Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фактора търсене - предлагане в София

Публикувано от Продавач 
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 22:58:34
avatar
Quote
Брокеръ
Ходи си лягай, че утре пак ще си екскурзовод из Софията :]

Така е утре имам огледи и аз колегите ми от агецията и то с купувачи с пари в брой. Но така и не прочетох аджеба кои цени падат или и ти не си прочел началото на темата както половината апокалиптициsmiling smiley?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 23:05:22
avatar
Аха, предполагам, че парите ще бъдат увити във вестник, надиплени по дваесе и по пеесе :]
Що се излагате така
А за цените - на всички е ясно.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 23:12:33
avatar
Quote
Брокеръ
Аха, предполагам, че парите ще бъдат увити във вестник, надиплени по дваесе и по пеесе :]
Що се излагате така
А за цените - на всички е ясно.

!? Имам предвид, че хората са с налични средства и са им по банковите сметки много ясно, че не вървим с торбите с парите. Клиентите ми няма да разчитат на кредити. А за цениТЕ пак да те потретя...аджеба кои цени? Защо се излагаш така да се пълни темата с безмислени коментари?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 23:15:05
avatar
За справка - има официална статистика.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 23:20:50
avatar
Quote
Брокеръ
За справка - има официална статистика.

Демек нямаш никаква идея кои имоти ще поскъпнат и кои не? Разбрах те smiling smiley Има...наистина има, но като изключим обобщенията ако прочетеш началото на тази тема в която пишеш ще има по-голям смисъл от този диалог. Аз от пет години казвам - цениТЕ на имотиТЕ на могат да бъдат слагани под общ знаменател. Ама вие купувайте на 300 евро квадрата топ локейшъните или беше 300лв? Ако не можете да си купите почакайте до другата зима тя сигурно ще бъде по-специална от тази и от миналата :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2013-01-28 23:23 от Продавач.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
29-01-2013 - 00:20:36
Quote
Продавач
Quote
aircraftcarrier
Quote
Продавач
В тези райони се търси по различни причини като повечето от тях нямат логично обяснение. Ще ти изброя някои от тях - търся в Младост, защото от тук ми е удобно като си тръвам в петък към Пловдив направо излизам на цариградското и газ натам...без коментар...Искам да купя в Манастирски ливади или във Витоша, защото няма панелки и преоблдават ново строителство искам а избягам от соц виззията....без коментар...Искам в Лозенец, защото там живеят по такива хора...без коментар...Искам в центъра да купя, защото центъра си е център...без коментар...Искам да купя в Дианабад, Мусагеница, Дървеница, Витоша, Студентски град, Младостите, защото там ми е познато докато учех и живееш в Студентски град и имам сантименти към тези райони...без коментар...Гошо си купи в Яворов, а аз ще му натрия носа и ще купя на докторски паметник (Гошо е различен човек - роднина, колега, бивш съсед, бивш шеф)...без коментар...Искам да купя в Борово, защото майка ми живее на близо и да може да идва да помага с децата...Искам да си купя в Бъкстон за да съм далеч от нашите които живеят в Надежда...Искам да купя еди къде за да ми е по-близо до работата и да си ходя пеш...Искам да купя там, защото искам да запиша децата на еди кое ис училище...

За тези се сетих, но бисери има какви ли не. Хора с бюджет 25000 евро ходят на огледи в Оборище и Докторски паметник за да се пазаряли...абе нагледал съм се...Други не са ходили до банката още ама вече ходят по огледи, защото знаели, че няма да имат проблеми с получаването на кредит, а реално нямат един лев за самоучастие и дори поглеждат леко обидено в стил "Ама това си е наша работа"...
Oт тия бисери единствено разумно ми се вижда искам да купя .......защото майка ми живее наблизо и ще помага за децата.Другото е смях.Би ли споделил твоето мнение за кварталите Илинден Света Троица Западен парк Зона Б 5 18 19 и Разсадника.

Смях, плач, позор и непознаване на града, но няма как нямам ресурсите да ги превъзпитавам особено когато не искат да слушат. Света троица е ок, а Западен парк може да стане нещо страхотно ако не беше близостта до ромите, които нахлуват активно по булевард Александър Стамболийски. Тоест ако ги преместят някой ден от щата Факултета би било страхотно, но вероятно това никога няма да се случи. По същия ромски наплив страдат трагичните части на Красна поляна и дори Разсадника. Илинден е като град от първата световна война, а Зоните ми харесват като локация, но не ми харесва, че преобладават прекалено много ЕПК-та. Този тип строителство ми харесва, но там са прекалено много и си закриват взаимно слънцето.
Че те мангалите са из целия град.Мен не ме притесняват.Ходят ровят по кофите някои са по пазарите.Не страдам от мания за елит.Не харесвам Лозенец Иван Вазов Стрелбище Лагера Борово и Бели брези.Тесни улици пълно с таратайки лош транспорт.А метрото наистина е голямо удобство.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
29-01-2013 - 07:25:58
Продавач дай инфо колко процента панелни си продал за да видим фактор ли са или не.
Имаш ли инфо от тези 18000 продажби за миналата година колко са панелни.
Казваш че има механичен прираст но думите са хвърлени на вятъра подкрепи ги с факти.
Каква раждаемост и смъртност има за София и дали механичния прираст покрива по голямата смъртност.
Дай коментар на факта наети лица януари 2008г. към 700000 и дек 2012г. 661000 .Какво работят тези които правят механичния прираст.
За 4г работните места намаляват с 39000.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
29-01-2013 - 08:00:37
avatar
[www.investor.bg]

[www.investor.bg]

[dnes.dir.bg]

Това с работните места как да ти кажа сега...а колко хора в София получават доходи от наеми? Ще ти кажа, че 99% от договорите за наеми не са декларирани, но когато декларираха една част от тях имаше ръст на приходите от данъците на наемите с няколко милиона в София. Предполагам е излишно да ти казвам, че в София безработицата е най-ниска и сивата икономика е доста мощна?

То ако човек чете само негативните новини може и да остане с впечатление, че света утре свършва, но в реалния свят съвем не е така smiling smiley

За панелите нямам официална информация - набавям си я от продажбите, които правя аз и моите колеги от моята и другите агенции. Колко човека са умрели и колко са се родили не е толкова важно, важно е кои от тях са участници на пазара. За сметка на това хората, които всяка година търсят имоти под наем и за купуване от провинцията определено са участници на пазара на имоти, защото трябва някъде да живеят, а хотелите знаеш са скъпи. Други въпроси?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-29 08:23 от Продавач.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
29-01-2013 - 09:02:14
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
Продавач
Quote
aircraftcarrier
Quote
Продавач
В тези райони се търси по различни причини като повечето от тях нямат логично обяснение. Ще ти изброя някои от тях - търся в Младост, защото от тук ми е удобно като си тръвам в петък към Пловдив направо излизам на цариградското и газ натам...без коментар...Искам да купя в Манастирски ливади или във Витоша, защото няма панелки и преоблдават ново строителство искам а избягам от соц виззията....без коментар...Искам в Лозенец, защото там живеят по такива хора...без коментар...Искам в центъра да купя, защото центъра си е център...без коментар...Искам да купя в Дианабад, Мусагеница, Дървеница, Витоша, Студентски град, Младостите, защото там ми е познато докато учех и живееш в Студентски град и имам сантименти към тези райони...без коментар...Гошо си купи в Яворов, а аз ще му натрия носа и ще купя на докторски паметник (Гошо е различен човек - роднина, колега, бивш съсед, бивш шеф)...без коментар...Искам да купя в Борово, защото майка ми живее на близо и да може да идва да помага с децата...Искам да си купя в Бъкстон за да съм далеч от нашите които живеят в Надежда...Искам да купя еди къде за да ми е по-близо до работата и да си ходя пеш...Искам да купя там, защото искам да запиша децата на еди кое ис училище...

За тези се сетих, но бисери има какви ли не. Хора с бюджет 25000 евро ходят на огледи в Оборище и Докторски паметник за да се пазаряли...абе нагледал съм се...Други не са ходили до банката още ама вече ходят по огледи, защото знаели, че няма да имат проблеми с получаването на кредит, а реално нямат един лев за самоучастие и дори поглеждат леко обидено в стил "Ама това си е наша работа"...
Oт тия бисери единствено разумно ми се вижда искам да купя .......защото майка ми живее наблизо и ще помага за децата.Другото е смях.Би ли споделил твоето мнение за кварталите Илинден Света Троица Западен парк Зона Б 5 18 19 и Разсадника.

Смях, плач, позор и непознаване на града, но няма как нямам ресурсите да ги превъзпитавам особено когато не искат да слушат. Света троица е ок, а Западен парк може да стане нещо страхотно ако не беше близостта до ромите, които нахлуват активно по булевард Александър Стамболийски. Тоест ако ги преместят някой ден от щата Факултета би било страхотно, но вероятно това никога няма да се случи. По същия ромски наплив страдат трагичните части на Красна поляна и дори Разсадника. Илинден е като град от първата световна война, а Зоните ми харесват като локация, но не ми харесва, че преобладават прекалено много ЕПК-та. Този тип строителство ми харесва, но там са прекалено много и си закриват взаимно слънцето.
Че те мангалите са из целия град.Мен не ме притесняват.Ходят ровят по кофите някои са по пазарите.Не страдам от мания за елит.Не харесвам Лозенец Иван Вазов Стрелбище Лагера Борово и Бели брези.Тесни улици пълно с таратайки лош транспорт.А метрото наистина е голямо удобство.

Виж сега и аз имам някои виждания особено за Борово, но Лагера специално е доста зелен район с малко ново строителство, но да транспорта му е зле - само по бул. Цар Борис III

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
29-01-2013 - 09:10:44
Че много лесно се става "активен борец" на 8-ми септември 1944 година.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход