Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Жълтите павета? А ми сега?

Публикувано от Върколак 
Жълтите павета? А ми сега?
18-10-2012 - 16:41:43
pg1
Re: Жълтите павета? А ми сега?
18-10-2012 - 16:58:19
Re: Жълтите павета? А ми сега?
18-10-2012 - 18:52:12
avatar
Не си противоречат новините, в едната акцента е върху жилищата, а в другата върху търговските площи.
За последното, новите такси за паркиране не пречат, ама хич, докато за първото, малко или много са фактор.

Винаги съм се чудел на напиращите да живеят в Центъра, след като нормалната световна практика е там да е изцяло търговска и офис зона, а не място за живеене??!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
pg1
Re: Жълтите павета? А ми сега?
19-10-2012 - 10:34:27
Quote
valsodar
Не си противоречат новините, в едната акцента е върху жилищата, а в другата върху търговските площи.
За последното, новите такси за паркиране не пречат, ама хич, докато за първото, малко или много са фактор.

Винаги съм се чудел на напиращите да живеят в Центъра, след като нормалната световна практика е там да е изцяло търговска и офис зона, а не място за живеене??!
Да, не си противоречат новините, заглавието ми е неподходящо! Извинявам се! Исках да покажа и състоянието на търговските площи! ........ Наблюдава се и изместване на офисите на различни компании в посока Младост и Люлин - все пак предлагат се нови офиси, на по-ниски наеми и същевременно с много бърз достъп..

Успешен ден!
Re: Жълтите павета? А ми сега?
19-10-2012 - 12:43:13
Ох как искам и Яворов да включат в някаква зона, че да се поопразни малко от коли, наспирали кой където свари. От мен да мине ще си плащам и за двете коли, въпреки гаража!
Анонимен потребител
Re: Жълтите павета? А ми сега?
20-10-2012 - 09:28:50
Купувачите се връщат на пазара за имоти

Постепенно, но трайно увеличаване на сделките с недвижими имоти, регистрират в Агенцията по вписванията в края на септември. За периода юли-септември то е близо 7% в сравнение със същия период на миналата година. Общият брой на сделките в страната, които са били вписани в Агенцията за тримесечието е 58 600 броя, което означава, че на месец са се продавали близо 20 хиляди имота в цялата страна.

Голяма част от продажбите са на сметката на земеделската земя в няколко региони на страната, коментират експерти от агенции, специализирали се в този сегмент на пазара. Но интерес към покупка има и в по-големите градове на страната, които са индикатор за общото състояние на пазара.

Така в София ръстът е 6% за тримесечието, което при обемите на столичния пазаре сериозно увеличение. Във Варна продажбите са с 10% над миналогодишните, а рекордът от областните центрове се държи засега от Пловдив – цели 12% ръст на годишна база. /БЛИЦ
----------------
Ужас ! Ами сега ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-10-20 09:31 от spgufi.
Re: Жълтите павета? А ми сега?
20-10-2012 - 11:28:31
Отчели са всички нефинализирани сделки от 2007 до 2012!


Ужасът започва сега, но за безработните (брокери)!
Анонимен потребител
Re: Жълтите павета? А ми сега?
20-10-2012 - 12:26:58
Ти успяваш ли да дремнеш понякога ? Щото с тая злоба дето те е завладяла ...Смотльо.
Re: Жълтите павета? А ми сега?
20-10-2012 - 12:33:22
Не е злоба, просто констатация. Може би и малко състрадание, към безработните (брокери).
Re: Жълтите павета? А ми сега?
20-10-2012 - 13:25:32
"ГОЛЯМА част от продажбите са на сметката на земеделската земя в няколко региони на страната........"
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход