Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувате от ЧСИ на груб строеж за 67евро/м2, с довършителните работи излиза не повече от 149. (в София)

Публикувано от дичо тъпото 
Quote
дичо тъпото
[targ.bg]

[targ.bg]

Квартал Витоша е един от много добрите квартали за живеене в София. Няма мангесари, за 5-10 транспорт до НДК, чист въздух, спокойствие, няма шарения и цигания от люлински тип. Елитарски квартал по-добър дори от жълтите павета.
E тука нещо се обърка.Това е най смотания квартал.Няма улици няма транспорт няма училища и детски градини.Кал и мизерия.
Quote
aircraftcarrier
Quote
дичо тъпото
[targ.bg]

[targ.bg]

Квартал Витоша е един от много добрите квартали за живеене в София. Няма мангесари, за 5-10 транспорт до НДК, чист въздух, спокойствие, няма шарения и цигания от люлински тип. Елитарски квартал по-добър дори от жълтите павета.
E тука нещо се обърка.Това е най смотания квартал.Няма улици няма транспорт няма училища и детски градини.Кал и мизерия.

Ми нали точно на това писах че са предимствата бе тикво. Това че няма транспорт е предимство, означава чист въздух и спокойствие, спокойствието също се обуславя точно от липсата на училища и детски градини. Притрябвали са ми на улицата сутрин коли на паркиращи родители и крясъци на деца цял ден. Ама на тебе щом ти трябват детски градини, отивай си в Люлин и готово.
Quote
дичо тъпото
Quote
aircraftcarrier
Quote
дичо тъпото
[targ.bg]

[targ.bg]

Квартал Витоша е един от много добрите квартали за живеене в София. Няма мангесари, за 5-10 транспорт до НДК, чист въздух, спокойствие, няма шарения и цигания от люлински тип. Елитарски квартал по-добър дори от жълтите павета.
E тука нещо се обърка.Това е най смотания квартал.Няма улици няма транспорт няма училища и детски градини.Кал и мизерия.

Ми нали точно на това писах че са предимствата бе тикво. Това че няма транспорт е предимство, означава чист въздух и спокойствие, спокойствието също се обуславя точно от липсата на училища и детски градини. Притрябвали са ми на улицата сутрин коли на паркиращи родители и крясъци на деца цял ден. Ама на тебе щом ти трябват детски градини, отивай си в Люлин и готово.
Необходимо ли е и аз да ти казвам че хем си мизерник хем агресивен неграмотник.Не се опитвай да ми определяш какво да харесвам.Стой си в бучумиша и кучетата и не се обаждай.
Купуваш билет за лотария за 5 лв. и печелиш апартамент на 5 ст. квадрата, четеш този форум и си губиш акъла.

Всичко за селското стопанство: [agrorada.com]
Въпреки това сделките с къщи и апартаменти през частните съдебни изпълнители традиционно не надхвърлят 2-3% от тези в жилищния сегмент, а на фона на общо 218 151 продажби на имоти в страната през миналата година те се равняват и на под 1% от общия пазар.
----------------------
Това са думи на г-н Дичев, знаете ли кой е ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход