Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КАКВО СТАВА ТУК? ЗАЩО ЦЕНИТЕ НЕ ИСКАТ ДА ПАДАТ ПОВЕЧЕ? НАЛИ УЖ БЯХА ДВОЙНИ„ ТРОЙНИ ? ДОКОГА ЩЕ ЧАКАМЕ ? КАКВО СТАВА С 149Е/м2 ?

Публикувано от PER0 
сделка от тая седмица панелна гарсониера 48кв.м дружба 1 19000Еуро. преди кризата един познат си купи за 50К
Aааа чакаме - идва зима. Безработицата продължава да расте, цените също особено отоплението ...
Ще го закъсваме все повече.
И една сделка = зарад туй море не можах аз да я взема вилата. 2 етажа, 80кв, прилично изглеждаща, строена 90-те, на 30км от София (реални, от вкъщи е 26км) ЦЕНА 9000 ЛВ
Е, чак пък 50000 евро гарсоните в Дружба не са били никога. А че сега са по 20-25 000 е вярно.
Aааа чакаме - идва зима. Безработицата продължава да расте, цените също особено отоплението ...
Ще го закъсваме все повече.
-------------------
Чакай ботко,чакай, той живота си върви покрай теб докато гледаш да не се минеш, а ти си чакай....Апропо, виж още веднъж огромната разлика между двама ни - аз показвам какво се случва днес на пазара на имотите, ти прогнозираш. И пак вещаеш само лошотия. Въпрос на характер.
Quote
spgufi
Чакай ботко,чакай, той живота си върви покрай теб докато гледаш да не се минеш, а ти си чакай....Апропо, виж още веднъж огромната разлика между двама ни - аз показвам какво се случва днес на пазара на имотите, ти прогнозираш. И пак вещаеш само лошотия. Въпрос на характер.

Че вече и брокитата не вярват в повишаването на цените в следващата година , е ясно. Сега предлагам да се преброите в тази тема. Който вярва в повишение на напише "+1" , който вярва в понижение съответно "-1".

Започвам първи:

-1001



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-09-04 21:01 от Върколак.
Че вече и брокитата не вярват в повишаването на цените в следващата година , е ясно.
---------------------
Нали знаеш, че не си наред ? Кога съм казвал, че ще има повишение на цените ? И кой си ти и какво знаеш за имотите, та ще правиш преброяване ?! Отдавна казвам, че има хора, които не си вършат работата. Санитарите например.
Quote
spgufi
Нали знаеш, че не си наред ? Кога съм казвал, че ще има повишение на цените ? И кой си ти и какво знаеш за имотите, та ще правиш преброяване ?! Отдавна казвам, че има хора, които не си вършат работата. Санитарите например.

Гуфи, това мнение го броя за -1.
Брой си, кой ти обръща внимание пък на тебе бе, лумпен ?!
Quote
PER0
Пишете, пишете .......
И аз виждам някаква тенденция да се говори за спад на цените, а такъв да не се случва. Гледам и графиката нещо от април-май до сега все по хоризонтална взема да става. А и лично като следя в последно време евро-партньорите ми са доста по спокойни от пролетта, пускат нови проекти, без да се щадят, а в това число и финансови иституции доста по-запознати с какво се случва в кухнята, та явно спекулациите са за балъците, а богатите продължават живота напред.
Quote
spgufi
Aааа чакаме - идва зима. Безработицата продължава да расте, цените също особено отоплението ...
Ще го закъсваме все повече.
-------------------
Чакай ботко,чакай, той живота си върви покрай теб докато гледаш да не се минеш, а ти си чакай....Апропо, виж още веднъж огромната разлика между двама ни - аз показвам какво се случва днес на пазара на имотите, ти прогнозираш. И пак вещаеш само лошотия. Въпрос на характер.


Какво се случва днес не е интересно(събудих се, измих се, ядох, отидох на работа, пак ядох, пих, после малко секс, сън - кво интересно виждаш в днес)интересно е какво е бъдещето. (ще си сменя позицията, ще ми повишат заплатата, ще ми се роди дете, ще си купя апартамент, кола и вила, ще завърша курс. сертификат ще взема и т.н.) Ето тези "ЩЕ"-та са важни.
Ти ако живееш ден за ден и всеки ден се молиш да сложиш нещо в устата, аз тези неща съм си ги уредил отдавна, имам си и апартаменти и кола, и жена и т.н., и си ЖИВЕЯ ЖИВОТА, а не минава покрай мене. И АЗ СИ ОПРЕДЕЛЯМ КАК ДА СИ ГО ЖИВЕЯ.
За "лошотията" - ИСТИНАТА ВИНАГИ БОЛИ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход