Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПАРИ НЯМА!

Публикувано от iciltd 
ПАРИ НЯМА!
01-03-2013 - 12:59:18
Вижте това:

[b2bnews.bg]

winking smiley
Re: ПАРИ НЯМА!
01-03-2013 - 13:18:09
Не знам дали си запознат с основните идеи на тази секта и особено начина, по който виждат бъдещето на нашия регион и хората в него...Изглежда ми сякаш приемаш писанията им твърде безкритично.А не трябва.
Re: ПАРИ НЯМА!
01-03-2013 - 13:28:58
Каква е тая тъпотия?
Re: ПАРИ НЯМА!
01-03-2013 - 14:09:58
Салвадоре ти къде учи химия . гледам големи глупости си написал.
Re: ПАРИ НЯМА!
02-03-2013 - 14:16:20
Quote
iciltd

ПАРИ НЯМАМ!

Тук ще се съглася безусловно - нямаш!
:]
Re: ПАРИ НЯМА!
02-03-2013 - 18:44:36
nradev, Christian science monitor се издава от една секта в щатите, ако не знаеш.В книгите си пишат интересни неща. При тях Бог е "Та-Мо".Това е сборна дума между "татко" и "мама". Според тяхното учение тук всички сме еретици.Особено източноправославните.За тях е неприемливо в стенописите Бог да се изобразява като мъж, при това от бялата раса. Разполагат с доста пари и голямо влияние,предимно сред журналистите и филмовата индустрия.Като видиш някой щатски филм, в който се разказва за някаква "божествена" намеса-примерно някой злодей бъде върнат за земята да прави добро и т.н. и чуеш този "бог" от филма да говори едновременно на два гласа-мъжки и женски, да си знаеш,че тази секта е замесена в случката.Вижданията им за икономическото бъдеще на света и ролята на европейците в него...са меко казано интересни. Прочети, запознай се...тогава пак ще обсъждаме дали и какви глупости пиша.
Re: ПАРИ НЯМА!
03-03-2013 - 08:54:36
Хич и не ми трябват.
Днес е почивен ден-намерете си някакво занимание, стига кесили в тоя нет.
Re: ПАРИ НЯМА!
05-03-2013 - 17:59:06
Quote
salvador
Не знам дали си запознат с основните идеи на тази секта и особено начина, по който виждат бъдещето на нашия регион и хората в него...Изглежда ми сякаш приемаш писанията им твърде безкритично.А не трябва.

Здравейте!

За нас не е важно КОЙ е казал нещо, а ТОВА, КОЕТО Е КАЗАНО, дали е вярно!

winking smiley
Re: ПАРИ НЯМА!
07-03-2013 - 07:53:27
Банките в страната с рекордни приходи от такси и комисиони!


Приходите от такси и комисиони на банковата система през 2012 г. достигат рекордните в историята 876.878 млн. лв. Общо 16 от трезорите в страната отчитат ръст на постъпленията си по това перо, докато останалите 15 бележат спад, показват изчисления на Profit.bg.

Година по-рано приходите от такси и комисиони се равняваха на 874.9 млн. лв., спрямо 844 млн. лв. за 2010 г., 823 млн. лв. за 2009 г. и 874.7 млн. лв. за година по-рано.

Така за последните 5 години постъпленията от такси и комисиони на банките в България достигат внушителните 4.29 млрд. лв.

Общо 18 от опериращите в страната 31 банки отчитат приходи от над 10 млн. лв., като начело по този показател са двете най-големи банки в страната Уникредит Булбанк и Банка ДСК със съответно 162 и 114 млн. лв.

Следва Обединена българска банка с 83.9 млн. лв., както и Първа инвестиционна банка и Райфайзенбанк с респективно 81.5 млн. лв. и 69.6 млн. лв.

В топ 10 по този показател са още Пощенска банка, SG Експресбанк, СИБАНК, Централна кооперативна банка и MKB Юнионбанк.

Най-голям ръст през изминалата година при постъпленията от такси и комисиони се отчита при Централна кооперативна банка (+6.39 млн. лв.), докато най-голямо понижение при Уникредит Булбанк (-10.779 млн. лв.).

Приходите от това перо са едни от основните за формирането на финансовите резултати на банките. Припомняме, че две от опериращите в страната 31 банки приключиха изминалата година с печалба от над 100 млн. лв., а 11 от тях с положителен финансов резултат от над 10 млн. лв.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход