Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ГРАНИТЕ днес е 01.06. КОЛКО Е ЗЛАТОТО ? 1628, АЗ СЪМ ПО -близо, а след месец ще съм познал категорично. Хайде думай сега!:}

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Quote
1.9
Сахибе, имам далечен познат от Пернишко, който прилича по имотно състояние на теб. Да не сте едно и също лице?
Щото и той се хвалеше с много и подобни имоти, но после шурея му ми каза, че нещата са други. Четиристайният ще се дели с шурея, ама след като си отидат тъста и тъщата, магазинчето е на жената, но е под наем, а не собствено. Двустайният е ипотекиран, къщата е в опустяло радомирско село където няма с кой да се скараш, а нивята са с площ колкото да се отъркаля едно магаре.
Виж сега "малка цифра", не е зле да се концентрираш върху научното наблюдение доколко ти е празен джоба, вместо да гледаш кой какво и как го има. Няма да познаеш, то се знае, на пробвай някога и ти да си на пазара поне.
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9
Сахибе, имам далечен познат от Пернишко, който прилича по имотно състояние на теб. Да не сте едно и също лице?
Щото и той се хвалеше с много и подобни имоти, но после шурея му ми каза, че нещата са други. Четиристайният ще се дели с шурея, ама след като си отидат тъста и тъщата, магазинчето е на жената, но е под наем, а не собствено. Двустайният е ипотекиран, къщата е в опустяло радомирско село където няма с кой да се скараш, а нивята са с площ колкото да се отъркаля едно магаре.
Виж сега "малка цифра", не е зле да се концентрираш върху научното наблюдение доколко ти е празен джоба, вместо да гледаш кой какво и как го има. Няма да познаеш, то се знае, на пробвай някога и ти да си на пазара поне.

Сахибе, в момента съм разконцентриран от трета бира, щото преди това се бях свръхконцентрирал в една голяма пица.
Пазара ще го пробвам когато му дойде времето, няма защо да бързам, а и той (пазара) е хукнал надолу, така, че няма къде да избяга.
Ха наздраве и внимавай с чилийското менте, щото в Чили може и да не са чували за него...
Quote
1.9
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9
Сахибе, имам далечен познат от Пернишко, който прилича по имотно състояние на теб. Да не сте едно и също лице?
Щото и той се хвалеше с много и подобни имоти, но после шурея му ми каза, че нещата са други. Четиристайният ще се дели с шурея, ама след като си отидат тъста и тъщата, магазинчето е на жената, но е под наем, а не собствено. Двустайният е ипотекиран, къщата е в опустяло радомирско село където няма с кой да се скараш, а нивята са с площ колкото да се отъркаля едно магаре.
Виж сега "малка цифра", не е зле да се концентрираш върху научното наблюдение доколко ти е празен джоба, вместо да гледаш кой какво и как го има. Няма да познаеш, то се знае, на пробвай някога и ти да си на пазара поне.

Сахибе, в момента съм разконцентриран от трета бира, щото преди това се бях свръхконцентрирал в една голяма пица.
Пазара ще го пробвам когато му дойде времето, няма защо да бързам, а и той (пазара) е хукнал надолу, така, че няма къде да избяга.
Ха наздраве и внимавай с чилийското менте, щото в Чили може и да не са чували за него...
Ако чилийското е менте, какво да кажем за спиртосаната бира, дето е по трайна от коняк? Ама някога не е лошо да почнеш да разбираш и от други работи , освен от спадащи цени. Ти и от това не разбираш де, щото както вече 300 пъти обясних моите са на такива локации, че се качват , но когато човек гледа само с бялото на очите , той няма реална представа за действителността.
Времето когато му дойде да не се окаже, че биологичният часовник те е докарал до необратими последици да не се радваш въобще на някаква придобивка, макар и една пица с бира.*yes*
Мечтите на Сахиба. насекъде падат ама само на неговите локации се качват баси.Сахибе да не си препил с чилииско "вино" бре
Quote
nradev
Мечтите на Сахиба. насекъде падат ама само на неговите локации се качват баси.Сахибе да не си препил с чилииско "вино" бре
Къде насекъде бе НРАДЕВ? В София ли , в Перник ли, в Благоевград ли, в Русе ли? Да уточня, че единствената меродавна статистика е тази на НСИ, не на имотите с падащи цени на един смехотворен *yes*форум.
Quote
панелообитателя САХИБ
В София ли , в Перник ли, в Благоевград ли, в Русе ли?
Варна, Пловдив, Бургас, Стара Загора, Велико Търново, Враца, Видин и други.
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
1.9
Сахибе, имам далечен познат от Пернишко, който прилича по имотно състояние на теб. Да не сте едно и също лице?
Щото и той се хвалеше с много и подобни имоти, но после шурея му ми каза, че нещата са други. Четиристайният ще се дели с шурея, ама след като си отидат тъста и тъщата, магазинчето е на жената, но е под наем, а не собствено. Двустайният е ипотекиран, къщата е в опустяло радомирско село където няма с кой да се скараш, а нивята са с площ колкото да се отъркаля едно магаре.
Виж сега "малка цифра", не е зле да се концентрираш върху научното наблюдение доколко ти е празен джоба, вместо да гледаш кой какво и как го има. Няма да познаеш, то се знае, на пробвай някога и ти да си на пазара поне.

Сахибе, в момента съм разконцентриран от трета бира, щото преди това се бях свръхконцентрирал в една голяма пица.
Пазара ще го пробвам когато му дойде времето, няма защо да бързам, а и той (пазара) е хукнал надолу, така, че няма къде да избяга.
Ха наздраве и внимавай с чилийското менте, щото в Чили може и да не са чували за него...
Ако чилийското е менте, какво да кажем за спиртосаната бира, дето е по трайна от коняк? Ама някога не е лошо да почнеш да разбираш и от други работи , освен от спадащи цени. Ти и от това не разбираш де, щото както вече 300 пъти обясних моите са на такива локации, че се качват , но когато човек гледа само с бялото на очите , той няма реална представа за действителността.
Времето когато му дойде да не се окаже, че биологичният часовник те е докарал до необратими последици да не се радваш въобще на някаква придобивка, макар и една пица с бира.*yes*

Даа, качват се ... при вертикален трус. Ма после не се знае къде ще се приземят... За панелки помощи не дават...
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
granit
Беше 1540 наскоро, нека изчакаме, бъди коректен. Как можа цела тема да отвориш :]
Беше вярно, ама аз звъннах на 5-6 човека двама от които скоро се чу във финансовите среди, че са се обединили след столетия конкуренция и ето резултата!:] По отношение на това, че съм отворил цяла тема, искам да знаеш, че не желая да ме черпиш под никаква форма освен на живо в квартално кафене. Но съм сигурен, че 1700 диша във врата ни. Видя ли с петролните неволи как се гърчеше и жълтото? Половин месец заблуда за късоразбивачи и изведнъж РИППППППППППП Цялата тема съм я отворил щото става въпрос за невероятен лупинг на основен актив / за заблудени влогари и сривльовци да поясня , че не става въпрос за депозит/, който милиони следят със затаен дъх!
Както е прогнозирал съименника ми златото доста дълго се задържа на 1700+ Преди дни се срина с петдесет долара. В дългосрочен план го очаквам пак да се качи както и имотите. Истински инвестиции в истински активи!*ok*
Quote
granit
02-04-2012 - 21:59:11 granit
Сахибе при цена златото в момента 1677, каква тие прогнозата за средата на юни.

панелообитателя САХИБ
смятам едни нива на 1700-1750 за нормални.

granit
Аз мисля, че ще е 1520-1550 ще видим кой е по близо, другия ще черпи

На 15 юни цената беше 1620 което означава, че от датата на облога цената е паднала с 57 долара, а не се е качила, тоест си сгрешил посоката на тренда! А в момента е голема лотария или с много надолу или с много нагоре smiling smiley
Така, от лzбопитство, как се инвестира в злато и как си взимаш парите ако спечелиш? Не за друго, а защото заради пословичната си прозорливост ще спечеля и някак си ми се губи момента в който едни безделници от интернет ще ми пратят парите в моята сметка. Къде да ги търся, кой ги обезпечава, някой надиплил ли е нещо от злато да сподели?

Всичко за селското стопанство: [agrorada.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-12-27 19:32 от др. Иванов.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход