Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Snimka
Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тежка зима се задава, протести, сблъсъци и кървища, и на всичкото отгоре на никой не му е до имоти. Къде ли ще са цените през пролетта на 2014?

Публикувано от Анонимен потребител 
Хм, да се върнем на въпроса, къде ще са цените през пролетта на 2014-та. Тежката зима мина, минаха и протестите, и сблъсъците. Гледам графиката, и ми се струва че е леко нагоре. Чудя се, какво ли ще стане, като освободят парите от КТБ, ако ги освободят и всеки си вземе цялата сума де ? КТБ дали пак ще дава по 8-10 % лихва ?? Хм....
Е сбъркал съм с една година. Но темата си остава актуална за идещата зима.
и така всяка година smiling smiley
...а когато сняг запръска с новите цени на тока,
що ще чиниш ти глупако Тинки зимъска?
Аз проблеми с цената на тока нямам, ама явно тебе едни 10% те събарят
Браво Тинки, чудесно попадение, само дето аз не живея в БГ и тука няма увеличение с 10% на тока. Така, че засега никой не ме събаря. Ти му мисли. Айде и да подкрепите КТБ да ни върне кинтите... *ok*
много тежка зима се задава, айде няма ли някой да ми продаде топ локейшън на 149 евро, заради тежката зима, сривове, крахове апокалипсиси ? Докторска градина, жълти павета ? айде бее, докога ще чакам !
ама аде по бързо, давайте топ локейшъните насам, че зимата зе да отминава ! Дога ше ги чакам тия топ локейшъни ?!!! Нали 149 евро квадрата, ади деееее
Въх, пролетта дойде, пък още не виждам топлокейшъни за 149 евро. Да не са се скрили някъде ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход