Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся много малко жилище, а цените не падат smiling smiley

Публикувано от Metal_work 
Re: Търся много малко жилище, а цените не падат smiling smiley
18-09-2012 - 20:58:45
Благодаря за коментара по темата smiling smiley . От моята гледна точка при наличие на свободни парични средства от една страна и от друга страна плащането на наеми, разправии, обикаляния, а и квартира няма да ми е нужна плътно през цялата година, покупката на малко жилище, което да задоволява временните ми нужди изглежда добра идея. Говорим за период от 2-3 години напред. При тази несигурност кредити са прекалено обвързващи.
Re: Търся много малко жилище, а цените не падат smiling smiley
18-09-2012 - 22:54:31
Ти толкова търсиш, колкото продаваш!
Re: Търся много малко жилище, а цените не падат smiling smiley
18-09-2012 - 23:13:43
Имаш нещо за предлагане или само лаеш ?
Re: Търся много малко жилище, а цените не падат smiling smiley
19-09-2012 - 07:28:08
О, заповядай във Варна.
Re: Търся много малко жилище, а цените не падат smiling smiley
20-09-2012 - 21:48:35
Зеления ти каза да търсиш продавач.100% е прав.Това че един имот е обявен за продажба не означава че се продава.Както много пъти съм казвал нужен е закон който да разкара тези които не продават.
Re: Търся много малко жилище, а цените не падат smiling smiley
20-09-2012 - 23:25:34
avatar
Quote
aircraftcarrier
Зеления ти каза да търсиш продавач.100% е прав.Това че един имот е обявен за продажба не означава че се продава.Както много пъти съм казвал нужен е закон който да разкара тези които не продават.

По времето на бума, продавачите искаха подобни мерки, за тия които се двоумяха - да купуват ли, да не купуват ли - просто се движим по кривата на махалото , та от една крайност към друга.
А то, реално погледнато няма никакво значение колко ще искаш за дадена стока, след като е важно, за колко ще ти я платят, тези които имат нужда от нея. Нереалните цени никога не водят до реални сделки , точно в това е регулиращата функция на свободният пазар.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Търся много малко жилище, а цените не падат smiling smiley
21-09-2012 - 03:30:47
Quote
aircraftcarrier
Зеления ти каза да търсиш продавач.100% е прав.Това че един имот е обявен за продажба не означава че се продава.Както много пъти съм казвал нужен е закон който да разкара тези които не продават.

Е, че колко имота ще останат тогава, сигурно ще се броят на пръсти. А не е ли подобре да се действа по комунистически - по един имот на семейство, купен с лихвоточки, и задължително да се тегли кредит от точно определена банка, с задължителна лихва не по малко от 20%, и поне 30 години срок ?
Анонимен потребител
Re: Търся много малко жилище, а цените не падат smiling smiley
21-09-2012 - 06:23:00
Зеления ти каза да търсиш продавач.100% е прав.Това че един имот е обявен за продажба не означава че се продава.Както много пъти съм казвал нужен е закон който да разкара тези които не продават.
--------------
Това е повече от гениално. Не само закон , а и принуда трябва - ако искаш да продаваш , ще го направиш само на определена от весо цена, иначе - бой.
Re: Търся много малко жилище, а цените не падат smiling smiley
21-09-2012 - 21:05:13
Metal_work eто ти едно. Като махнеш от бгейските кенефиери и тавани общите части, горе-долу става същата квадратура! Ако се попазариш с
европейците - може да ти свалят половината цена и ставаш римлянин!

Вече две години не могат да го шитнат: [chrisbrown.log.bg]

ЗАПОВЯДАЙТЕ В НАЙ-МИНИАТЮРНИЯ АПАРТАМЕНТ В СВЕТА!

ИМА БАНЯ, ПРОЗОРЕЦ, ЧЕ И ЛЕГЛО!


Звучи като шега - продава се апартамент в центъра на Рим. Площ - 5,11 квадратни метра, цена - 50 000 евро, пише "Труд". Но не е. Жилището, наречено от зевзеци вигвам, държи първенството за най-малък апартамент в света. Намира се в сърцето на италианската столица на живописния площад “Сан Игнацио”, на който се извисява едноименна ренесансова църква. Малкото бижу едва побира легло. Всъщност апартаментът е бивша портиерна в жилищна сграда. Състои се от баня (с душ, мивка и тоалетна) и стълба, водеща към висяща от тавана платформа за спане, побираща точно едно единично легло. Има един прозорец, но за да го отвори човек, трябва да се качи на леглото.

“В Рим (един от градовете с най-скъпа недвижима собственост) хората живеят като плъхове”, коментира “Ил Джорнале”. Иронията е, че малкото жилище се намира зад Палацо Грациоли - внушителното имение, частна резиденция на бившия италиански премиер Силвио Берлускони.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-09-21 21:33 от paul.
Re: Търся много малко жилище, а цените не падат smiling smiley
23-09-2012 - 19:52:29
Quote
spgufi
Зеления ти каза да търсиш продавач.100% е прав.Това че един имот е обявен за продажба не означава че се продава.Както много пъти съм казвал нужен е закон който да разкара тези които не продават.
--------------
Това е повече от гениално. Не само закон , а и принуда трябва - ако искаш да продаваш , ще го направиш само на определена от весо цена, иначе - бой.
Не се бъркай в неща които не разбираш и не си участвал в тях.Преди да пишиш глупости помисли малко.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход