Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фактора търсене - предлагане в София

Публикувано от Продавач 
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 14:08:28
Quote
morski
Има над 120000 хиляди празни имоти които не се продават .

То оствва и да се продават. Ако дори половината от тях по някакъв начин излязат на пазара средната цена за БГ ще падне до 250 Евро/м2, София - максимум 450 Евро/м2
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 14:08:55
Да добавя 2008г януари София 683230 наети лица дек.2008г-699006 наети лица

[www.nsi.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-28 14:11 от morski.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 17:02:32
120000 празни имота сигурно е с колибите и къщите по селата. Това първо. Второ, празни не значи ненужни, че да се продават /на сривльовците/.
А Разсадника, Света Троица, Илинден и прочие зони са индианска територия.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 17:52:41
Quote
Imotko
120000 празни имота сигурно е с колибите и къщите по селата. Това първо. Второ, празни не значи ненужни, че да се продават /на сривльовците/.
А Разсадника, Света Троица, Илинден и прочие зони са индианска територия.
Имотко айде разкарай се с тоя Иван Вазов.И не питам теб.
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 18:17:56
А Разсадника, Света Троица, Илинден и прочие зони са индианска територия.
----------------
За софиянци е точно така, за останалите е възможно и да не е. Това са районите, в които имам най малко търсене за 22 години брокерстване.
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 18:28:47
Нещо съм бил разсеян след ските

66258 в графата 50-100К към септември 2012.
Анонимен потребител
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 18:41:57
Бъркаш Продавач, появиха се малко преди проявленията на кризата (2007 година), когато вече беше ясно, че тя е неизбежна, след което проглушиха форума какви анализатори са.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 19:15:47
Quote
spgufi
А Разсадника, Света Троица, Илинден и прочие зони са индианска територия.
----------------
За софиянци е точно така, за останалите е възможно и да не е. Това са районите, в които имам най малко търсене за 22 години брокерстване.
E не разбрах за кои софиянци.Или и ти си от тия дето си мислят че елит е Лозенец и Оборище?Аз нямам претенции за елит.Ако трябва да избирам с кого да живея измежду мутри и индианци предпочитам индианците.А кой за какъв се смята си е негов проблем.
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 22:02:03
Quote
Тинки Уинки
Бъркаш Продавач, появиха се малко преди проявленията на кризата (2007 година), когато вече беше ясно, че тя е неизбежна, след което проглушиха форума какви анализатори са.


И какво научихме от това?
Re: Фактора търсене - предлагане в София
28-01-2013 - 22:15:55
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
Продавач
В тези райони се търси по различни причини като повечето от тях нямат логично обяснение. Ще ти изброя някои от тях - търся в Младост, защото от тук ми е удобно като си тръвам в петък към Пловдив направо излизам на цариградското и газ натам...без коментар...Искам да купя в Манастирски ливади или във Витоша, защото няма панелки и преоблдават ново строителство искам а избягам от соц виззията....без коментар...Искам в Лозенец, защото там живеят по такива хора...без коментар...Искам в центъра да купя, защото центъра си е център...без коментар...Искам да купя в Дианабад, Мусагеница, Дървеница, Витоша, Студентски град, Младостите, защото там ми е познато докато учех и живееш в Студентски град и имам сантименти към тези райони...без коментар...Гошо си купи в Яворов, а аз ще му натрия носа и ще купя на докторски паметник (Гошо е различен човек - роднина, колега, бивш съсед, бивш шеф)...без коментар...Искам да купя в Борово, защото майка ми живее на близо и да може да идва да помага с децата...Искам да си купя в Бъкстон за да съм далеч от нашите които живеят в Надежда...Искам да купя еди къде за да ми е по-близо до работата и да си ходя пеш...Искам да купя там, защото искам да запиша децата на еди кое ис училище...

За тези се сетих, но бисери има какви ли не. Хора с бюджет 25000 евро ходят на огледи в Оборище и Докторски паметник за да се пазаряли...абе нагледал съм се...Други не са ходили до банката още ама вече ходят по огледи, защото знаели, че няма да имат проблеми с получаването на кредит, а реално нямат един лев за самоучастие и дори поглеждат леко обидено в стил "Ама това си е наша работа"...
Oт тия бисери единствено разумно ми се вижда искам да купя .......защото майка ми живее наблизо и ще помага за децата.Другото е смях.Би ли споделил твоето мнение за кварталите Илинден Света Троица Западен парк Зона Б 5 18 19 и Разсадника.

Смях, плач, позор и непознаване на града, но няма как нямам ресурсите да ги превъзпитавам особено когато не искат да слушат. Света троица е ок, а Западен парк може да стане нещо страхотно ако не беше близостта до ромите, които нахлуват активно по булевард Александър Стамболийски. Тоест ако ги преместят някой ден от щата Факултета би било страхотно, но вероятно това никога няма да се случи. По същия ромски наплив страдат трагичните части на Красна поляна и дори Разсадника. Илинден е като град от първата световна война, а Зоните ми харесват като локация, но не ми харесва, че преобладават прекалено много ЕПК-та. Този тип строителство ми харесва, но там са прекалено много и си закриват взаимно слънцето.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход