Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да инвестирам в имот !!!

Публикувано от Анонимен потребител 
Анонимен потребител
Искам да инвестирам в имот !!!
05-01-2014 - 18:25:26
Виждам че много от народа който пише тук е от брокерското съсловие. Въпреки че същите хора твърдяха че цените на имотите ще се покачват и през 2008 година то се видя какво стана. Въпреки това бих купил апартамет в София, на цена до 50 000 евро, ако някой недвусмислено обезпечи инвестицията ми като ми гарантира че ако имота не се продаде до 2015 година, с 10 % горница, ще бъде закупен от самия него на цена 10 % над всичките ми разходи по сделката за закупуването. КЛИК



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2014-01-05 18:27 от Stoqn_Trakiev.
Анонимен потребител
Re: Искам да инвестирам в имот !!!
05-01-2014 - 18:27:48
Почва да ми писва от реклама на блогове.
Или копирай мненията си тук или - ти си знаеш
Анонимен потребител
Re: Искам да инвестирам в имот !!!
05-01-2014 - 18:28:20
Можа да гарантира и със собственото си имущество, ако то покрива тази цена
Анонимен потребител
Re: Искам да инвестирам в имот !!!
05-01-2014 - 18:38:26
Тинки Уинки Блога не е мой а не мога да пласна цялата статия. Големите статй не се четат. Има и сума други, но на всички е ясно за какво става дума. Иначе когато няма как да се обори опонента е най-лесно да се банне, което само ще потвърди колко е прав. Е отправих градивно предложение. Ще спечели и брокера с който завъртим сделките естествено. Освен ако приказките за ръст в продажбите не са гола вода.
Анонимен потребител
Re: Искам да инвестирам в имот !!!
05-01-2014 - 18:40:42
Нрода бяга ит страната а останалите обедняват. Как ще стане този ръст искам да знам. Не ме разбирайте погрешно имам и излишен апартамент който искам да продам изгодно, това обаче няма да стане или поне в близките 15-20 години. Страната като цяло променя статута си и пропада.
Re: Искам да инвестирам в имот !!!
05-01-2014 - 21:08:51
avatar
Този линк го видяхме, но нито в блога има някакво смислено съдържание нито е изказано някакво гениално прозрение, че да се поства по осем пъти на ден. Не виждам смисъл да го разнасяш насам натам дори не е смешен, а плачевено скръбен.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: Искам да инвестирам в имот !!!
06-01-2014 - 07:02:21
Майанат му на блога де smiling smiley Предложенито ми е е по-интерсно :0
Re: Искам да инвестирам в имот !!!
06-01-2014 - 17:40:32
Quote
Stoqn_Trakiev
Искам да инвестирам в имот !!!

Преди да инвестирате в имот, опитайте се да излекувате шизофренията си:

Шизо 1

Шизо2

Успех!
smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Искам да инвестирам в имот !!!
06-01-2014 - 21:31:32
ivorad Веднага щом вие ми пкажете как сте се справили с вашата smiling smiley
Анонимен потребител
Re: Искам да инвестирам в имот !!!
07-01-2014 - 16:23:54
ивчо и сашко още не са се справили, а и нямат изгледи да се справят :}

Quote
Stoqn_Trakiev
ivorad Веднага щом вие ми пкажете как сте се справили с вашата smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход