Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми

Публикувано от дичо тъпото 
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
11-10-2013 - 22:59:34
За разлика от теб, г-н Тъпако, аз работя и нямам време да се занимавам с тебе,пък и не ми е цел номер едно в живота. Ако имаше най-малка представа,щеше да знаеш ,ама ти нямаш капацитет да се сетиш защо предварителните договори съм ги сключвал като директор в една фирма,пък после нотариалните актове са подписани от представител на друга такава.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2013-10-11 23:00 от брокер съм си.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
12-10-2013 - 00:50:13
Вижте какво, момчета...Да ви споделя нещо от опит, натрупан в младите ми години...Ако на пазара нещо струва 100 лева, а някой ви го продава за 50, наистина има шанс някой да направи сделката на живота си.Ама няма да сте вие тоя някой, гаранция.
Това за закъсалите строители и т.н. да го разправят на старата ми шапка. То и в Дупница като отидете не пазара за коли, там са все...дядо я е карал, баба я е карала, един поп я е карал само за неделната литургия и т.н. Няма такова нещо. Малко са пазарите, на които можете да вземете нещо на 50% от масовата му цена, а ако действието се развива на имотния, значи ставате страна в някаква схема, която рано или късно ще ви излезе през носа и ще ви се иска тая 50% цена никога да не сте я плащали. Не, че няма такива случаи, но са един на хиляда.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
12-10-2013 - 01:22:38
за тоя квартал ис акт 16 не давам 200 еуро. там наематели нема да има
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
15-10-2013 - 20:23:47
нрадев, същата фирма има още една сграда,малко по близо до околовръстното с РЗП от 5600 кв м и в повечето апартаменти има наематели. Това само за сведение.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
15-10-2013 - 20:33:00
avatar
наемите там са между 80-100 лв. месечно, щото другите кинти отиват за ток и вода на цена за промишлени нужди. зимата отоплението е никакво, а наематели има в 3 апартамента от 57
Quote
брокер съм си
нрадев, същата фирма има още една сграда,малко по близо до околовръстното с РЗП от 5600 кв м и в повечето апартаменти има наематели. Това само за сведение.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
15-10-2013 - 23:36:20
наемите там са между 80-100 лв. месечно,
-------------------
Ало,това не някое пазарджишко село , няма такива наеми. Ама ти няма как да знаеш.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
16-10-2013 - 07:53:40
avatar
Точно в тая сграда знам нещастнико, говорил съм със собственици и с наематели. Май аз постнах тук документ, забрави ли търчилъжко такъв. Я разкажи ти що не смееш да отидеш там при хората които си убеждавал да купуват? Че и това разбрах, ама чаеш тук въа форума
Quote
брокер съм си
наемите там са между 80-100 лв. месечно,
-------------------
Ало,това не някое пазарджишко село , няма такива наеми. Ама ти няма как да знаеш.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
16-10-2013 - 16:11:15
Гусин ТЪПОТО, на първа страница, 2-ро ваше мнение, пишете това:

"кварталът е Княжево, фирмата строила сградата е доста нашумялата Крами КМ ООД, локацията устройва моя познат щото там наблизо му е фирмата, той си има жилище но е решил да купи това и да го отдава, абе като се замисля ако го купи за 200е/м2 и му намери наемател за 200-300 лева месечно, то доходността ще му се върже към 10-11%"

А след това пишете това :
"наемите там са между 80-100 лв. месечно, щото другите кинти отиват за ток и вода на цена за промишлени нужди"

Бихте ли обяснили как първоначално наемите са били по 200-300 лв, и как след 5 дена след това вече са по 80-100 лв ? На кое точно ваше "вътрешно аз" трябва да вярваме ние читателите на форума, и как да ги идентифицираме ?
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
16-10-2013 - 16:56:39
avatar
PER0, факта, че досега те игнорирам би трябвало да ти говори нещо, но този път ще направя изключение: та наемите са си 80-100 лева (чисто без включени разходи по вода, ток и прочее), та моят човек си правеше сметката с вкл. разходи които месечно биха възлизали между 100-200 лева.
оттам нататък си продължавам да те игнорирам щото си доооста ниска топка. Като се научиш да смяташ и мислиш тогава пак се обади.
Re: апартамент в София за 200Е/м2, но без А15- примамлива цена, възможни проблеми
16-10-2013 - 17:15:44
Quote
дичо тъпото
PER0, факта, че досега те игнорирам би трябвало да ти говори нещо, но този път ще направя изключение: та наемите са си 80-100 лева (чисто без включени разходи по вода, ток и прочее), та моят човек си правеше сметката с вкл. разходи които месечно биха възлизали между 100-200 лева.
оттам нататък си продължавам да те игнорирам щото си доооста ниска топка. Като се научиш да смяташ и мислиш тогава пак се обади.

Гусин ТЪПОТО, верно мноо ми е ниска топката, и затва се мъча да я направя висока smiling smiley. Сега уточнявам въпроса - първоначално разходите САМО ЗА НАЕМ (парите които отиват към наемодателя, без консумативи), са 200-300лв, а после по вашите думи са вече 80-100лв. Ако имате логичен отговор, подайте висока топка, иначе си замълчете, след като са ви хванали на тясно
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.