Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

за цените на гаражите

Публикувано от Анонимен потребител 
Анонимен потребител
за цените на гаражите
04-11-2013 - 02:06:04
намерих една обява в имот.бг за подземен гараж 25м2, в кв. Гоце Делчев обявен за 12000 евро. Чудя се как изобщо агенцията обявила гаража е посъветвала собственика за продажната цена, при положение, че има предлагане на по-големи гаражи на кота 0 в нови сгради за по 3-4000 евро.
Нормално ли е изобщо в БГ да се искат офертни цени 3 пъти по високи от цените на които реално се сключват сделки за подобни, че дори и по-хубави имоти? Или просто агенцията си попълва само обявите които и без това са само 10-ина на брой,
Анонимен потребител
Re: за цените на гаражите
04-11-2013 - 08:53:56
Човек като иска да си купи баничка - ходи до баничарницата и си купува за 1 левче. Обещание за баничка от нетворила фурна на цена 0.20 лв. ще те наяде ли?

Между другото преди време имаше идея гаражи самостоятелно да не могат да се продават - един вид да си вървят комплект с апартаментите.
Анонимен потребител
Re: за цените на гаражите
04-11-2013 - 16:41:11
Quote
Тинки Уинки
Човек като иска да си купи баничка - ходи до баничарницата и си купува за 1 левче. Обещание за баничка от нетворила фурна на цена 0.20 лв. ще те наяде ли?

Между другото преди време имаше идея гаражи самостоятелно да не могат да се продават - един вид да си вървят комплект с апартаментите.

Тинки личи си че нищо не разбираш от гаражи. по добре си се занимавай с графиките че гледам пак сте ги изпуснаали да паднат
Re: за цените на гаражите
04-11-2013 - 20:08:43
Тинки, не му се връзвай да му обясняваш на този ,нито ще купи,нито е купувал някога, единственото,което прави е да чете моите обяви,да се хване за нещо там и да си спретне нова безмислена тема,за да му обръща внимание някой,да се чувства значим. Иначе както забелязваш новият му ник е съставен от трите ми имена, моята снимка му е аватар, само дето не е поискал да се ползва от оная ми работа,щото той и това няма.
Re: за цените на гаражите
04-11-2013 - 20:11:33
Само за теб Тинки - гаража се намира на "Костенски водопад" срещу "Калипсо", а софиянци знаят ,че там гаражите са скъпи, на същия собственик съм продал вече два в Стрелбище на почти същите цени. Ама човек трябва да чете,да се образова,пък тогава да дава съвети и акъл.
Re: за цените на гаражите
04-11-2013 - 20:12:49
Само една лекинка добавка - в предишният си пост написах,че софиянци знаят, уточнявам -- несофиянците не знаят и аз не ги виня.
Re: за цените на гаражите
04-11-2013 - 23:29:41
avatar
А, пък къде са тези надземни гаражи в южни квартали за по 3-4 иляди евраци бе глупи? Ти от кое село се взе та да даваш акъл на хора с по 10 годишен опит в търсене на имоти като Тинки Уинки? Смотаняк!:g:

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Анонимен потребител
Re: за цените на гаражите
05-11-2013 - 07:19:18
Quote
САХИБ 31
А, пък къде са тези надземни гаражи в южни квартали за по 3-4 иляди евраци бе глупи? Ти от кое село се взе та да даваш акъл на хора с по 10 годишен опит в търсене на имоти като Тинки Уинки? Смотаняк!:g:

Драгомире, внимавай какви ги плещиш, милиционер нещастен. Вече имам и снимка на даскалицата, ще и направя един монтаж и ще я пусна на хлапетата. Това ли искаш да направя? Аз както казах мога да подкрепя думите си с нот.акт на който е написана цената. А Сашо не може, ти също си трай щото твойта кола е пред панелката, гараж за таратайка 7-ма ръка не си заслужава нали.
Re: за цените на гаражите
06-11-2013 - 00:07:41
при положение, че има предлагане на по-големи гаражи на кота 0 в нови сгради за по 3-4000 евро.
Нормално ли е изобщо в БГ да се искат офертни цени 3 пъти по високи от цените на които реално се сключват сделки за подобни, че дори и по-хубави имоти? Или просто агенцията си попълва само обявите които и без това са само 10-ина на брой,
----------------------
Нали си наясно колко си тъп ? Откъде знаеш на какви цени се сключват сделки ? Освен да псуваш, да си измисляш тъпи теми, друго можеш ли ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-11-06 00:38 от брокер съм си.
Re: за цените на гаражите
06-11-2013 - 09:49:11
Къде са тия гаражи на кота 0 за 4000 евро?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход