Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тежка зима се задава, протести, сблъсъци и кървища, и на всичкото отгоре на никой не му е до имоти. Къде ли ще са цените през пролетта на 2014?

Публикувано от Анонимен потребител 
Мдааа къде ли ще са цените през пролетта на 2014 година :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Quote
ivorad
Какво става със спада? Приготвил съм едни 15 000 лева и се опитвам да купя стотина квадрата в района на задника на коня, а нещо не успявам...
Имат ли обяснение експертите - холандски инвеститори и пенсионирани военни с десантни ченета?

*xxx*
Малко леко са се пообъркали, движението обърна тренда:]

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Quote
САХИБ 31


нали не продаваш активи бре каква е тая 3 етажна къща
Quote
ivorad
Какво става със спада? Приготвил съм едни 15 000 лева и се опитвам да купя стотина квадрата в района на задника на коня, а нещо не успявам...
Имат ли обяснение експертите - холандски инвеститори и пенсионирани военни с десантни ченета?

*xxx*
Малко леко са се пообъркали, движението обърна тренда:]
Quote
nradev
Quote
САХИБ 31


нали не продаваш активи бре каква е тая 3 етажна къща
Quote
ivorad
Какво става със спада? Приготвил съм едни 15 000 лева и се опитвам да купя стотина квадрата в района на задника на коня, а нещо не успявам...
Имат ли обяснение експертите - холандски инвеститори и пенсионирани военни с десантни ченета?

*xxx*
Малко леко са се пообъркали, движението обърна тренда:]
Тази ми е пасив.
А и къде съм писал, че не продавам активи?*xxx*

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Quote
ivorad
Какво става със спада? Приготвил съм едни 15 000 лева и се опитвам да купя стотина квадрата в района на задника на коня, а нещо не успявам...
Имат ли обяснение експертите - холандски инвеститори и пенсионирани военни с десантни ченета?

*xxx*
Да. Има обяснение, но е мноу сложно и няма да разбереш........
Quote
paio
Quote
ivorad
Какво става със спада? Приготвил съм едни 15 000 лева и се опитвам да купя стотина квадрата в района на задника на коня, а нещо не успявам...
Имат ли обяснение експертите - холандски инвеститори и пенсионирани военни с десантни ченета?

*xxx*
Да. Има обяснение, но е мноу сложно и няма да разбереш........

Хммммм, едно време, когато цените падаха с по 30-50% всяка пролет - беше абсолютна истина, ама тайна велика как точно става това. Сега, когато е ясно, че не са паднали, пак тайна...
:]
пайче, аз пък ще ти дам инфо за последните ми сделки, ей така, простичко, като за теб :
- къща в Банкя - 125 000 е, офертна цена - 130 000 е, обзаведена
- двустаен на "Хр. Ботев" ,стара тухла, за тотален ремонт - 43000 е, офертна цена 45 000е
- двустаен, нов, обзаведен, Слатина - 52 000 евро, офертна цена 54000е. Това е за последната седмица, ето ти цени,отстъпки,сравнявай, философствай.
Какво става, просто не мога да разбера - мина една много тежка зима, пролетта също бе уникално тежка, сега тече едно лято, което е по-скоро потоп, отколкото лято, преди това пенсионерите-фатмаци с десантни ченета обясняваха напълно научно, как цените се сриват на няколко пъти с по 30-50%, то не бяха кризи, то не бяха бултрапи / кво стана с бултрапите, бяха като булдозери по едно време?!??/.......а като ходя да питам за апартамент на жълтите павета стотина квадрата за около 15 000 лв. - брокерите се пулят и се смеят....
Нищо не разбирам вече...*pardon*
Quote
nradev
Quote
САХИБ 31


нали не продаваш активи бре каква е тая 3 етажна къща
Quote
ivorad
Какво става със спада? Приготвил съм едни 15 000 лева и се опитвам да купя стотина квадрата в района на задника на коня, а нещо не успявам...
Имат ли обяснение експертите - холандски инвеститори и пенсионирани военни с десантни ченета?

*xxx*
Малко леко са се пообъркали, движението обърна тренда:]
За мен Нрадев тя е пасив, щото ми носи харч, не приходи, въпреки, че направих доста да ми носи и такива. Сложих 5 кошера, засадих няколко овошки и оранжерия. Въпреки всичко , изчислих, че повече са ми харчовете за нея дори и при наличието на сантимент. Та така, активи не продавам прав си.
Да не говорим, че гледам да я продам на 18 месечен връх в цените на имотите.

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Quote
ivorad
Какво става, просто не мога да разбера..... като ходя да питам за апартамент на жълтите павета стотина квадрата за около 15 000 лв. - брокерите се пулят и се смеят....
Нищо не разбирам вече...*pardon*
Тва, че не разбираш е вроден дефект......а брокерите не се смеят, а са се озъбили и се пулят по принцип, щото са тъпаци........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход