Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!

Публикувано от darkside 
Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
08-06-2012 - 12:22:42
Ако има такива, успяли да изплатят кредита си, или продали и върнали предсрочно и отказали се, нека разкажат Колко и Какво им е струвало тва упражнение.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
08-06-2012 - 16:43:27
Изплатени кредити-много...имал съм сигурно 20-тина, може и повече да са,ако броим лизингите.Не се сещам за нищо,което да заслужава специално отбелязване.Т.е. нищо,което да съм запомнил.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
08-06-2012 - 21:36:38
Представа си нямаш, дете невинно на провинцията, колко и какви кредити съм вземал и връщал - всичките на печалба. След кредита има много живот, само зависи след какъв кредит.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
08-06-2012 - 23:34:20
Кредит в Бг-то съм взимал отдавна - 10000 лв , края на 80-те, началото на 90-те години. Заплатите бяха по 200-250 лв. После изведнъж всичко скочи, 10-хиляди лева ги върнах предсрочно с 2 заплати от новите, щото не ми се разкарваше до банката всеки месец. Не мисля, че съм се минал.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
09-06-2012 - 11:18:32
avatar
След кой кредит, щото аз съм вземал поне 5 + още толкова кредитни карти. В момента имам 2. Кредитното ми досие е чисто, нямам нито месец просрочие от 1998-ма насам. Обикновено ги използвам за покупка на имоти, нови мебели, нови уреди за дома и ремонти. Като се замисля всичко което съм закупил с кредити мога и в момента да го видя и пипна. Само колата съм си купил с кеш. Но и нея мога да я пипна, въпреки, че е пасив.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
09-06-2012 - 11:39:25
Quote
САХИБ 31
След кой кредит, щото аз съм вземал поне 5 + още толкова кредитни карти. В момента имам 2. Кредитното ми досие е чисто, нямам нито месец просрочие от 1998-ма насам. Обикновено ги използвам за покупка на имоти, нови мебели, нови уреди за дома и ремонти. Като се замисля всичко което съм закупил с кредити мога и в момента да го видя и пипна. Само колата съм си купил с кеш. Но и нея мога да я пипна, въпреки, че е пасив.

Кредитните карти са голема дaлалвера там лихвата е има нема 20%



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-09 12:05 от nradev.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
09-06-2012 - 11:45:39
avatar
Quote
nradev
Quote
САХИБ 31
След кой кредит, щото аз съм вземал поне 5 + още толкова кредитни карти. В момента имам 2. Кредитното ми досие е чисто, нямам нито месец просрочие от 1998-ма насам. Обикновено ги използвам за покупка на имоти, нови мебели, нови уреди за дома и ремонти. Като се замисля всичко което съм закупил с кредити мога и в момента да го видя и пипна. Само колата съм си купил с кеш. Но и нея мога да я пипна, въпреки, че е пасив.

Кредитните карти са голема длалвера там лихвата е има нема 20%
Зависи от финансовата култура. Дали ще теглиш с тях кеш или ще я използваш за покупка в гратисен период в който не ти се вади кеш или си го използвал за нещо друго.
То така погледнато никой кредит не е далавера, но кредита е вид лост, който ако не използваш, си оставаш в родовообщинния строй както каза колегата Николов. В случая при родата:] Твоята или на жената с 8-10 четки за зъби в банята и взривоопасната смес от 3-4 поколения под един покрив.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
09-06-2012 - 12:12:04
аха значи балъците дето имат кредитна карта са финансово културни . а аз кат немам съм прозд



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-06-09 12:51 от nradev.
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
09-06-2012 - 12:13:51
А бе сахибе то гратисните периоди са 15 дни и после режат главата
Re: Има ли живот след кредита? Ако има живи завърнали се, да разкажат!
09-06-2012 - 12:16:51
avatar
Quote
nradev
А бе сахибе то гратисните периоди са 15 дни и после режат главата
Това въобще не е така. Гратисните периоди са между 45 и 60 дни масово. Ето виж:
[www.moitepari.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход