Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
31-05-2012 - 12:09:30
на едни мои познат му вдигат лихвата 3 пъти от 2008 до сега в Пощенка банка. почна на 6 сега е 9%. и даже е в CHF. когато вазе франка беше 1.18 сега е 1.62
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
31-05-2012 - 15:24:56
avatar
Quote
nradev
къв погасителен план бе Сахибе. Тя Пощенска банка ги променя тея планове 3 пъти в годината

да не забравяме че майката на пощенска е от гръцко. Маляките само се чудят от къде да изклатят малко евра smiling smiley
не се надавяй да фалират, най-много да ги погълне друг, което ще е дори по-зле
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
31-05-2012 - 15:28:35
avatar
Quote
nradev
на едни мои познат му вдигат лихвата 3 пъти от 2008 до сега в Пощенка банка. почна на 6 сега е 9%. и даже е в CHF. когато вазе франка беше 1.18 сега е 1.62
На нас я вдихнаха веднъж през 2008-ма и досега държат на тази по-висока вноска. Ама аз все пак мисля да им напомня с едно мотивирано писмо до изпълнителния директор, че има и други банки и ако не ми махнат поне таксата за предсрочно погасяване със собствени средства, като на стар и лоялен клиент, може ние /овцете/ да си сменим стригача.
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
31-05-2012 - 16:04:46
смаяната на стригача струва 5% от главницата така че седи мирно.да не стане от трън та на глог
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
31-05-2012 - 16:13:27
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
nradev
на едни мои познат му вдигат лихвата 3 пъти от 2008 до сега в Пощенка банка. почна на 6 сега е 9%. и даже е в CHF. когато вазе франка беше 1.18 сега е 1.62
На нас я вдихнаха веднъж през 2008-ма и досега държат на тази по-висока вноска. Ама аз все пак мисля да им напомня с едно мотивирано писмо до изпълнителния директор, че има и други банки и ако не ми махнат поне таксата за предсрочно погасяване със собствени средства, като на стар и лоялен клиент, може ние /овцете/ да си сменим стригача.
Недей ще вземеш да ги уплашиш
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
31-05-2012 - 16:30:07
Quote
nradev
смаяната на стригача струва 5% от главницата така че седи мирно.да не стане от трън та на глог

Не съм плащал такава такса,но няма да се впускам в спорове.
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
31-05-2012 - 16:43:51
avatar
Quote
niknik
Quote
nradev
смаяната на стригача струва 5% от главницата така че седи мирно.да не стане от трън та на глог

Не съм плащал такава такса,но няма да се впускам в спорове.
никник ти ако си рефинансирал, дай инфо колко ти излезе целия масраф?
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
01-06-2012 - 10:38:24
Под 2%.Но съм клиент на банката от 1997г.Никога не са ми отказвали какъвто и да е кредит-краткосрочен,дългосрочен,ипотечен,кредитна линия,каквото ми е трябвало.В един момент лихвата ми беше по-ниска от фирма,която е 10 пъти по-голяма от моята.
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
01-06-2012 - 14:05:18
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
niknik
Quote
nradev
смаяната на стригача струва 5% от главницата така че седи мирно.да не стане от трън та на глог

Не съм плащал такава такса,но няма да се впускам в спорове.
никник ти ако си рефинансирал, дай инфо колко ти излезе целия масраф?

Сахибе седи мирен че колкото по мърдаш по дълбоко влиза
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
01-06-2012 - 15:15:33
Вече е ясно що Сахибата бълнува ръст на цените.Въпреки глупостите които бълва във форума ми е симпатичен и му желая успех.Съвсем добронамерено искам да му кажа да се отърве от кредита щото ще изгуби всичко.Да продава и да плаща кредита.Щото после ще боли много.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход