Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фактора търсене - предлагане в София

Публикувано от Продавач 
Re: Фактора търсене - предлагане в София
04-02-2013 - 13:54:07
Да отговоря един по един: Тинки, ако може, дай линк за един тристаен, ново строителство в Стрелбище от другия сайт, цената е 106999 евро, 111 кв.м., 7 етаж. Познавам мястото и сградата, за мен това е оферта, която си заслужава. Има кусури, малко е северно, ама пък е с довършителни работи, една широка спалня и за това място цената не е висока.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
04-02-2013 - 13:57:53
Quote
aircraftcarrier
Quote
Imotko
Сега ходих при един приятел нотариус, та го помолих да погледна нотариалните му актове от тази година и от миналата. Та за сравнение за София по данни от вписаните актове в Службата по вписванията до момента:
от 01.01.2012г. до 29.01.2012г. - 750 нотариални дела /продажби, замени, дарения, ипотеки и др./, от 01.01.2013г. до 29.01.2013г. - 1940 нотариални дела. Изводите всеки да си прави сам.
Eй Имотко ай да посмятаме малко а искаш ли?Та каиш от 01.01.2013 до 29.01.2013 включително направил 1940 сделки.До 29.01 имаме двайсе работни дни.Я сега да разделим 1940 на 20 получаваме 97 сделки на ден.Като вземем предвид че сделки след 13:30-14:00 не се сключват а работното време на нотариусите е от 09:00 часа имаме в най добрия случаи 5 часа работно време на ден.Ай сеги да вземем да разделим 97 на 5.Получихме 19,4 сделки на час.Или приблизително три минути на сделка.В тези три минути влизат ходенето до тоалетна на Нотариуса пиенето на кафе влизането и излизането на хората прочитането на нотариалните актове подписването им.Като знаем че за София практиката е първо се прочитат нотариалните актове после се подписват и остават при нотариуса отива се да се плаща в банката и след това връщане при нотариуса за да се вземат актовете какво излиза накрая?А знаем че Имотко е завършил право в Софийския университет или поне така се хвали у форумо.Та направете си изводите за Имотко.Той завалийката е объркал поточна линия за бира със сделките при нотариуса.Имотко не само че не е ходил при Нотариус но и право е завършил у Факултето.Имотко си е някакъв дошъл от гората необразован пич цанил се за брокер у София.А по лошото е че си вярва и си мисли че е по умен от другите.Сега ще почне да ни баламосва че неговия приятел е голяма фирма и за него работят 50 помощник нотариуса и други врели некипели.

Това са данните за цяла София, кьорчо, общите числа на Службата по вписванията. Преписах ги от номерата на вписванията на актовете на моя приятел. Самият той има 20 сделки за януари. От целия форум само ти си разбрал, че един нотариус има по сто сделки на ден.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
04-02-2013 - 14:00:17
avatar
Quote
Тинки Уинки
Добре де, ако имаш една голяма тераса (да кажем 10м2 по продължение на всекидневната) и цената ти е същата -
Ето ти нещо като за тебе smiling smiley

[www.imoti.net]

Да.
Обявата е прилича на това което търся но ми е необходимо разпределение за да се ориентирам.
Благодаря
Re: Фактора търсене - предлагане в София
04-02-2013 - 14:06:58
Quote
ivorad
Quote
krakalski
От три месеца търся апартамент за мой близки и съм убеден че, КАЧЕСТВЕНИ ИМОТИ НЯМА или цените им са много по-високи от статистическите.
Моля публикувайте оферти или се свържете се с мен на ЛС ако имате за продажба имот отговарящ на следните критерии:
1. Квартали:...............Борово , Гоце Делчев, Стрелбище, Белите брези
2. Строителство........Тухла след 2005г.
3. Етаж:.......................от 2ри до 5ти с ПЪЛНОЦЕНЕН ЖИЛИЩЕН над него в сграда с не-повече от 7 етажа.
4. Отопление:............ТЕЦ
5. Идеални части:....до 10% от Чиста Жилищна Площ (ЧЖП)
6. Тераси ..................до 7% от ЧЖП
7. Коридор................до 7% от ЧЖП за двустаен и 10% от ЧЖП за тристаен ( брой врати х 1.2м2 на врата)
8. Всекидневна.......минимум 30 m2 с отношение на страните 0.75<а/б<1 (не искам всекидневна тип "вагон"winking smiley"
9. Спалня..................~15 m2 с минимално светло разстояние 3.20м
10.Непреходен
11.Гараж, паркомясто или вътрешен двор за паркиране.
12.ЦЕНА (по стaтистика за Борово-813e/m2 за двустаен и 829e/m2 за тристаен)
......12.1 За ДВУСТАЕН-----60м2+60м2х10%=66м2х813е/м2=53658 euro
......12.2 За ТРИСТАЕН-----86м2+86м2х10%=94.6м2х829е/м2=78423.4 euro + 6000е (гараж)=84423.4euro

За да не бъда упрекнат, че не съществуват такива апартаменти прилагам възможни разпределения.

Очаквам Вашите предложения.


Моят превод на горните изисквания е:

"Искам да купя нов Мерцедес, който харчи колкото Тойота Приус, на цената на употребяван Фиат !".

Който вярва, че може да даде разумен съвет на подобен питащ - да даде! Аз не мога...
winking smiley



И аз не мога
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
04-02-2013 - 14:12:19
то това "чудо" е на тавана. krakalski каза че не търси такива - иска пълноценен етаж отгоре.
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
04-02-2013 - 14:13:58
Ами обади се и иди я виж.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
04-02-2013 - 14:25:26
Тинки, туй скъпо в Гоцето, бе. Хубаво, ама бая скъпо за тристаен. Иначе южен хол, рейса спира наблизо, има италиански магазин с деликатеси, в Калипсо чувам, че се пуши вечер, Южния парк не е далече, училища и детски градини бол, на 5 минути от НДК, два гаража си е рядко удоволствие, макар и с доплащане.
Ако нашият човек може да си го позволи, евала, но от опит знам, че такива платежеспособни купувачи не се навъртат във форума.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
04-02-2013 - 18:08:08
avatar
Quote
Imotko
Сега ходих при един приятел нотариус, .............. Самият той има 20 сделки за януари.

Това важи принципно за цялата страна, всеки нотариус има по 1 - 2 имотни сделки на ден
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
04-02-2013 - 20:34:26
всеки нотариус има по 1 - 2 имотни сделки на ден
-----------
Поне.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
05-02-2013 - 11:25:51
Quote
Imotko
Quote
aircraftcarrier
Quote
Imotko
Сега ходих при един приятел нотариус, та го помолих да погледна нотариалните му актове от тази година и от миналата. Та за сравнение за София по данни от вписаните актове в Службата по вписванията до момента:
от 01.01.2012г. до 29.01.2012г. - 750 нотариални дела /продажби, замени, дарения, ипотеки и др./, от 01.01.2013г. до 29.01.2013г. - 1940 нотариални дела. Изводите всеки да си прави сам.
Eй Имотко ай да посмятаме малко а искаш ли?Та каиш от 01.01.2013 до 29.01.2013 включително направил 1940 сделки.До 29.01 имаме двайсе работни дни.Я сега да разделим 1940 на 20 получаваме 97 сделки на ден.Като вземем предвид че сделки след 13:30-14:00 не се сключват а работното време на нотариусите е от 09:00 часа имаме в най добрия случаи 5 часа работно време на ден.Ай сеги да вземем да разделим 97 на 5.Получихме 19,4 сделки на час.Или приблизително три минути на сделка.В тези три минути влизат ходенето до тоалетна на Нотариуса пиенето на кафе влизането и излизането на хората прочитането на нотариалните актове подписването им.Като знаем че за София практиката е първо се прочитат нотариалните актове после се подписват и остават при нотариуса отива се да се плаща в банката и след това връщане при нотариуса за да се вземат актовете какво излиза накрая?А знаем че Имотко е завършил право в Софийския университет или поне така се хвали у форумо.Та направете си изводите за Имотко.Той завалийката е объркал поточна линия за бира със сделките при нотариуса.Имотко не само че не е ходил при Нотариус но и право е завършил у Факултето.Имотко си е някакъв дошъл от гората необразован пич цанил се за брокер у София.А по лошото е че си вярва и си мисли че е по умен от другите.Сега ще почне да ни баламосва че неговия приятел е голяма фирма и за него работят 50 помощник нотариуса и други врели некипели.

Това са данните за цяла София, кьорчо, общите числа на Службата по вписванията. Преписах ги от номерата на вписванията на актовете на моя приятел. Самият той има 20 сделки за януари. От целия форум само ти си разбрал, че един нотариус има по сто сделки на ден.
Знаех си аз че ще се измъкнеш по долни гащи.Това че само аз съм написал не означава че само аз съм разбрал.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход