Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*

Публикувано от iciltd 
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
14-05-2013 - 15:39:32
avatar
Quote
nradev
от 200000 имота 180 000 са ниви по 2-3 декара. ето за Видин са 571 . аз съм родом от там и говорих с местните брокери има нема по 2-3 апартамента на месец викат от една агенция. и то има 3 агенции всичко. останалото са ниви.

Да-да от 200 000 продажби 300 000 са нивите да знаеш :} В големите градове - София, Варна, Пловдив, Бургас има мнооооого ниви... Ти за това ли си толкова незапознат по отношение на бизнеса с имоти, защото най-яркия ти пример е Видин? От Видин всички бягат, а към София всички идват за това има във Видин апартаменти по 5000 евро... Виждаш сам разликите от 571 до 3 600...това е през първото тримесечие на тази година, а през последното тримесечие на миналата година за 905 продажби във Видин срещу 6047 в София... Но от тези 6047 едва ли има повече от 2-3% земеделски земи докато както казваш във Видин е друго. Погледнато през гугъл всеки сам може да види на територията на София-град колко земеделски земи има smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2013-05-14 16:03 от Продавач.
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
14-05-2013 - 20:57:44
те хората и от софия вече бягат може и в софия да дочакаме апартаменти по 5000 лева.вече и за простите е просто "емиграция или смърт"
Анонимен потребител
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
14-05-2013 - 22:02:32
Абе портокал ли си, мандаринка ли си, нали не живееш тук бе, откъде тази информация, кой бяга от София , това откъде ти хрумна ?! Отдавна си мисля , че за нас, българите в България и много добре, че ти си напуснал страната ни и без теб тук има достатъчно прости, тъпи и злобни хора. Не че с още един ще се промени положението, ама стой си там,където си ако обичаш.
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
15-05-2013 - 00:19:57
вижте сега хора...българия умря в всеки един смисъл на думата е мъртва !една човешка душа си отива за 40 дена от земята...нямам представа още колко и остава на душата на българия да си отиде от земята понеже държави не умират често и нямам преки впечатления ,.но сам сигурен че не и остава още дълго !!!
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
15-05-2013 - 00:25:12
Quote
portokal
вижте сега хора...българия умря в всеки един смисъл на думата е мъртва !една човешка душа си отива за 40 дена от земята...нямам представа още колко и остава на душата на българия да си отиде от земята понеже държави не умират често и нямам преки впечатления ,.но сам сигурен че не и остава още дълго !!!

Поредното мнение от човека, който, според собственото си определение, въобще не се интересува от България.
Фала!
:]
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
15-05-2013 - 20:43:20
avatar
Само ми е интересно,какъв трябва да си гьонсурат,когато виждаш,че цялата държава,заедно с икономиката си ,е потънала не само на дъното,но и продължава да копае още надолу в батака , и да продължаваш да ръсиш глупости,как икономиката била в растеж и как имотите всеки момент,ще поскъпват?!?!?То е ясно ,че така наречените брокери,това им е работата,но все пак си има някакви граници!!Циганите ,вече са почнали да събират пари,за да могат след 20-тина години,да изкупят на останалите българи имотите :ami:,ама за без пари:ami:!Всяка инвестиция в имот в България е хвърлени пари на вятъра за в бъдеще!Колкото и да боли,това е истината!Ясно ,че ПРОДАВАЧ(и други тарикати ,като него),иска да продава чужди имоти(без да е вложил и стотинка в тях )за да печели от това и ще се защитава до кръв,но......!!!Щом са толкова сигурни,"брокерите",да почват да купуват сега имотите,и като се вдигнат цените да продават winking smiley какво чакат?!?!?!Има и евтини кредити като гледам,какво чакат,ще спечелят много ...:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-05-15 21:15 от Курояма нагазаки.
Анонимен потребител
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 10:41:22
"Само ми е интересно,какъв трябва да си гьонсурат,", на мен пък не ми е интересно да разбера какъв гьонсурат трябва да си, да продължаваш да се изказваш неподготвен, да нямаш никаква представа от имоти, 99 % от хората тук да те смятат за луд и на теб това да те ти е ясно ?!
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 10:53:52
Quote
spgufi
"Само ми е интересно,какъв трябва да си гьонсурат,", на мен пък не ми е интересно да разбера какъв гьонсурат трябва да си, да продължаваш да се изказваш неподготвен, да нямаш никаква представа от имоти, 99 % от хората тук да те смятат за луд и на теб това да те ти е ясно ?!
Радвай се, че все още има идиоти, които все още купуват БГ коптори.........вече е ясно като бял ден, че предстои нов срив на цените им........предпоставките са налице.
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 11:17:51
Реалистичен поглед към пазара на имоти. И не само!

......Вариантите са българите да се замогнат, което да е пряко следствие от икономически подем на страната; или да се появят инвестиции отвън, което изисква политическа стабилност и държава, показваща желанието си да създаде равнопоставеност между пазарните участници. За съжаление, в близките години нито за едното, нито за другото се очертават добри перспективи. В допълнение към тези обстоятелства, трябва да се отчитат и фактите, че раждаемостта намалява, емиграцията се увеличава, а управлението на държавата се върти от кръгове, открито заявяващи, че всеки политически субект си има обръчи от фирми........
Статията
Анонимен потребител
Re: КАКВИ ЦЕНИ? КАКВИ ИМОТИ?*huh*
16-05-2013 - 11:51:31
Зайо - пайо, за това, че имаш страхотен анализаторски талант, за това, че твоите прогнози винаги се сбъдват знаем не от вчера, благодаря ти ! Всъщност като се замисля, що не се сещам за нито една твоя вярна прогноза ? Ле-ле , трябва да изтрия първото изречение, а не знам как, моля да не го четете !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход