Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фактора търсене - предлагане в София

Публикувано от Продавач 
Re: Фактора търсене - предлагане в София
06-02-2013 - 15:31:43
Quote
aircraftcarrier
.Това че само аз съм написал не означава че само аз съм разбрал.

Споко, не си единственият човек тук, който може да прочете
Quote

за София по данни от вписаните актове в Службата по вписванията до момента:
от 01.01.2012г. до 29.01.2012г. - 750 нотариални дела /продажби, замени, дарения, ипотеки и др./, от 01.01.2013г. до 29.01.2013г. - 1940 нотариални дела.

и после да му се привиди, че е прочел

Quote

Та каиш от 01.01.2013 до 29.01.2013 включително направил 1940 сделки.До 29.01 имаме двайсе работни дни.Я сега да разделим 1940 на 20 получаваме 97 сделки на ден.

Просто не си единственият човек тук с ментални затруднения, има и други!
Наздраве на компанията ти от интелектуалци*drink2*
winking smiley
Re: Фактора търсене - предлагане в София
11-03-2013 - 23:51:02
avatar
Quote
Imotko
Сега ходих при един приятел нотариус, та го помолих да погледна нотариалните му актове от тази година и от миналата. Та за сравнение за София по данни от вписаните актове в Службата по вписванията до момента:
от 01.01.2012г. до 29.01.2012г. - 750 нотариални дела /продажби, замени, дарения, ипотеки и др./, от 01.01.2013г. до 29.01.2013г. - 1940 нотариални дела. Изводите всеки да си прави сам.

Това да не е при г-н Дахтеров?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Фактора търсене - предлагане в София
12-03-2013 - 09:08:24
Това може да се види едно и също при всеки, защото става дума за номерацията на Агенцията, а не за конкретен нотариус.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
18-03-2013 - 06:56:27
Quote
Imotko
Това може да се види едно и също при всеки, защото става дума за номерацията на Агенцията, а не за конкретен нотариус.

imotko
България роден 18 Януари, 1989, Мъж от Белица
Re: Фактора търсене - предлагане в София
09-04-2013 - 00:13:46
avatar
Не се заяждайте в моите теми ей *black eye*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Фактора търсене - предлагане в София
06-05-2013 - 10:22:04
avatar
Quote
krakalski
Quote
Тинки Уинки
Добре де, ако имаш една голяма тераса (да кажем 10м2 по продължение на всекидневната) и цената ти е същата -
Ето ти нещо като за тебе smiling smiley

[www.imoti.net]

Да.
Обявата е прилича на това което търся но ми е необходимо разпределение за да се ориентирам.
Благодаря

Този имот май е вече продаден или поне аз не го откривам?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
07-05-2013 - 09:14:31
Това май беше този срещу Калипсо дето Imotko го коментираше тука:
[forum.imoti.net]

Ако не се лъжа май 130-140 хиляди евро му искаха.

Сега следва въпроса - защо хубави имоти за над 100 000 изчезват като оферти, а коптори за по 30 000 стоят.
Някак си обяснението "хората нямат пари" не върви.
По-скоро обяснението е "хубави имоти няма" и каквото се появи свястно изчезва бързо-бързо.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
07-05-2013 - 09:23:58
avatar
Quote
Тинки Уинки
Това май беше този срещу Калипсо дето Imotko го коментираше тука:
[forum.imoti.net]

Ако не се лъжа май 130-140 хиляди евро му искаха.

Сега следва въпроса - защо хубави имоти за над 100 000 изчезват като оферти, а коптори за по 30 000 стоят.
Някак си обяснението "хората нямат пари" не върви.
По-скоро обяснението е "хубави имоти няма" и каквото се появи свястно изчезва бързо-бързо.

Този, който е постнат тук преди месец-два е бил около 107 000 евро и сега го няма. Но иначе и аз имам имоти с цени над 100 000 евро при които има голям интерес и се продават бързо, а в същото време имоти за по 40000 евро стоят без огледи, но това си има своето обяснение. Обяснението е в свитото предлагане на добри жилища, което ще се усети много по-осезаемо в следващите две години.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
07-05-2013 - 10:57:48
Този се застоя:
[www.imoti.net]
ама и 170К са си доста.

Може да следим и този:
[www.imoti.net]
макар че е на предпоследен етаж и сигурно я има скосявания, я тераси отгоре, като гледам от снимките - преход, чупки и стени под странен ъгъл.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-05-07 11:02 от Тинки Уинки.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
07-05-2013 - 22:24:21
avatar
Quote
Тинки Уинки
Този се застоя:
[www.imoti.net]
ама и 170К са си доста.

Може да следим и този:
[www.imoti.net]
макар че е на предпоследен етаж и сигурно я има скосявания, я тераси отгоре, като гледам от снимките - преход, чупки и стени под странен ъгъл.

Този първия е ок с изключение на две неща - цената и дограмата. На целия този лукс бялата пвц дограма вече не е оферта поне според мен. Иначе комплекса го знам много добре - супер е. От друга страна ако апартамента е мой може би щях и аз да го предлагам на цена около 150 000 евро, но чак 170 000 евро няма как да стане. Мебелите и уредите не придават някаква кой знае каква стойност, защото първо купуваш имот, а после мебели и уреди и то по собствен вкус. Ако съм на мястото на собствениците бих дал цена без обзавеждането и бих намалил цената с 20 000 евро.

Втория колегите не ми харесва как са го представили и ми се струва мъничък. Чисто сигурно по-малко от 85кв.м. кой знае...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-05-07 22:25 от Продавач.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход