Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнения за Зона Б18 Б19 Илинден и Света Троица.Предимства и недостатъци

Публикувано от aircraftcarrier 
Мнения за Зона Б18 Б19 Илинден и Света Троица.Предимства и недостатъци
18-12-2013 - 22:45:05
Пускам тази тема за да получа информация за тези райони на София.какво е хубавото на тези квартали и какво е лошото.Примерно шум липса на комуникации престъпност
Re: Мнения за Зона Б18 Б19 Илинден и Света Троица.Предимства и недостатъци
18-12-2013 - 22:49:16
avatar
Света троица веднага ти казвам за мен е един от най-добрите квартали в София, но предимно в района около градинката и кино Арена и улица Цар Симеон. Зона б18 и зона б19 са също доста подценени райони за покупка на имот.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Мнения за Зона Б18 Б19 Илинден и Света Троица.Предимства и недостатъци
21-12-2013 - 20:06:00
Да хубаво и парка е добре.На мен ми харесва и района покрай пазар Димитър Петков.Много магазини не е скъпо има всичко и е на минута разстояние.Метростанцията е наблизо.Вярно Симеон в посока Опълченска и Христо Ботев не е много приятен но пък има всичко каквото ти дотрябва.Накоро търсих едни лед лунички и точно в този район ги намерих а бях обиколил цяла София.
Re: Мнения за Зона Б18 Б19 Илинден и Света Троица.Предимства и недостатъци
21-12-2013 - 20:14:05
avatar
Конкретно карето между бул.Тодор Александров - Константин Величков - Цар Симеон - бул.Вардар - там е супер. Има градинки, отстояния между блоковете, няма зелени или сини зони, има спирка на метрото на близо - метростанция Вардар, кино Арена. Сега като се замисля и Гевгелийски е един много подценен район, който граничи със западен парк.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Мнения за Зона Б18 Б19 Илинден и Света Троица.Предимства и недостатъци
24-12-2013 - 16:15:59
В "Гевгелийски" доста се краде. Черните слизат от Факултета през парка и...не е много добре там. Паркът ще стане положителен фактор евентуално, когато се концесионира и се огради, да не могат да влизат каруците.
Сините и зелените зони са проблемни дори в радиус две спирки наоколо. Всъщност зоните никакъв проблем не решават, а само изнасят проблема извън тях.Мини през деня и огледай-по границите на зоните е ад.
Re: Мнения за Зона Б18 Б19 Илинден и Света Троица.Предимства и недостатъци
29-12-2013 - 10:09:08
avatar
Е те черните през парка могат да слязат и в квартала Западен парк и Красна поляна и Разсадника и т.н. Запознат съм с тези райони доста добре.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Мнения за Зона Б18 Б19 Илинден и Света Троица.Предимства и недостатъци
29-12-2013 - 18:49:54
Quote
salvador
В "Гевгелийски" доста се краде. Черните слизат от Факултета през парка и...не е много добре там. Паркът ще стане положителен фактор евентуално, когато се концесионира и се огради, да не могат да влизат каруците.
Сините и зелените зони са проблемни дори в радиус две спирки наоколо. Всъщност зоните никакъв проблем не решават, а само изнасят проблема извън тях.Мини през деня и огледай-по границите на зоните е ад.
Kъде е тоя ад че не разбрах
Re: Мнения за Зона Б18 Б19 Илинден и Света Троица.Предимства и недостатъци
29-12-2013 - 23:03:46
Ами...обиколи например вътрешните улички зад мола на Стамболийски. От едната страна е зелената зона, от другата не е.
Re: Мнения за Зона Б18 Б19 Илинден и Света Троица.Предимства и недостатъци
29-12-2013 - 23:14:37
avatar
Quote
salvador
Ами...обиколи например вътрешните улички зад мола на Стамболийски. От едната страна е зелената зона, от другата не е.

Да там паркирането в работно време е мисия невъзможна.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Мнения за Зона Б18 Б19 Илинден и Света Троица.Предимства и недостатъци
03-01-2014 - 21:57:15
Quote
salvador
Ами...обиколи например вътрешните улички зад мола на Стамболийски. От едната страна е зелената зона, от другата не е.
Ами обиколих на мен най ми допада района около пазар Димитър Петков.Там има едни улички Зайчар Царибродска Перник Алдомировска Иван Иванов Брегалница в частта между Пиротска и Стамболийски.Има достатъчно малки кооперации със собствени дворове където да се паркира.Района ми харесва щото има всичко пазар магазини паркове транспорт училища каквото ти трябва
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход