Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?

Публикувано от Продавач 
1.9
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
16-06-2012 - 20:50:24
Quote
nradev
стана дума за избиване. аз моя наем го избивам за 3 дни.после 27 дни съм на лапаница

Прекалено висок наем плащаш....
1.9
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
16-06-2012 - 21:00:56
Quote
nradev
стана дума за избиване. аз моя наем го избивам за 3 дни.после 27 дни съм на лапаница

Или заплатата ти е малка, или наема ти е висок... Цели 3 дни!!! Това си е кожодерство!!!
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
17-06-2012 - 11:35:14
Quote
nradev
стана дума за избиване. аз моя наем го избивам за 3 дни.после 27 дни съм на лапаница

Ако от наем се правят 5% годишно, то ти искаш да кажеш, че си намерил инвестиция, която ти дава 50% годишно?
1.9
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
17-06-2012 - 13:53:30
Quote
nradev
стана дума за избиване. аз моя наем го избивам за 3 дни.после 27 дни съм на лапаница

Цели 3 дни!?!
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
24-06-2012 - 13:18:39
Абе като пишете за падналите цени, я ми намерете един евтин свесен апартамент в центъра с гараж.
Имам чувство, че тук пишат 3-4 ма и то неверни неща и заблуждават тези, които искат да купуват. И не давайте за пример на повече от 1 километър от жълтите павета, защото то не се брои за София
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
10-07-2012 - 19:12:33
Здравейте. Бих искала да се посъветвам с вас. Преди година и половина купих апартамент в София, но сега ми се налага да се върна в Бургас, откъдето съм. Виждам, че оттогава до сега, цените са паднали значително и се чудя да продавам ли сега, да изчакам ли, или пък да дам жилището под наем. Като гледам ситуацията в страната и покупателната способност на българина имам чувството, че колкото повече чакам, толкова повече губя. ..
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
25-07-2012 - 17:34:02
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
25-07-2012 - 21:19:25
avatar
Quote
alana
Здравейте. Бих искала да се посъветвам с вас. Преди година и половина купих апартамент в София, но сега ми се налага да се върна в Бургас, откъдето съм. Виждам, че оттогава до сега, цените са паднали значително и се чудя да продавам ли сега, да изчакам ли, или пък да дам жилището под наем. Като гледам ситуацията в страната и покупателната способност на българина имам чувството, че колкото повече чакам, толкова повече губя. ..

Ако не е тайна в коя част на София си купихте?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
15-07-2013 - 16:55:09
avatar
Година и нещо по-късно след анкетата, която пуснах smiling smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: АНКЕТА: Колко ще продължи спада на цениТЕ на имотиТЕ?
15-07-2013 - 18:20:28
днеска четох в дир.бг за имотите. имаше статия за цяла европа за България спада бил 2.2%. като сметнем и инфлация 4% реалния спад е 6%
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход