Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

И сега накъде?

Публикувано от Върколак 
Re: И сега накъде?
13-10-2013 - 15:14:09
Quote
ivorad
Quote
Върколак
Quote
ivorad

Хубава, категорична прогноза. През март 2014 ще ти я припомня, за да проверим бива ли те като оракул!
smiling smiley

Това което съм написал е, че цените до Март почети няма да имат промяна. Как точно ще провериш, че тогава ще тръгнат надолу?

Върколако, понеже си трайкаш благоразумничко, да те попитам пак - ще ли събереш малко юнаклък за да обясниш къде в горния цитат съм казал, че през март цените ще тръгнат надолу?

Написал си, че март 2014 ще ми припомняш моите писания . Е с каква цел ще ми ги припомняш тогава след като съм написал, че до тогава нищо няма да се случи?
Re: И сега накъде?
13-10-2013 - 16:03:00
Quote
Върколак
Quote
ivorad
Quote
Върколак
Quote
ivorad

Хубава, категорична прогноза. През март 2014 ще ти я припомня, за да проверим бива ли те като оракул!
smiling smiley

Това което съм написал е, че цените до Март почети няма да имат промяна. Как точно ще провериш, че тогава ще тръгнат надолу?

Върколако, понеже си трайкаш благоразумничко, да те попитам пак - ще ли събереш малко юнаклък за да обясниш къде в горния цитат съм казал, че през март цените ще тръгнат надолу?

Написал си, че март 2014 ще ми припомняш моите писания . Е с каква цел ще ми ги припомняш тогава след като съм написал, че до тогава нищо няма да се случи?

Пак не успя да посочиш къде съм казал, че цените през март ще тръгнат надолу...
Вместо това се опитваш да интерпретираш нескопосано заявлението ми, че през март'2014 ще ти припомня прогнозата ти, за да проверим дали тя се случва така, както си пророкувал. Преведено за затрудняващи - дали цените са останали на това ниво.
А през априиииииииллллл.......през април пак ще проверим хипотезата ти за бултрапа. Защото, ако се окажеш прав, през април 2014 цените не просто ще паднат, а ще се сгромолясат!
Е, и това ще напомним и проверим. Така че - чао до март 2014!
smiling smiley
Re: И сега накъде?
14-10-2013 - 20:29:07
Че при мен цените се сгромолясаха - свалих от офертната цена на къщата точно 50%. Е наложи се да покрия разходите за брокер и нотариус - 3к ама пак съм доволен winking smiley
Re: И сега накъде?
15-10-2013 - 15:23:51
avatar
Quote
bota156
Че при мен цените се сгромолясаха - свалих от офертната цена на къщата точно 50%.
Е наложи се да покрия разходите за брокер и нотариус - 3к ама пак съм доволен
Свалил си цената и си продал - това все пак е нещо.
В някои райони земи и къщи са в процес на вертикално падане.
Сваляш, сваляш, сваляш цената, .... и нищо.
Тук във форума се обсъждат главно имоти в София и три-четири големи града.
В градовете сделките са с нормален ритъм.
Re: И сега накъде?
15-10-2013 - 21:33:21
Quote
TZARS
Quote
bota156
Че при мен цените се сгромолясаха - свалих от офертната цена на къщата точно 50%.
Е наложи се да покрия разходите за брокер и нотариус - 3к ама пак съм доволен
Свалил си цената и си продал - това все пак е нещо.
В някои райони земи и къщи са в процес на вертикално падане.
Сваляш, сваляш, сваляш цената, .... и нищо.
Тук във форума се обсъждат главно имоти в София и три-четири големи града.
В градовете сделките са с нормален ритъм.

Един път да прочета реално мнение. Разликата в населените места е драстична. Най-важното е че на места наистина е достигната нулата - 0 лв.
Re: И сега накъде?
17-10-2013 - 16:22:26
Quote
Върколак
Най-важното е че на места наистина е достигната нулата - 0 лв.

Мога ли да те помоля да ми напазаруваш стотина имота с цена "0". Ако се справиш със задачата, имаш по 10 лева на имот от мен!
Re: И сега накъде?
17-10-2013 - 20:04:11
Quote
ivorad
Quote
Върколак
Най-важното е че на места наистина е достигната нулата - 0 лв.

Мога ли да те помоля да ми напазаруваш стотина имота с цена "0". Ако се справиш със задачата, имаш по 10 лева на имот от мен!

Не можеш сам да си намериш, а после 10лв? Аз да не съм циганина дето ти коси ливадата за 10лв/час?
Спасявай се ....
Доста трябва да съм зле за да се правя на брокер. Потърси в някоя агенция, там може и да намериш закъсали.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-10-17 20:06 от Върколак.
Re: И сега накъде?
19-10-2013 - 09:57:35
Quote
Върколак

Не можеш сам да си намериш,

Не мога. Признавам си: колкото и да съм търсил досега, имоти с цена "0" и без налични тежести не съм откривал...
Но ти, като един огромен експерт, уверено твърдиш, че такива имоти - бол! Е, моля те най-приятелски да ми вземеш стотина, за теб това очевидно не е никакъв проблем, а после аз ще ти ги платя по 10 лева парчето / хилядарка за никаква работа!/ , да не си капо! Черпнята за теб и ощастливените продавачи също ще е за моя сметка!
Хайде, давай smiling smiley
Re: И сега накъде?
07-04-2014 - 11:41:17
Quote
Върколак
Светът навлиза в нова криза, която се очертава да е по-лоша от предишната. Съдейки по забавянето в БГ предишния път , а именно 1 година и отчитайки , че оптимистите вече са далеч по-малко. То може да се очаква , че до 6 месеца бултрапа при имотите ще приключи. В този форум останаха само шепа брокери и това едва ли ще им хареса , но очквайте глад.
Специално за Собственик31 ,,,,, наздраве и дано спада да спре до прогнозата на "куку".

Е, минаха вече седем месеца от горецитираната прогноза. Време е да попитам - какво стана с бултрапа, падна ли в трапа?
sad smiley
Re: И сега накъде?
10-04-2014 - 09:39:48
Quote
ivorad
[
Не мога. Признавам си: колкото и да съм търсил досега, имоти с цена "0" и без налични тежести не съм откривал...
Хайде, давай smiling smiley
В сайтовете за продажба на имоти е пълно.....само че продаващите ги не го осъзнават.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход