Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
08-06-2012 - 12:22:42
Ако има такива, успяли да изплатят кредита си, или продали и върнали предсрочно и отказали се, нека разкажат Колко и Какво им е струвало тва упражнение.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
08-06-2012 - 16:43:27
Изплатени кредити-много...имал съм сигурно 20-тина, може и повече да са,ако броим лизингите.Не се сещам за нищо,което да заслужава специално отбелязване.Т.е. нищо,което да съм запомнил.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
08-06-2012 - 21:36:38
Представа си нямаш, дете невинно на провинцията, колко и какви кредити съм вземал и връщал - всичките на печалба. След кредита има много живот, само зависи след какъв кредит.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
08-06-2012 - 23:34:20
Кредит в Бг-то съм взимал отдавна - 10000 лв , края на 80-те, началото на 90-те години. Заплатите бяха по 200-250 лв. После изведнъж всичко скочи, 10-хиляди лева ги върнах предсрочно с 2 заплати от новите, щото не ми се разкарваше до банката всеки месец. Не мисля, че съм се минал.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
09-06-2012 - 11:18:32
avatar
След кой кредит, щото аз съм вземал поне 5 + още толкова кредитни карти. В момента имам 2. Кредитното ми досие е чисто, нямам нито месец просрочие от 1998-ма насам. Обикновено ги използвам за покупка на имоти, нови мебели, нови уреди за дома и ремонти. Като се замисля всичко което съм закупил с кредити мога и в момента да го видя и пипна. Само колата съм си купил с кеш. Но и нея мога да я пипна, въпреки, че е пасив.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
09-06-2012 - 11:39:25
Quote
САХИБ 31
След кой кредит, щото аз съм вземал поне 5 + още толкова кредитни карти. В момента имам 2. Кредитното ми досие е чисто, нямам нито месец просрочие от 1998-ма насам. Обикновено ги използвам за покупка на имоти, нови мебели, нови уреди за дома и ремонти. Като се замисля всичко което съм закупил с кредити мога и в момента да го видя и пипна. Само колата съм си купил с кеш. Но и нея мога да я пипна, въпреки, че е пасив.

Кредитните карти са голема дaлалвера там лихвата е има нема 20%



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-09 12:05 от nradev.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
09-06-2012 - 11:45:39
avatar
Quote
nradev
Quote
САХИБ 31
След кой кредит, щото аз съм вземал поне 5 + още толкова кредитни карти. В момента имам 2. Кредитното ми досие е чисто, нямам нито месец просрочие от 1998-ма насам. Обикновено ги използвам за покупка на имоти, нови мебели, нови уреди за дома и ремонти. Като се замисля всичко което съм закупил с кредити мога и в момента да го видя и пипна. Само колата съм си купил с кеш. Но и нея мога да я пипна, въпреки, че е пасив.

Кредитните карти са голема длалвера там лихвата е има нема 20%
Зависи от финансовата култура. Дали ще теглиш с тях кеш или ще я използваш за покупка в гратисен период в който не ти се вади кеш или си го използвал за нещо друго.
То така погледнато никой кредит не е далавера, но кредита е вид лост, който ако не използваш, си оставаш в родовообщинния строй както каза колегата Николов. В случая при родата:] Твоята или на жената с 8-10 четки за зъби в банята и взривоопасната смес от 3-4 поколения под един покрив.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
09-06-2012 - 12:12:04
аха значи балъците дето имат кредитна карта са финансово културни . а аз кат немам съм прозд



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-06-09 12:51 от nradev.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
09-06-2012 - 12:13:51
А бе сахибе то гратисните периоди са 15 дни и после режат главата
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
09-06-2012 - 12:16:51
avatar
Quote
nradev
А бе сахибе то гратисните периоди са 15 дни и после режат главата
Това въобще не е така. Гратисните периоди са между 45 и 60 дни масово. Ето виж:
[www.moitepari.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход