Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

МАЛЕ, мале, двуцифрени РЪЪЪЪЪЪЪЪСТОВЕ на наемите във Филибето!

Публикувано от САХИБ 31 
МАЛЕ, мале, двуцифрени РЪЪЪЪЪЪЪЪСТОВЕ на наемите във Филибето!
11-03-2013 - 21:54:58
avatar
[www.imoti.net]

КЕФ!
:]

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-03-11 23:42 от Продавач.
Re: МАЛЕ, мале, двуцифрени РЪЪЪЪЪЪЪЪСТОВЕ на наемите във Филибето!
12-03-2013 - 08:33:00
avatar
Това е линка:
[fakti.bg]
Модераторите ако обичат да не ми променят линковете с такива от имоти нет. Линка към информационен сайт който няма нищо общо с имотите, не е нарушение , а представя единствено обективната истина , че има двуцифрени ръстове на наемите в дадени локации, колкото и да им е неприятно.:g:

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-03-12 08:42 от САХИБ 31.
Re: МАЛЕ, мале, двуцифрени РЪЪЪЪЪЪЪЪСТОВЕ на наемите във Филибето!
12-03-2013 - 10:58:23
много рано с мастиката бре
Re: МАЛЕ, мале, двуцифрени РЪЪЪЪЪЪЪЪСТОВЕ на наемите във Филибето!
12-03-2013 - 22:57:01
avatar
Quote
nradev
много рано с мастиката бре
Още е рано за мастика, пък и напоследък не ми се пие нищо, опиянявам се от ръстовете. Поне си направи труда да прочетеш линка, там не съм аз автора за да ми се сърдиш, че съм пил. Проста такава е обективната действителност. Sorry!

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Re: МАЛЕ, мале, двуцифрени РЪЪЪЪЪЪЪЪСТОВЕ на наемите във Филибето!
13-03-2013 - 07:43:33
САХИБ 31 - ти колко апартамента даваш под наем в ПЛОВДИВ?

Ама е добре за теб да се радваш на "новини" дето не те засягат.
Май са ти дигнали цената на мастиката и нема кинти да поркаш.
Re: МАЛЕ, мале, двуцифрени РЪЪЪЪЪЪЪЪСТОВЕ на наемите във Филибето!
13-03-2013 - 09:53:49
avatar
bota156, аз какво съм ти виновен, че и в Пловдив вече няма да можеш да наемаш, че си се загрижил за моята мастика?
Щом в Пловдив дето има застой на демографския прираст има двуцифрен ръст, представяте ли си каква балтия ви чака по Софето?eye popping smiley
В момента нямам време да ви чета сривльовските дивотии, щото се радвам на добра комуникация в най-големия индийски форум за НИ.
За какви цени иде реч в Мумбай и Нойда нямате си идея! И е абсурд да се свързват с нивата на заплатите, щото там се измерват в стотици години или десетки добри полски реколти.

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Анонимен потребител
Re: МАЛЕ, мале, двуцифрени РЪЪЪЪЪЪЪЪСТОВЕ на наемите във Филибето!
13-03-2013 - 10:32:21
ботко, за разлика от няколко мрачни субекта тук, има и такива, които четат и се радват на добри новини.
Re: МАЛЕ, мале, двуцифрени РЪЪЪЪЪЪЪЪСТОВЕ на наемите във Филибето!
13-03-2013 - 10:41:56
Quote
spgufi
ботко, за разлика от няколко мрачни субекта тук, има и такива, които четат и се радват на добри новини.


Направих си труда да прочета статията.
НИКАКЪВ РЪСТ НА НАЕМИТЕ НЯМА ТАМ.
Поредния жалък опит на САХИБ-а да манипулира пазара ...
Фактите са повече от трагични - самите протести последния месец са показателни. Хората са озверели от глад. И дано греша но ни чакат още по трудни месеци
Re: МАЛЕ, мале, двуцифрени РЪЪЪЪЪЪЪЪСТОВЕ на наемите във Филибето!
13-03-2013 - 10:52:45
avatar
Quote
bota156
Quote
spgufi
ботко, за разлика от няколко мрачни субекта тук, има и такива, които четат и се радват на добри новини.

ХАХАХАХА
Направих си труда да прочета статията.
НИКАКЪВ РЪСТ НА НАЕМИТЕ НЯМА ТАМ.
Поредния жалък опит на САХИБ-а да манипулира пазара ...
Фактите са повече от трагични - самите протести последния месец са показателни. Хората са озверели от глад. И дано греша но ни чакат още по трудни месеци



наем-
жилища-
Пловдив-
студенти

Студенти бягат от парното
11 Март, 2013 20:06
5 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 3627
Студенти бягат от парното
ШРИФТ ПЕЧАТ
Милена
Богданова

Едно от условията при наем на жилища от студенти в Пловдив е апартаментът да няма централно отопление. Така на практика доста от собствениците на жилища с ТЕЦ се оказват в неприятна ситуация, защото колкото и по-нисък наем да предложат, голямата сметка за парно отблъсква кандидатите. Друга тенденция, която се наблюдава на тамошния пазар, е наемане на имот от няколко учащи, посочват брокери. Причината е, че за последната една година в някои пловдивски квартали се отчита ръст на наемите от над 10%.

Справка в специализирания сайт @#$%& показва, че в кварталите Христо Смирненски, Мараша и Каменица 2, има поскъпване при гарсониерите съответно с 12%, 17% и 14%. Отново в Мараша се наблюдава и увеличаване с 20% на наемите при апартаментите с две стаи – от 197 EUR/мес. през 2012 г. на 237 EUR/мес. към момента. В район Изгрев увеличението е с 12%. При тристайните жилища, които са подходящи за отдаване под наем на група студенти, също има ръст, който на места е над 10%, като например Съдийски (17%) и Гагарин (15%).

Има и райони, в които наемните нива към началото на март тази година са по-ниски в сравнение със същия месец на миналата година. Причината, според специалисти, е че там преобладават необзаведени имоти или такива, които са в лошо състояние. Ако има спад, то той е в рамките на 12%-14%. Малко са кварталите, в които ако има спад, той е минимален.

Съществена промяна на наемните нива до средата на текущата година не се очаква. Едва в края на август и началото на септември може да има корекция в цените, когато излизат резултатите от кандидат студентската кампания.


Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-03-13 10:53 от САХИБ 31.
Анонимен потребител
Re: МАЛЕ, мале, двуцифрени РЪЪЪЪЪЪЪЪСТОВЕ на наемите във Филибето!
13-03-2013 - 11:11:38
Направих си труда да прочета статията.
НИКАКЪВ РЪСТ НА НАЕМИТЕ НЯМА ТАМ.
----------------
Ама ти и да четеш ли не можеш ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход