Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!

Публикувано от darkside 
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
04-06-2012 - 14:49:49
ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на третите етажи
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 09:55:16
avatar
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
paul
Жилищата над 10-ия етаж станаха непродаваеми


След земетресението интересът към жилища, които са над десетия етаж, намаля с 80%. Спадът при жилищата, които са над шестия, е с 40%. Хората, които искат да купят жилище между втори и шести етаж, се увеличиха с 20%, а интересът към жилища на първия етаж се увеличи със 100%.

Данните изнесе в сутрешния блок на телевизия България он ер маркетинг мениджърът на компания за недвижими имоти Калоян Богданов. Той допълни, че това много бързо е повлияло пазара на наемите. В същото време обаче тенденцията не е довела до промяна при цените. Застраховката е най-сигурната превенция при повторни подобни събития, обясни още Богданов.
От сега усещам какво ще се случи. Тези разпродали на високи етажи , ще си купят на първите. После ще почнат да им опоскват имотите крадци. А тези от първите , които им е писнало от крадци, ще изкупят тези на последните. Затова навремето третите етажи бяха най-скъпите. Именно затова и аз и братми сме на 3-тия.

Не разбирам защо си мислите че пазара следва медиите.? каква е разликата да си на 3 или 11 етаж, ако блока е 18 етажа - или пада всичко или нищо....
По-опасно е да си на 1 етаж и докато излизаш да те лопне мазилка по глвата....

продължават грешно да ни учат как да се пазим при земетръс....

[www.mirbg.info]
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 10:04:35
Quote
palamud
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
paul
Жилищата над 10-ия етаж станаха непродаваеми


След земетресението интересът към жилища, които са над десетия етаж, намаля с 80%. Спадът при жилищата, които са над шестия, е с 40%. Хората, които искат да купят жилище между втори и шести етаж, се увеличиха с 20%, а интересът към жилища на първия етаж се увеличи със 100%.

Данните изнесе в сутрешния блок на телевизия България он ер маркетинг мениджърът на компания за недвижими имоти Калоян Богданов. Той допълни, че това много бързо е повлияло пазара на наемите. В същото време обаче тенденцията не е довела до промяна при цените. Застраховката е най-сигурната превенция при повторни подобни събития, обясни още Богданов.
От сега усещам какво ще се случи. Тези разпродали на високи етажи , ще си купят на първите. После ще почнат да им опоскват имотите крадци. А тези от първите , които им е писнало от крадци, ще изкупят тези на последните. Затова навремето третите етажи бяха най-скъпите. Именно затова и аз и братми сме на 3-тия.

Не разбирам защо си мислите че пазара следва медиите.? каква е разликата да си на 3 или 11 етаж, ако блока е 18 етажа - или пада всичко или нищо....
По-опасно е да си на 1 етаж и докато излизаш да те лопне мазилка по глвата....

продължават грешно да ни учат как да се пазим при земетръс....

[www.mirbg.info]
Паламуда пазара не следва медиите.Аз никога не бих си купил апартамент в сграда без асансьор и на повече от 4 етажа по много причини.Замисли се какво става при пожар земетресение болест нужда от ремонт и поддръжка спиране на тока повреда в асаньора.Това достатъчно ли е?
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 11:27:34
avatar
ето и от мен минусите на 1ви етаж (не случайно са по-втини)
1. Няма гледка
2. Решетки на терасата или липса на такава - при земетръс елеминират предимството на етажа smiling smiley
3. Всички слизат на твоя етаж ( навлица)
4. Студено (отдолу са мази)
5. Шум - паркиращи коли и хора решили да поседнат под прозореца
6. Всеки ти наднича в кухнята (спалнята)
7. Слънце рядко или никога не огрява.
8. Прашно, комари, помияри smiling smiley
9. ... допълваите
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 12:48:23
Quote
palamud
ето и от мен минусите на 1ви етаж (не случайно са по-втини)
1. Няма гледка
2. Решетки на терасата или липса на такава - при земетръс елеминират предимството на етажа smiling smiley
3. Всички слизат на твоя етаж ( навлица)
4. Студено (отдолу са мази)
5. Шум - паркиращи коли и хора решили да поседнат под прозореца
6. Всеки ти наднича в кухнята (спалнята)
7. Слънце рядко или никога не огрява.
8. Прашно, комари, помияри smiling smiley
9. ... допълваите
Паламуд гледката не зависи от етажа а от това има ли съседни сгради и колко са високи.Всички слизат на моя етаж ама докато слязат аз съм навън.Особено ценно при пожар.Дали отдолу са мази или магазини все не е студено.Шумът е еднакъв за всички етажи дори на високото е по силен.Дотука нищо с изключение на решетките.Недостатъците на високите етажи са много повече отколкото на ниските.На мен ми дреме.Никога не бих си купил жилище в сграда на повече етажи.
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 13:23:52
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
palamud
ето и от мен минусите на 1ви етаж (не случайно са по-втини)
1. Няма гледка
2. Решетки на терасата или липса на такава - при земетръс елеминират предимството на етажа smiling smiley
3. Всички слизат на твоя етаж ( навлица)
4. Студено (отдолу са мази)
5. Шум - паркиращи коли и хора решили да поседнат под прозореца
6. Всеки ти наднича в кухнята (спалнята)
7. Слънце рядко или никога не огрява.
8. Прашно, комари, помияри smiling smiley
9. ... допълваите
Паламуд гледката не зависи от етажа а от това има ли съседни сгради и колко са високи.Всички слизат на моя етаж ама докато слязат аз съм навън.Особено ценно при пожар.Дали отдолу са мази или магазини все не е студено.Шумът е еднакъв за всички етажи дори на високото е по силен.Дотука нищо с изключение на решетките.Недостатъците на високите етажи са много повече отколкото на ниските.На мен ми дреме.Никога не бих си купил жилище в сграда на повече етажи.
Хахахахахаххах, в Мусагеница и Дианабад колко са сградите само с ниски етажи?:]
Или ти не помниш доскоро какво бе лъгал , че търсиш!:}
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 14:27:35
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
aircraftcarrier
Quote
palamud
ето и от мен минусите на 1ви етаж (не случайно са по-втини)
1. Няма гледка
2. Решетки на терасата или липса на такава - при земетръс елеминират предимството на етажа smiling smiley
3. Всички слизат на твоя етаж ( навлица)
4. Студено (отдолу са мази)
5. Шум - паркиращи коли и хора решили да поседнат под прозореца
6. Всеки ти наднича в кухнята (спалнята)
7. Слънце рядко или никога не огрява.
8. Прашно, комари, помияри smiling smiley
9. ... допълваите
Паламуд гледката не зависи от етажа а от това има ли съседни сгради и колко са високи.Всички слизат на моя етаж ама докато слязат аз съм навън.Особено ценно при пожар.Дали отдолу са мази или магазини все не е студено.Шумът е еднакъв за всички етажи дори на високото е по силен.Дотука нищо с изключение на решетките.Недостатъците на високите етажи са много повече отколкото на ниските.На мен ми дреме.Никога не бих си купил жилище в сграда на повече етажи.
Хахахахахаххах, в Мусагеница и Дианабад колко са сградите само с ниски етажи?:]
Или ти не помниш доскоро какво бе лъгал , че търсиш!:}
Я вземи та се поразходи и се огледай ма хубаво.Ще купя когато намеря.Може и да не е точно там въпреки че кварталите ми харесват.С височината на сградат и етажа компромис няма да направя.Втори максимум трети.Може и първи но само ако е достатъчно висок.С големината и разпределението на жилището също.С квартала може.Много ти се иска да ме заловиш в някакво прегрешение или лъжа но няма да успееш.
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 14:28:10
avatar
ако говорим за къща си е ОК първи или втори етаж. С ливадка, цветенца, барбекю басейнче и т.н.
живял съм и на първи и на последн етаж в Панелките. предпочитам високият, по много причини.
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 14:32:27
avatar
Quote
aircraftcarrier
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
aircraftcarrier
Quote
palamud
ето и от мен минусите на 1ви етаж (не случайно са по-втини)
1. Няма гледка
2. Решетки на терасата или липса на такава - при земетръс елеминират предимството на етажа smiling smiley
3. Всички слизат на твоя етаж ( навлица)
4. Студено (отдолу са мази)
5. Шум - паркиращи коли и хора решили да поседнат под прозореца
6. Всеки ти наднича в кухнята (спалнята)
7. Слънце рядко или никога не огрява.
8. Прашно, комари, помияри smiling smiley
9. ... допълваите
Паламуд гледката не зависи от етажа а от това има ли съседни сгради и колко са високи.Всички слизат на моя етаж ама докато слязат аз съм навън.Особено ценно при пожар.Дали отдолу са мази или магазини все не е студено.Шумът е еднакъв за всички етажи дори на високото е по силен.Дотука нищо с изключение на решетките.Недостатъците на високите етажи са много повече отколкото на ниските.На мен ми дреме.Никога не бих си купил жилище в сграда на повече етажи.
Хахахахахаххах, в Мусагеница и Дианабад колко са сградите само с ниски етажи?:]
Или ти не помниш доскоро какво бе лъгал , че търсиш!:}
Я вземи та се поразходи и се огледай ма хубаво.Ще купя когато намеря.Може и да не е точно там въпреки че кварталите ми харесват.С височината на сградат и етажа компромис няма да направя.Втори максимум трети.Може и първи но само ако е достатъчно висок.С големината и разпределението на жилището също.С квартала може.Много ти се иска да ме заловиш в някакво прегрешение или лъжа но няма да успееш.
Няма какво да ме пращаш да се разхождам! Аз не съм от село, а съм си оттука и познавам София като петте си пръста. Смея да твърдя , че в Мусагеница от 100 сгради , я има една-две дето да са под 8 етажа. Тогава за какви нискоетажни сгради бълнуваш?!*xxx*
Re: Край! Който продал - продал!!! Е, и сега може, но на загуба!
05-06-2012 - 14:35:45
Quote
palamud
ако говорим за къща си е ОК първи или втори етаж. С ливадка, цветенца, барбекю басейнче и т.н.
живял съм и на първи и на последн етаж в Панелките. предпочитам високият, по много причини.
Няма лошо.На високите етажи има още една гадост.Отваряш си прозореца на спалнята за да се проветри и като дойдеш да легнеш ужас вътре мирише на скара или риба и чаршафите омазнени защото някой под теб включил скарата...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход