Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет

Публикувано от 149лв.\м2 
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
20-10-2012 - 07:05:07
149 20% не е зле стига де не си на ливъриж че лесно могат да се върнат.
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
21-10-2012 - 10:16:02
е знам за какви цени говорите но мой приятел преди 2 седмици купи апартамент на 2-ри търг в западен
Софийски квартал, двустайна панелка 65 квадрата за под 40 000 лева - в момента гледам че продават още такива
В същия и други квартали и май няма много желаещи...
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
21-10-2012 - 12:42:53
Няма желаещи,но няма и предлагане.Един познат близо 4 месеца търси тристаен около спирките на метрото в Люлин и под 40 хил евро нищо свястно нямаше ни по обяви,ни при ЧСИ.Това дето го имаше обявено за продажба,беше в състояние на полуразпад-трябва още с купуването да налееш вътре едни 10-15 хил лева и три месеца време в ремонти.Бани на мозайка,стаи и коридори на балатум, кухня с изгнили шкафове...за дограми и врати изобщо не говорим.
Така,че...евтино има.Но хубаво и евтино-не.
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
21-10-2012 - 15:26:05
админа няма да позволи да се пускат линкове с обяви от Западна Европа а ще видите дали няма хубаво и евтино... http://www.europeanproperty.com/sales/property8541-FBCK2377
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
23-10-2012 - 13:18:56
Quote
hunterA
Quote
pg1
Quote
hunterA
65600 лв. е цената в обявлението, но нещо ми се вижда таван и само с една спалня 90 кв.м., да няма много големи тераси това нещо ? Иначе на колко ще се продаде е по интересно, а не началната цена !!!
-
Разпределението е - на шести етаж (първи терасовиден етаж) - дневна, трапезария, кухня, баня и тоалетна, балкон и на седми етаж (втори терасовиден етаж) - спалня, баня и тоалетна и тераса. - така е описан от СИ, така го има и в реклами за продажбата му (не мога да копирам, защото е от друг сайт). Обявената цена за продажба е 70 000 ?.
Вие сте брокер ??? - Въпроса е риторичен *ok*

Това е имота от вътре. Усвоени са терасите - колко законно е отделен въпрос. Само този гипс-картон нещо не ме кефи и това, че е таван, но ако се продаде на близка до началната цена си е супер за по скромно съществуване. Кой изкарваше данни от проведените търговете, да му обърне внимание, че тука само коментираме, а накрая не става ясно какво е станало с търга?

89 кв.м., СОФИЯ
ул.“Иван Сусанин“ №65

Окръжен съд: Софийски градски съд
ЧСИ: Ренета Милчева
Срок: от 12.10.2012 до 12.11.2012
Обявяване на: 13.11.2012 09:00
Публикувана на: 30.05.2012 09:52
Резултат: Нестанала. Техническа грешка

Какво означава "Нестанала"???
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
23-10-2012 - 16:17:49
avatar
Quote
149лв.\м2
149 къв е тоя форекс бе тои Дичо е неграмотен да не мислиш че те е разбрал. от валути ли ги изкара ако не е тайна или от акции.и сподели с колко почна. поздравления от мен
=======================================================================================================================

нрадев,

това, че дичко-търчилъжко е неграмотен е ясно като бял ден. Както и да е, та бутнах едни излишни 50К в акции и досега съм малко на + както се вижда. На форекс участвам колкото за спортна форма. Мерси за поздравленията, да ти се връща 10-торно. Аз май дори писах тук във форума кои ации търгувам, но пак ще ти ги кажа: SNS Reaal, Ten Cate, PostNL, DSM, CSM, ING, Aperam, Aegon и Akzo Nobel.

Спри да цъкаш демо и влез на риъл.
Майтап да става, че дичката нИмой са влючи smiling smiley
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
23-10-2012 - 16:59:20
Quote
stroitela
Quote
149лв.\м2
[targ.bg]

377 евро за м2 е средната цена за нелоша локация за много добро (като за БГ) строителство

И все още цената е доста висока. Този имот вероятно ще достигне до 3ти търг.

Тази цена ще бъде потвърдена съвсем скоро в темата:

"Реална ли е цената"
[forum.imoti.net]

Това е малък апартамент (цена на квадратен метър над средната), намира се в широк център, близо до метро.....
Според мен ще се продаде около 450Е/кв м., което отговаря на средна цена за София - около 380Е/кв. м.
Но, да видим.....

Не познахте - а сте все знаещи!
Апартамента в "Реална ли е цената" се продаде днес на цена 595 евро/кв.м.!!!
Успех на всички!
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
23-10-2012 - 17:00:30
Quote
pg1
Quote
stroitela
Quote
149лв.\м2
[targ.bg]

377 евро за м2 е средната цена за нелоша локация за много добро (като за БГ) строителство

И все още цената е доста висока. Този имот вероятно ще достигне до 3ти търг.

Тази цена ще бъде потвърдена съвсем скоро в темата:

"Реална ли е цената"
[forum.imoti.net]

Това е малък апартамент (цена на квадратен метър над средната), намира се в широк център, близо до метро.....
Според мен ще се продаде около 450Е/кв м., което отговаря на средна цена за София - около 380Е/кв. м.
Но, да видим.....
- Дано не ви прочете питащият Ники, че леко ще пооткачи човека :}.

Не се притеснявай*drink1*
Вече се продаде - 595 евро / кв.м.
Оставям вие да го сметнете...............
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
23-10-2012 - 20:10:49
Ех, много бързаш. Ето че имало смисъл от читав брокер. Апартамента не е щайга домати че да се продаде толкова лесно, най-вероятно си могъл да го продадеш за повече, просто малко повече търпение, малко повече лустро... Сега с парите като почнеш да търсиш апартамент, продавачите едва ли ще са толкова ларж като тебе.
Re: Ето ги истинските средни цени на НИ, а не тези картинките на имоти.нет
23-10-2012 - 21:27:11
Честито, гледай спокойно напред и късмет. С брокер или без, в живота е без значение, освен за шепа форумни шушляци.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход