Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley

Публикувано от панелообитателя САХИБ 
ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
30-05-2012 - 22:44:13
avatar
Четиристайния ще ми стъпи на пазарна цена, макар и с 20 годишен кредит. Ето на това се вика висш пилотаж!!!
Оставащ период 13,5 години -.сума на месечните вноски 116.500лв. Пазарна цена в момента - 109000лв. Ебасиииииииииии якоооооооооооотоо!*drunk*smoking smiley*ok*drunk**beer**book* Яхуууууууууууууууууууууууууууууууу!!!clap*ok**drunk**drink1*:
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
30-05-2012 - 22:45:21
e kak Я изчисли тая пазарна цена да не е спрямо оферти предлага



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-05-30 23:01 от nradev.
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
30-05-2012 - 23:00:12
Quote
nradev
e kak Я изчисли тая пазаран цена да не е спрямо оферти предлага


Що бе ако е над 300кв.м.
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
30-05-2012 - 23:03:17
и как ги зичисли тия вноски за 13 години то секи момент ще ти дигнат лихвата и сметката ще се окаже крива
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
30-05-2012 - 23:08:58
avatar
Quote
nradev
и как ги зичисли тия вноски за 13 години то секи момент ще ти дигнат лихвата и сметката ще се окаже крива
Ква лихва, ке ми дигат, като лихвите ги свалят!?*xxx Апарта е 108 квадрата бе гранитна главо, накъде по-малко.
На всеки кредит псевдофинас НРАДЕВ има схема на погасяване, там е посочена крайната цена на внесените вноски. Сега ясно ли ви е?
Иначе сме теглили 60 бимберици, когато пазарната му цена беше 130000, оценена от застрахователя, не от някой форумен знахар!:}
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
31-05-2012 - 00:50:21
първо а на секи договор с банка има едни малки букви и там пише ка ше ту го завират следващите 20 години.второ сега с напредването на кризата лихвите ше скачат и трето щом преди кризата е бил 130К сега е наполовина и то ако се намери балък значи към 65к.
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
31-05-2012 - 00:53:28
правилно си отбелязал че са посочени внсените вноски ама невнесените не са посочени
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
31-05-2012 - 08:57:31
avatar
Quote
nradev
правилно си отбелязал че са посочени внсените вноски ама невнесените не са посочени
Ти май се чудиш какви глупости да напишеш! Естествено, че съм дал целия погасителен план с всички вноски. Учудих се просто, че ще ми стъпи почти на пазарната цена след толкова години разсрочено. Ако погася предсрочно още веднъж, както го правя всяка година, ще падне и под нея
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
31-05-2012 - 09:13:01
къв погасителен план бе Сахибе. Тя Пощенска банка ги променя тея планове 3 пъти в годината
Re: ще ми стъпи на пазарна цена дори с 20 годишна ипотека!!!!!!!!eye popping smiley
31-05-2012 - 10:35:36
Quote
панелообитателя САХИБ


Ква лихва, ке ми дигат, като лихвите ги свалят!?*xxx Апарта е 108 квадрата бе гранитна главо, накъде по-малко.
На всеки кредит псевдофинас НРАДЕВ има схема на погасяване, там е посочена крайната цена на внесените вноски. Сега ясно ли ви е?
Иначе сме теглили 60 бимберици, когато пазарната му цена беше 130000, оценена от застрахователя, не от някой форумен знахар!:}
Сахибе, тая схема на погасяване банката мое да си я променя според "риска" както намери за добре. Чети ситния шрифт!
Освен тва новия собственик, ако има такъв мое да не е такъв христиенин към длъжниците..........
Виждам, че си останал с погрешното впечатление, че държавите управляват банките. Точно обратното е......
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход