Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВО СТАВА ТУК? ЗАЩО ЦЕНИТЕ НЕ ИСКАТ ДА ПАДАТ ПОВЕЧЕ? НАЛИ УЖ БЯХА ДВОЙНИ„ ТРОЙНИ ? ДОКОГА ЩЕ ЧАКАМЕ ? КАКВО СТАВА С 149Е/м2 ?

Публикувано от PER0 
Оноре...да ти кажа...при ЧСИ съм търсил две неща тая година-къща за мой роднина и земеделска земя.Резултатите бяха меко казано разочароващи.Не просто няма,а НЯМА нищо,което да заслужава внимание.
Апартаменти може и да има някакви...но те пък не са ми интересни.
spgufi ,
никой до сега не ме е наричал лъжец!
Кое не е истина, че има огромно предлагане на имоти ли!? В момента само един сайт има над 170000 имиота.
Че цените изобщо не отговарят на качеството и на ситуацията в страната ли?! Че са дават за продан "нови апартаменти" без врати и без отопление ли?! Че има брокери дето искат да вземат от двете страни пари , без да са наемани ли?!
Разбирам , че си брокер та те е заболяло и раздразнило като предупреждавам хората да внимават.
ДА ,СГРАДИ СТРОЕНИ С ИТОНГ ИМА В СОФИЯ И ТЕ СЕ ПРЕДЛАДАТ КАТО ТУХЛА!!!! Ако го отричаш значи нищо не знаеш или лъжеш! Само в Лозенец зная поне 3 - една на "Черни връх" и две в уличките над "Арсеналски". Никъде , обаче няма да видш обява за итонг!
Единствено ще се съглася, че няма читави имоти за продан. Изобщо на пазара са кът читави и имоти, и брокери, и продавачи ,и кукувачи.
Оноре, не съм те наричал лъжец, казвам, че не разбираш от имоти и от пазара на имоти. Ето ти обяснение :
- 170000 имота имало казваш, ако имаше представа, щеше да знаеш, че реалните са не повече от половината.
- казваш "Че цените изобщо не отговарят на качеството и на ситуацията в страната ли?!", кой определя това, ти ли ?!
- "Че са дават за продан "нови апартаменти" без врати и без отопление ли?! ", да дават се и какво , това лошо ли е ?
-"Че има брокери дето искат да вземат от двете страни пари , без да са наемани ли?! ", ако имаше представа, щеше да знаеш защо се случва това, тук този въпрос е дискутиран в стотици страници
-"ДА ,СГРАДИ СТРОЕНИ С ИТОНГ ИМА В СОФИЯ И ТЕ СЕ ПРЕДЛАДАТ КАТО ТУХЛА!!!! ", вярно е, ама знаеш ли защо ? Простичко е, итонга е тухла.
- "Ако го отричаш значи нищо не знаеш или лъжеш4 - сам си отговори, аз смятам, че знам и не лъжа, а ти ?
Quote
spgufi
Оноре, не съм те наричал лъжец, казвам, че не разбираш от имоти и от пазара на имоти. Ето ти обяснение :
- 170000 имота имало казваш, ако имаше представа, щеше да знаеш, че реалните са не повече от половината.
- казваш "Че цените изобщо не отговарят на качеството и на ситуацията в страната ли?!", кой определя това, ти ли ?!
- "Че са дават за продан "нови апартаменти" без врати и без отопление ли?! ", да дават се и какво , това лошо ли е ?
-"Че има брокери дето искат да вземат от двете страни пари , без да са наемани ли?! ", ако имаше представа, щеше да знаеш защо се случва това, тук този въпрос е дискутиран в стотици страници
-"ДА ,СГРАДИ СТРОЕНИ С ИТОНГ ИМА В СОФИЯ И ТЕ СЕ ПРЕДЛАДАТ КАТО ТУХЛА!!!! ", вярно е, ама знаеш ли защо ? Простичко е, итонга е тухла.
- "Ако го отричаш значи нищо не знаеш или лъжеш4 - сам си отговори, аз смятам, че знам и не лъжа, а ти ?

Само така.....уткрехнати брокери за едно по-светло будеще и повече КУКУВАЧИ.......
У-у, колко си оригинален Jimbo, браво !
Quote
nradev
имаме над 20% лоши кредити и според Перо само тия с боклуците са го закъсали а тия с добрите имоти са 100% изрядни платци. и с години не е поддържан имота. ами че те само преди 4-5 години ги купиха бре.аз познавам 1 човек който има затруднения с кредита щото остана безразботен. купи 2008г. ново лукс довършителни работи.сега ще замине на ЧСИ. ама него не му пука и не иска да го продава сам щото ипотеката надвишава доста пазарната цена.
Има закъсали с добри имоти, обаче в голям процент ги продават преди да се стигне до търг (дори и до обява за търг). Дори и малкото стигнали до там се продават на търг си стигат пазарна цена. Преди време споменавах за един мой колега, ходещ по търгове с надежда да "удари кьоравото", ама всичко що годе хубаво си стигаше пазарната цена и така поне на 10 търга той все разочарован се връщаше. Накрая с изпитания от мен метод си взе в Лозенец срещу Токуда за 70000 3-стаен и то доста добър, като и си живее вече.

Един човек само познавам който взе на търг панел за инвестиция, не за живеене и чака около година за да се нажалят по съдилищата длъжниците, после след всичко се оказа понеже имало дете в апартамента не може да се направи изхвърляне на семейството защото е зимен сезон и чакаха до пролетта. Та тогава с полиция, разправии влезе в сила в апартамент обитаван от хали-вандали. Дори и тоалетната чиния изкъртили. Та има защо да е евтино, а и и да е хубав при огледа след търга как ще е не се знае. Също и изчакването не е малко та "Наслука" - ловец съм все пак :].
Мен малко ме напуши на смях като видях какви ги е наплескал нрадев. Да кажем, имаме хубав апартамент, и кво, банката и длъжника ще чакат него, или някой от улицата да дойде с 5 лв в джоба, и да го купи??? Не, имота ще иде при някой вътрешен "наш" човек, я в борда на директорите на банката (с подставено лице естествено), или при някой от "приятелските" кръгове. Време е да разберете простата истина, че човек има нужда и от имот, и от храна. Но има и много съществена разлика. Човек се насища с храна, но насищане с имоти няма.
Абе 4 дена се помотах по щирокия свят, връщам се и нищо ново - имотите за шушляците са им все скъпи.
Quote
PER0
Време е да разберете простата истина, че човек има нужда и от имот, и от храна. Но има и много съществена разлика. Човек се насища с храна, но насищане с имоти няма.

Перо , богатите са ПРЕЯЛИ с имоти (даже президента, премиера, министъра на в.работи и все). Наемите са смешни! От десет апартамента не можеш да вземеш наем в размер на печалбата на една сергия за зеленчуци на пазара!
Quote
PER0
Време е да разберете простата истина, че човек има нужда и от имот, и от храна. Но има и много съществена разлика. Човек се насища с храна, но насищане с имоти няма.

За кой човек е меродавно мнението ти?
За този, който мисли че ще живее с орлите и вярва, че щастието е в трупането на нотариални актове за собственост върху нещо, което по стечение на обстоятелствата обитаваш за кратко, преди да отпътуваш завинаги във вечността?*xxx*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход