти наистина ли мислиш,че тези хора смятат каквото и да е ?! Не колега, те нямат идея от случващато се на този пазар, нищо не смятат, стъпили на накърненото си самочувствие следствие от собствените им неудачи единствено злобеят и под формата на прогнози всъщност ни разказват сънищата си. Нали няма нужда да ти напомням поредицата от апокалиптични "прогнози" на зайо-пайо например, които даже имат краен срок за изпълнение ?

Аз знам, че нямат никаква идея то си личи по разсъжденията, но са забавни от време на време как задълбават и ги подгонват конспирации, манипулации... Мен са ми най-забавни като почнат - "зимата се задава ще стане незнам си какво"...после мине зимата и се почва "ще дойде тогава другата зима и тогава вече ще видите"...мине и другата зима...и после сценария се повтаря :]confused smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Начин на живот. Не им завиждам,тя злобата мори повече тях.
Quote
брокер съм си
Начин на живот. Не им завиждам,тя злобата мори повече тях.

От днес започват фазите на отричането..."не е възможно"..."това не може да е истина"..."сигурно нещата скоро ще се променят към по-зле" и т.н.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Напротив, грешиш. И на мене ми се ще м2 да е по 2-3К евро и банките да раздават кинти кат алтави, щото хем имотките ни ще са по-скъпи, хем банките ще ни дават по 10-12% лихвички, ма реалностите са съвсем други, че и с розови очила да ги гледаш, пак нищо добро с не види. Дет се казава, а дано. Ама надали... айде за новия бум, че има много РЗП за разтоварване, наздраве

Quote
Продавач
Quote
брокер съм си
Начин на живот. Не им завиждам,тя злобата мори повече тях.

От днес започват фазите на отричането..."не е възможно"..."това не може да е истина"..."сигурно нещата скоро ще се променят към по-зле" и т.н.
аз се чудех откъде тоя як РРРРЪСТ, а то кво било, купувачите се били увеличили с 14хил. за година

[m.capital.bg]
Започна се. Давай весо,разбий тия скапаняци брокерите и статистиците от АВ.
сашеее, саше освен, че си одъртял си и затъпял, ама много! виж дори дъщеря ми ги твори по-смислени от твоята чутура дет ти стои безполезна на раменете [az-deteto.bg]

Quote
брокер съм си
Започна се. Давай весо,разбий тия скапаняци брокерите и статистиците от АВ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход