Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувачите на имоти в София през последните пет години 2009-2013 могат да препълнят два национални стадиона! Официални данни от агенция по вписванията - 103885

Публикувано от Продавач 
Quote
nradev
100 000 имота за 5 години при 20 000 брокери се пада по 1 сделка на брокер годишно...............

nradev, остави ги брокерите, гледай сделките като цифри.
В София скоро няма да намалеят покупките. Има едно нестихващо преселение на млади семейства към столицата. Първоначално на квартира, после покупка, пазара ще се върти. Ето виж за 10-11.000 деца няма място в детските градини - това не ти ли говори нещо. Виж за провинцията, там е друга бира. Селата и малките градчета обезлюдяват. Там става рай за циганските пълчища. София ще стане като Атина, всеки трети в столицата ще живее.
нрадев, знам, че ти бъркаме в южната част на гърба, само защото сме живи, ами аз сега ще ти скъсам нервичките,чети внимателно- последните ми две сделки са :
- къща в Банкя - 125 000 евро, тристаен в Банишора, нов, на шпакловка и замазка - 71000 евро, комисион общо - 7300
евро, а наемчетата са ей така, пари за семки - 1800 лв.. Честито ! Това са от последната седмица, вероятно са ми първите и последните за годината, ама нищо,ще го преживея, а ти бъди жив и здрав !
На тебе нали ти видехме отчета за 2012 година, и здравните не си си платил
нрадев, льольо, какво общо има това с темата ?
Здравейте, аз все още чакам 149Е, тип-топ локейшън, даже съм приготвил парата за 1-2 блока да купя. Как мислите дали ще стане след около 100-200 години?
Шушляк като тебе 1-2 м2 не може да си позволи, камо ли 1-2 блока, пък ако ще и 50лв/м2 да е.

Quote
PER0
Здравейте, аз все още чакам 149Е, тип-топ локейшън, даже съм приготвил парата за 1-2 блока да купя. Как мислите дали ще стане след около 100-200 години?
Quote
PER0
Здравейте, аз все още чакам 149Е, тип-топ локейшън, даже съм приготвил парата за 1-2 блока да купя. Как мислите дали ще стане след около 100-200 години?
Блокове?........ Егаси.......Ми ти си бизнесмен! ... В момента минава последния влак на тъпаците-инвеститори.
149 - нема вариант - аз правя ремонт и само той ми излиза толкова дотук - а нямам още настилки - ламинат, гранитогрес
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход