Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувачите на имоти в София през последните пет години 2009-2013 могат да препълнят два национални стадиона! Официални данни от агенция по вписванията - 103885

Публикувано от Продавач 
По графиките на този сайт цените бяха 1200, сега са 700.
По данни на НСИ на пика са били 2470, сега са 1447.

Около 42% са паднали.
Quote
Продавач
Quote
granit
Ама 5 години едно и също. Паднаха ли цените наполовина или не? Кажи ,като професионалист. Аз съм лаик и го предрекох отдавна, ти си професионалист кажи какви са фактите?

И какви изводи си правиш от тук нататък след като цените паднаха?

Това исках да чуя. Пазара не е детското шоу ,,Кой е по-по най"" ,има хлеб за всички . Какво следва се знае, не ги пиша аз правилата на пазара.
Quote
Тинки Уинки
По графиките на този сайт цените бяха 1200, сега са 700.
По данни на НСИ на пика са били 2470, сега са 1447.

Около 42% са паднали.

Доста намаляха обявите в този иначе прекрасен сайт, който ни дава право да изразим клошарското си мнение и не е достатъчно меродавен (върнете на абразурата и камелия), Че хората вече дори не им се дискотира темата, което е лош показател за посоката на цените,
Quote
Тинки Уинки
По графиките на този сайт цените бяха 1200, сега са 700.
По данни на НСИ на пика са били 2470, сега са 1447.

Около 42% са паднали.

Аз вече се оглеждам. Старите цени в лева ме устройват. Това заначи още около 15% надолу от сегашните нива. Хубавите предложения от изпаднали ипотекари и терминално болни продавачи се разграбват бързо (личен опит), но щом вече се появиха приемливи оферти, за в бъдеще очаквам те да са повече, а не по малко. То на мен и една ми стига. Не съм спекулант, за лично ползване търся.

Много ми харесва темата. Човек наистина трябва да действа решително, когато намери добра оферта, щото хората с кеш не са малко, а убежищата за кеша са вече по-набаланчени от имотния балон.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
[winnerinternational.net]

МАГАЗИН
560 000 EUR (7000 EUR/кв.м)

град София, Център
бул. Витоша
Квадратура: 80 m2
Етаж: Партер
Телефон: ДА
ТEЦ: ДА
Вид строителство: Тухла

МАГАЗИНА е ЛУКСОЗЕН, с ЛИЦЕ на булевард Витоша срещу НДК, паркиране пред магазина. Цената се КОМЕНТИРА! ГЪВКАВИ ВАРИАНТИ на плащане! С ГАРАНТИРАН НАЕМАТЕЛ- 2500 ЕВРО/мес. МНОГО ИЗГОДНО!



вижте разликата в годишния доход бг безумия МНОГО ИЗГОДНО winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-01-15 00:00 от morski.
Quote
granit
Quote
Продавач
Quote
granit
Ама 5 години едно и също. Паднаха ли цените наполовина или не? Кажи ,като професионалист. Аз съм лаик и го предрекох отдавна, ти си професионалист кажи какви са фактите?

И какви изводи си правиш от тук нататък след като цените паднаха?

Това исках да чуя. Пазара не е детското шоу ,,Кой е по-по най"" ,има хлеб за всички . Какво следва се знае, не ги пиша аз правилата на пазара.

И аз не ги пиша. Това за детското шоу нещо не ти разбрах мисълта...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Quote
Тинки Уинки
По графиките на този сайт цените бяха 1200, сега са 700.
По данни на НСИ на пика са били 2470, сега са 1447.

Около 42% са паднали.

Има имоти чийто офертни цени реално паднаха с повече от 60%, а в същото време читавите имоти се смъкнаха с не повече от 25-35%. Тези с 60-те % ще падат още, а тези със спад 25-35% от една година не падат.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Quote
greenbul
Quote
Тинки Уинки
По графиките на този сайт цените бяха 1200, сега са 700.
По данни на НСИ на пика са били 2470, сега са 1447.

Около 42% са паднали.

Аз вече се оглеждам. Старите цени в лева ме устройват. Това заначи още около 15% надолу от сегашните нива. Хубавите предложения от изпаднали ипотекари и терминално болни продавачи се разграбват бързо (личен опит), но щом вече се появиха приемливи оферти, за в бъдеще очаквам те да са повече, а не по малко. То на мен и една ми стига. Не съм спекулант, за лично ползване търся.

Много ми харесва темата. Човек наистина трябва да действа решително, когато намери добра оферта, щото хората с кеш не са малко, а убежищата за кеша са вече по-набаланчени от имотния балон.

Е това е един извод до който обаче стигат хорат едв след 3-4 месеца огледи...ти ходиш ли вече?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Добре е когато сме обективни. В конкретен район цените по време на пика достигнаха 1200Е м2 сега средните цени на графиките показват 700Е а реално се сключват сделки на 500Е в същото врме за абсолютно съпоставими имоти (в един вход, един над друг) има оферти с разлика 50 - 60% !
На какво се дължи и има ли теле под вола?
Това, което е лош показател за едни е добър за други.

Играта на котка с мишка е толкова интересна поради факта, че обикновено накрая се разбира кой е котката и кой мишката.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход