Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Купувачите на имоти в София през последните пет години 2009-2013 могат да препълнят два национални стадиона! Официални данни от агенция по вписванията - 103885

Публикувано от Продавач 
Е аз пък купих в Гърция и сега вече съм избил половината пари smiling smiley за има няма 2 години smiling smiley от няеми. Вие случашайте българските тарикати какво ви разправят и купувайте в България smiling smiley Света ще свърши балъците никога.... [iconomicabg.blogspot.com]
Света ще свърши балъците никога....
--------------------
Така е. Погледни в огледалото.
Брокерчета, какво става на морето, а? Как са руснаците, продават ли?
Тц, купуват. Ама ти няма как да знаеш.
Quote
брокер съм си
Тц, купуват. Ама ти няма как да знаеш.
Е, щом ти казваш.......ти по знаеш..
От първото тримесечие на 2012г. реално в София спада завърши. Сега сме в плато, очаква се ръст:]

Продавам триетажна къща в груб строеж с 1дка и половина двор на 50км. от София за 25 000лв.
Нима!?smoking smiley
------------
Да. Само че хора с тъмни очила няма как да го видят.
За приода 2009-2013 година в София град са купени точно 103 885 имота. Забележете от коя година отчитаме тези цифри от началото на кризата. А ако се върне активността в покупките от преди кризата и покупките нараснат до 30000-40000 годишно вие сами си сметнете в следващите пет години колко имота ще бъдат закупени.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
100 000 имота за 5 години при 20 000 брокери се пада по 1 сделка на брокер годишно ако всички са през брокер . като се има предвид че половината са сделки между роднини/примерно фиктивни продажби и продажби на идеални части между съсобственици/ или такива без посредник
става по 1 сделка на 2 години. ай честито на брокерите
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход